Nejnovější komentáře

Autor: Katka Chvojková18.08. 15:05
Autor: Jan Veselý08.08. 15:01
Autor: JO JO27.07. 21:28
Autor: Michal Čeleda27.07. 20:01
Autor: JO JO16.06. 10:04

BB - najdi si svou akci...

<Listopad '21>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
2930
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Změněná otvírací doba (od 17.5.2021):
Po - Ne     9:00 - 22:00


Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

01.02.2019 18:15

BB News 5

foto

S únorem je spojen především start druhého pololetí, což je podstatná info pro všechny kurzisty. V BB News s číslem 5 ale dojde i na další info, tak hurá na ně.

____

___

___

___

Nové bouldery v kolmici

V minulých News jsme vás informovali o nových bouldrech v kolmici číslo 1 u Kýlu. Nyní házíme do placu info, že i kolmice č. 2 se dočkala nových problémů. Přišla tak o stromek z chytů, ale vůbec to nevadí, svátky jsou ty tam a ruce boulderistovy jsou lačné po nových boulderech. Můžete si zde vyzkoušet lahůdky, jako jsou různé náběhy apod. :)


I druhá z kolmic se dočkala nových problémů

Oproti úkosem protilehlé :) kolmici, na níž najdete ryze dospělé bouldery, tato kolmice potěší především zdatnější dětské lezce. Jim jsou tyto cesty přizpůsobeny, ale zvláště ty pro starší děti potrápí i dospěláky. Takže kolmici nemíjet, nýbrž prubnout.

Nové bouldery v Hale 25

Nových cest se v průběhu tohoto víkendu dočká celá Hala 25 a doplní tak kolmice u Kýlu. Přibude celkem 100 kusů boulderů ve čtyřech obtížnostech. Ta je v Hale 25 podřízena dětské stupnici vycházející z mezinárodního označení U (Under), a tedy U8 - U14. Ale věřte, že některé z nich potrápí i dospělé (zejména U12 a U14 jsou někdy skutečným oříškem).


Tady všude budou nové účko bouldery

V každé obtížnosti přibyde 25 boulderů, výběr bude tedy velký, a to napříč sektory, od Kýlu s jeho pravou i levou částí, přes Výlezy až po Hrad.

Hrad se dočká díky přestavbě boulderů i premiéry, a to v podobě zbrusu nových chytů pro děti. 


Hrad se dočká nových chytů

O nových chytech nejen pro děti jsme vás informovali minule, a nyní k řečenému A přidáváme i B. Děti se dočkají nových hezkých dětských tvarů pro radost z lezení i koukání.


Nejen tahle parádní zvířátka se objeví právě nyní na Hradě

Startuje 2. pololetí škoního roku 2018/2019

Od pondělí 4. 2. startuje nové pololetí a spolu s ním i druhá polovina kurzů pro děti i dospělé. Podstatná informace je v tuto chvíli o volných místech, zda jsou či ne. 

Lezení pro děti, tedy tzv. ODK (odpolední dětské kurzy) je takřka plné, přesto se pár posledních volných míst napříč dny i časy dá najít. Takže i váhající či opozdilci mají šanci.Podrobnější info o kurzech pro děti a možnost udělat rezervaci najdete po přihlášení na našem webu boulder.cz v sekci rezervace.

V Gymnastice je situace o něco příznivější a takřka ve všech časech se dají najít volná místa, nicméně zvažujete-li gymnastiku pro své dítko, váhejte krátce, některé časy se blíží naplnění.U Gymnastiky máme tip pro rodiče menších dítek, a to i 3 letých, právě pro ně jsou určeny kurzy v čase 13:15 až 14:00. A speciálně pro maminky máme i páteční dopolední lekce, a to v čase 10:15 - 11:00, jen pozor - na tuto lekce se neobjednává přes náš web, ale zájemci pište na mail lena@boulder.cz a zašleme Vám přihlášku. Je možné se přidat kdykoliv během pololetí. 

Rezervaci Gymnastických kurzů najdete přímo Tady.

Příměstský tábor

Pololetní prázdniny jsou fuč, ale děti nemusí zoufat, protože ty jarní jsou doslova za rohem. A zoufat si nemusí ani rodiče, poněvadž BB jim nabízí svůj již tradiční Příměstský tábor.Tábor se nabízí v lezecké i gymnastické variantě, v klasickém formátu od 8 do 17 hodin, vč. oběda. 

Rezervace tábora probíhá na webu boulder.cz.

BB Kafíčko

V únoru tomu bude rok, co jsme zrekonstruovali bar. Finální podobu stále ladíme, nově přibyla světla a nástěnky a další vychytávky a zútulnění jsou v plánu. Novinkou byl před rokem i nový kávovar. Káva je pomyslným motorem spousty lidí, co Bebesem projdou, ať už z řad BB Crew, či vás, našich zákazníků. Je to běžná věc, se kterou se automaticky počítá, provoní ráno i večer, je k mání v několika podobách. Kávu pro vás připravujeme s láskou a vždy z čerstvě upražených zrn. Ty kupujeme v blízké Holešovické Balírně a je tedy lokální. Nově se každý týden na BB tabulích dočtete, jaká že je zrovna na mlýnku. To abyste věděli, že ji vybíráme skutečně pečlivě.

A to je vše přátelé. Další příště.

Vlastně jednu věc ještě přihodíme, a to info k samotným news. Mohli jste si všimnout, že jejich četnost byla nepravidelná. S tím je letos konec a nově je najdete na boulder.cz každý týden. Podobný řád dostanou co nevidět i odpočinkové Hudební tipy a možná, co my víme :) ještě nějakou tu rubriku přihodíme. A jedním dechem dodáváme, že se vyplatí sledovat i naše socsítě, především Instagram a Facebook.

A teď už to je fakt vše, tak zpátky k boulderům :)

 
Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama