instagram boulder-boj vimeo google-plus twitter facebook english czech

Nejnovější komentáře

Autor: Jan Daniel12.04. 19:29
Autor: Jakub Klinkovský11.04. 21:24
Autor: Aleš Krumphanzl05.04. 20:04
Autor: Jiří Oliva05.04. 17:49
Autor: Aleš Krumphanzl05.04. 14:57

BB - najdi si svou akci...

<Duben '18>
poútstčtsone
 1
 2 3 4 5 6 7 8
 9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:
Po - Pá   08:00-23:00
So - Ne   09:00-23:00

Vstupné:

Dospělí
110 Kč s BB kartou
130 Kč bez BB karty

Děti
85 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

Novinky

pic27.03.2009

Ztráty a nálezy

Po včerejší akci zůstaly v BB černobílé brýle... 

Komentáře: 0
pic18.03.2009

Happy birthday Bengorou

www.zlobastream.cz informuje:
Každý den má 24h, každý den je vyjímečný. A to čtvrtek 26.3.09 rozhodně bude.
Kdo potřebuje něco pochopit, ať příde večer do Lama-centra, Boulder baru
Tiehhhh!!!
je to tady!!!
Bude nechutná oslava znovuzrození velkého proroka Bengora, jemuž se ve Španělsku otevřelo Třetí oko..To po dlouhých meditacích u moře a ovívání orlými křídly, pití lamaoidních nápojů a speciálních prstových masážích. Jako čestný host přijede Silný slováčik - Kubo Kováčik s doprovodem ( nový to zpravodaj východu - místními nazývaný Horůca tlačeň ) Slíznul tučnou zálohu, tak snad ne nadarmo - čekáme od něho něco velkého.

Vstup pouze ve společenském stylu:
" známka punku "
" Basty - prison break "
" Bengoro-lokaj vyjebaný"

Vlastní zelí vítáno...

Audio,foto, video:
Brain defekt studio

Komentáře: 0
pic11.03.2009

Boulder Time druhé kolo

V pátek 13.3.2009 se odstartuje druhé kolo Boulder Time.
Připraveno opět 10 lehkých (oranžové), 10 středních (modré) a nějaký ty těžké (červené). Bouldery povedou od Brutusu doleva a dotočí se až k Plexi. Číslování tentokrát bude od č.11 až 20. Zkoušejte, trénujte, přelézejte a zapisujte :)

Jinak je také vytvořeno 13 nejlehčích žlutých boulderů.  Jsou dokončeny č. 28 - 30 a zcela nové problémy najdete pod čísly 1 - 10. 

Komentáře: 0
pic01.03.2009

Nalezená peněženka

Na baru v BB se nachází peněženka Pavla Olivy s doklady...

Komentáře: 0
pic24.02.2009

Promítání DŽC

4.března 2009 od 20.00 hod v Boulder Baru spáchá parádní promítání Tomáš Sobotka z horolezecké expedice na Venezuelskou stolovou horu Acopan Tepui.

Komentáře: 0
pic20.02.2009

První kolo BT

Dnes skončilo první kolo nové soutěže Boulder Time. Bylo připraveno 23 nových boulderů, které v BB vydrží ještě minimálně 5 týdnů. Nezapsal se sice nějaký oslnivý počet závodníků, ale přesto věříme, že se bouldery líbili a že ostatní brzy najdou cestu k zapisování přelezů zde na webu. Budeme rádi když sami budete apelovat na své spolulezce, aby si bouldery zapisovali a zúčastnili se soutěže.
Boulder Time poběží téměř každý měsíc a na konci roku vyhlásíme celkové vítěze. Po příštím kole prozradíme jaké budou ceny pro jednotlivé kategorie.
Komise BB bude mít ovšem právo určit kdo do jaké kategorie patří či nepatří :)
Výsledky závodu Boulder Time č.1 najdete ZDE.
Prvním kolem se už odstartoval Ranking a shlédnout ho můžete ZDE.
Druhé kolo začne 13.3.2009 a očekávejte opět nálož 20-25 závodních boulderů. 
Objeví se také nové nezávodní bouldery barvy žluté.

Případné připomínky či poznatky sypte SEM

Komentáře: 0
pic05.02.2009

Boulder Time

Boulder Time - slibovaná nová soutěž je připravena!
Tak jako u Boulder Rallye bude pro vás nachystána série boulderů tří obtížností.
A - lehké - barva pásky oranžová
B - střední - barva pásky modrá
C - těžké - barva pásky červená
Tak jako v BR jste sami sobě rozhodčím a počítáte si na kolikátý pokus daný boulder vylezete.
Změna je ovšem v tom, že nezapisujete na kartičku, kterou pak odevzdáváte, ale zaregistrujete se zde a zapíšete si přelezené bouldery do dané kategorie. A pozor! Soutěžit a zapisovat přelezy můžete 14 dní od vyhlášeného data závodu. Tedy můžete přijít kdykoliv, pozkoušet cokoliv a zapsat přelezené bouldery. V půběžných výsledcích můžete hned sledovat jak jste na tom a po uplynutí prvního kola se nastartuje ranking, kde se budou jednotlivé závody načítat.
Registrace i zapisování přelezených boulderů je velmi jednoduchá. Ti kdo mají profil na www.rockstars.cz můžou použít stejné jméno a heslo a jejich jméno bude aktivní.

V menu vlevo je na místo Boulder Rallye nový klik Boulder Time, kde najdete všechny detaily.
Takže první kolo Boulder Timu právě začalo a v BB je připraveno 10 boulderů lehkých a deset středních. Bouldery se nachází v profilech Mordor, Kout a Břicha.
Konec zapisování je 20.2.09
Značení je klasické: dvě pásky start a dvě pásky konec. Pokud není konec označený dvěma páskama, tak je TOP výlezová hrana. U všech boulderů se smí na nohy používat i vruty.

Pokud máte dotazy či připomínky sypte je do diskuse.

Komentáře: 0
pic13.01.2009

Lehké bouldery

Dva nové lehké traverzy jsou na světě. Jeden je na Lodi a další od Kolmice po Okno. Označeny jsou opět žlutou páskou s nápisem TR.  Nyní by se měl každý bez problémů dostat tam a zpět. Nové lehké bouldery najdete od půlky Mordoru až po Brutus. Označeny jsou žlutou páskou a čísly  16  23.
!!! Aktualizace!!! - jsou přidány další žluté bouldery a to č.2427

Komentáře: 0
pic12.01.2009

Traverz

Chyty jsou přerovnány a jejich úděl zpečetěn :) Brzy přibudou nové bouldery všech obtížností. V současné chvíli je již na stěně označený 60-ti krokový traverz vedoucí od Kampusu po okraj Vagonu a může se lézt i obráceně. Traverz je lehký a je označen žlutou páskou a popisem TR. Můžou se používat na nohy značené chyty i vruty. Kdo si traverz chce udělat těžší, tak ať použije na nohy pouze vruty. Zítra podobný traverz vznikne na Lodi a v profilech u Plexi. Pak na řadu přijde montáž vrutů a celá řada dalších boulderů. Poznatky či přání sypte do Diskuse.

Komentáře: 0
pic08.01.2009

Chystané novinky

Takže je tu nový rok a s ním i řada změn v BB. Hlavní a zásadní změna je v tvorbě nových boulderů a tím i nového systému závodů. Končí klasická Boulder Rallye, která se odehrávala v jednom dni a byla velmi časově náročná na přípravu a lezci měli možnost porovnávat své výkony pouze v jednom dni. Nový systém by měl umožnit stavitelům delší čas na samotnou přípravu a lezci budou moci soutěžit po dobu 14 dnů. Bouldery se budou měnit jednou za měsíc a každý závod bude mít svého Patrona, který se o závod postará.
A jak to bude v praxi vypadat?
Patron měsíce s partou dalších lidí připraví 20 - 30 boulderů rozdělených do klasických kategorií A - lehké, B - střední, C - těžké. Tyto bouldery budou připraveny do určitého data. Od daného data (termíny budou brzy známy) poběží 14 dní, kdy bouldery můžete zkoušet a přelézat. Sami sobě jste rozhodčím a počítáte si opět na kolikátý pokus jste problém vylezli. Poté se přihlásíte zde na webu, kde si zapíšete přelezené bouldery a především označíte v které kategorii chcete být hodnoceni. Nemusíte zapsat všechny bouldery najednou. Můžete si některé bouldery nechat na příště a případně je zkoušet i více dní. Důležitý je pouze finální počet pokusů během 14 dnů. Po 14 dnech od data se automaticky vytvoří výsledky, které se zde budou zobrazovat a které budou postupně generovat ranking.  
Věříme, že tento systém přinese kvalitní obměnu problémků a že přispěje k lepšímu tréninku v BB.
Pokud máte zájem se na tvorbě boulderů podílet, tak neváhejte a kontaktujte nás. Každý má jiný styl lezení a může přinést nové myšlenky.
Do baru připravujeme promítání, kde poběží opět jako ve starém BB, filmy z lezení a jiných akcí. Zároveň zde bude prostor pro pouštění i vašich videí případně fotek. Opět nás kontaktujte pokud takové materiály máte a chcete se s nimi podělit.
Pokud vás napadají další změny, které by se vám v BB líbily, tak nám je napište SEM.
 

Komentáře: 0
reklama
reklama
reklama