Nejnovější komentáře

Autor: Katka Chvojková18.08. 15:05
Autor: Jan Veselý08.08. 15:01
Autor: JO JO27.07. 21:28
Autor: Michal Čeleda27.07. 20:01
Autor: JO JO16.06. 10:04

BB - najdi si svou akci...

<Listopad '21>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
2930
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Změněná otvírací doba (od 17.5.2021):
Po - Ne     9:00 - 22:00


Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

18.01.2019 16:16

BB News 3

foto

První letošní BB News nabízí sedm bodů, mix informací pro dospělé i děti. Aktuální i budoucí. Tak hurá na ně, ať jste v obraze.
____________
____________
____________
____________
____________
_______________

Boulder Boj - 1. kolo

I v letošním roce pofrčíme sérii Boulder Boj, jež vám zajišťuje pravidelnou obměnu chytů ve Staré Hale. Nové kolo je již nahozeno a čeká na vaše topy. Stavěčsky se jej ujal tradiční Ríšův tým, bouldery naleznete na Lodi a v Mordoru.


Oranžová 1 po oranžových;)

BOULDER BOJ 1.kolo

Start: 12.1.2019 od 9.00 hod
Konec: 6.2.2019 do 23.00 hod
Stavěči: Ríša Pařil, Štěpán Pochman, Zbyšek Černohous, Šimon Audes, Pif
Kde: Stará Hala
Označení: Čísla 01-10

Plánek: Boulder Boj 2019 - 1. kolo.pdfK Bboji se váže ještě jedna novinka - nová barva boulderů - růžová! Rozhodli jsme se rozšířit nabídku značených boulderů a mezi žlutou a oranžovou vtěsnali růžovou. Bude se tak jednat o spíše lehčí bouldery. Nové růžovky se objeví vždy s novým kolem boulder boje a v počtu deseti kusů.


Nová barva, jen růžová to může být...

Přihlašování do kurzů na druhé pololetí

Leden je nejen prvním měsícem nového roku, ale také předzvěstí konce pololetí, tedy toho prvního, a druhé tak klepe na dveře. Proto již na boulder.cz běží registrace jak dětských, tak dospělých kurzů.

  •     Více info a přihlašování do dětských lezeckých kurzů najdete ZDE
  •     Více info a přihlašování do dětských gymnastických kurzů najdete ZDE
  •     Více info a přihlašování do dospělých kurzů najdete ZDE


 

Příměstský tábor

Další z oblíbených dětských příměšťáků se taky kvapem blíží. Jarní prázdniny pro náš neighborhood vychází na 18. - 22. 2. a přesně v tomto termínu můžou vaše dítka povykovat na našem lezeckém i gymnastickém hřišti. Ale než přijdou jarňáky, máme ještě pololetní prázdniny, sice pouze jeden den, a to 1. 2., ale i v tento den je možné využít služeb našeho Příměstského tábora.

Čeká je klasický formát, tedy lezení / cvičení, hry, oběd, venkovní aktivity či další pohybové aktivity a soutěže v případě špatného počasí.

Registrace a více info najdete přímo TADY


 


Moonboard v novém

V předchozích BB News jsme vás infomovali o tom, že Moonboard se dočká nového kabátu i nových chytů. A slovo jsme dodrželi, Moonboard je natřenej a nové chyty nahozeny.

Co se chytů týče, přibyly tři nové sady, a ti co sleduji dění okolo Moona detailně, určitě tuší. Jde o nový Moonboard Master 2017 Setup.

  •         První set tvoří 52 větších a oblejších červených chytů.
  •         Druhý set obnáší 32 dřevěných chytů pro obtížnější bouldery.
  •         Třetí set pak doplnily nohy na vruty pod řady 4, 6, 8 a 10.

Cca po půl roce se opět vrátí původní Setup, tedy 2016, a takto to budeme střídat.


Nové Moon chyty

A tady finální podoba po tom, co jsme si Moonboard vzali do parády:


 

Nové chyty

V průběhu prosince jsme do BB přivezli spousty chytů. Informovali jsme vás o bílých Artlinech a Expression chytech, které najdete jak na Lodi, tak okolo Kýlu a ve Výlezech. Jsou skvělé jak pro kolečkování, tak vymýšlení vlastních boulderů. Jsou mezi nimi lišty, madýlka i obliny jak se patří.


 

K novým sériím, z nichž se již stavělo poslední loňské kolo i to nové lednové, patří například chyty firem Squadra Climbing Holds (zelené) či Kingdom Climbing (červené). K dispozici jich máme mnohem více, než se vešlo na foto, a sekundují jim navíc další, třeba Axis. Aneb BB plné chytů napříč značkami, velikostmi, barvami. Pro vaši i naši radost :)


BB Job

Hledáme fajn lidi do naší BB Crew.

Barman/ka / Recepční - brigáda
Lezecká stěna Boulder Bar přijme barmany. Hledáme aktivní lidi s úsměvem na rtech, komunikací v malíčku a spolehlivostí sobě vlastní. Náplní práce je obsluha recepce i baru, zkloubení těchto dvou aktivit v co nejefektivnější symbiózu. Bonusem je aktivní angličtina, zkušenost s prací za barem, aktivní přístup k lezení (není podmínkou). Nabízíme práci ve večerních hodinách či o víkendech, dle vašich časových možností, odpovídající ohodnocení a bonus v podobě volných vstupů do BB. V případě zájmu zašlete prosím své CV na mail daniel@boulder.cz, do předmětu uveďte heslo Brigáda.

Nové osvětlení

V BB máme nová světla, jejich instalace probíhala v prosinci, výbojky na Hale 25 se měnily už na konci léta. Nových světel se dočkal bar a Stará hala. Podobných rekonstrukčních úprav přibyde. Inovací projdou například šatny či zahrádka. Vše se včas dozvíte.
 

 

Starou Halu rozzářily zářivky oslnivou silou, baru dodaly příjemný nádech designové žárovky s přiznanou spirálou a místnost před Gymnastickou halou je nově obvěšena obřími cylindry v barvách gymnastické tělocvičny.

  

A to je vše přátelé, další příště, mezi tím se těšte na Hudební Tipy.

 
Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama