Nejnovější komentáře

Autor: Kateřina Pírková16.01. 16:58
Autor: Jan Kohout15.01. 22:57
Autor: Petr Černocký09.01. 11:14
Autor: Kateřina Pírková08.01. 23:44
Autor: Petr Černocký06.01. 11:15

BB - najdi si svou akci...

<Leden '22>
poútstčtsone
 1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder Boj 2022

15.01.Bboj č.1Výsledky

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:

pondělí - neděle
09:00 - 22:00

Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

28.11.2017 15:55

BB News 48

foto

Listopad je pomalu v tahu, dny jsou krátké a tření by i stálo za to, kdyby tolik nepršelo. Nakonec je vše plus minus jak má být. BB je pevným bodem v životě nejednoho lezce a svou karavanu táhne po svý cestě dál. Máme pro vás návaznost na možnost komentovat & hodnotit bouldery, info o partnerském projektu a pro děti připomínku Mikuláše.

Interaktivní plánek
Už nějaký ten pátek doprovází každé kolo Boulder Boje plánek, v němž je graficky znázorněno, kde konkrétní boulder najdete, v jakém sektoru, v jaké jeho části. Stejný plánek je k nahlédnutí i na našem webu, a to na dvou místech. Nově se plánek dostane do levého sloupce, pod menu, do boxu s proklikem do výsledků. Na plánek bude možnost kliknout a on se vám zobrazí ve své interaktivní podobě. Tou se myslí fakt, že po kliku na bublinu s vybraným boulderem se vám zobrazí možnost jej hodnotit a komentovat. Jinými slovy je to další logický krok, navazující na nedávno zprovozněné hodnocení a komentování.

A je to, užijte si interaktivní plánek: BBoj 11. kolo interaktivní.pdf

Mikuláš v BB
Prosinec se blíží a spolu s ním i Mikulášská akce v BB. Už příští týden dorazí do BB Mikuláš se svým obvyklým doprovodem. Mikulášská akce pro děti se v BB uskuteční v úterý 5.12.2017. Začátek akce bude v 16:00. Nejprve na děti čeká 90minutový nabitý program na stěně. Půjde o kombinaci her a mikulášské stezky plné všemožných pohybových, lezeckých, ale i tvořivých úkolů. A potom....potom přijde sám Mikuláš! :)

Na akci je nutné se přihlásit předem, a to online ZDEBB Job
V BB je stále co dělat, a že na to sami nestačíme, hledáme nové brigádníky, tentokráte víkendové.

Víkendový Brigádník
Hledaným a vítaným človíčkem do našeho týmu je šikovný brigádník na výpomoc za barem, zejména pak na přípravu dětských oslav či jednorázových akcí a následný úklid. Jedná se tedy o směny o víkendech, pracovní doba je cca 10 - 19 podle počtu oslav/akcí. Směny si plánujete sami dle volných pozic v našem harmonogramu. Nabízíme hodinovou mzdu a jako bonus free lezení v den, kdy máte službu. Nutný je pozitivní přístup k našim zákazníkům, pracovitost a spolehlivost. V případě zájmu se ozvěte na mail denisaf@boulder.cz.
Nová Hala
Práce na nové hale malinko usnuly, neb jsme čekali na motor. Někdy totiž ten vnitřní motor můžete mít sice silnej dostatečně, ale bez toho kovovýho, co pasuje, kam potřebujete, to nejde. Čerstvě ale náš kovový kamarád dorazil a pustíme se do montáže vzduchotechniky. Spolu s tím ještě vyztužíme strop kovovými příčníky, a pak už se rozjede ladění prostoru tak, aby oku lahodil. Vypadá to, že pod stromek byste halu mohli mít.

  

Projekt České Sportovní Lezení
Na závěr pro vás máme News, která se týká i netýká BB. Pojem Boulderzavody už je poměrně známý, pod jeho hlavičkou běžela už druhým rokem celá série Rock Point Českého Poháru v Boulderingu. Boulder bar byl pořadatelem závodu na Sport Expu na pražském Výstavišti (2016) a letos pak MČR na Letné. Celá série byla úspěšná a vedla k dalšímu rozvoji myšlenky sportovního lezení. Vše vykristalizovalo ve vznik nového subjektu, jehož logo jste mohli již spatřit přímo v BB na nových BB kartách. Projekt Českého Sportovního Lezení vzniká už nějaký ten pátek, ale zatím byl držen pod pokličkou. Zcela čerstvě se ale na lezci objevila reakce ČHS, a tak se dostal ČSL do veřejného dění. Na reakci ČSL si musíte ještě chvíli počkat. Jistý je, že tento projekt má svou jasnou myšlenku, vizi, chcete-li, a zápal všech tří tvůrců, kteří na tomto poli mají bohaté zkušenosti. Jedním z trojice je náš Jirka "Oliváč" Oliva a tak vězte, že i zde na boulder.cz o tomto novém projektu hodně uslyšíte. A to je vše přátelé.

Mějte se a lezte, co to dá! :)
 

 
Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama