instagram boulder-boj vimeo google-plus twitter facebook english czech

Nejnovější komentáře

Autor: Jan Špelina11.02. 21:55
Autor: Jiří Oliva10.02. 23:47
Autor: feu09.02. 15:49
Autor: Jiří Oliva07.02. 21:46
Autor: Antonín Vokál06.02. 10:42

BB - najdi si svou akci...

<Únor '18>
poútstčtsone
 1 2 3 4
 5 6 7 8 91011
12131415161718
19202122232425
262728
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder Boj 2018

13.01.Bboj č.1Výsledky
10.02.Bboj č.2Výsledky
07.04.Bboj č.3
05.05.Bboj č.4
02.06.Bboj č.5
30.06.Bboj č.6
28.07.Bboj č.7
25.08.Bboj č.8
22.09.Bboj č.9
20.10.Bboj č.10
17.11.Bboj č.11
15.12.Bboj č.12

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:
Po - Pá   08:00-23:00
So - Ne   09:00-23:00

Vstupné: 120 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

08.02.2018 22:59

BB News 6

foto

A jak jsme začali v perexu, budeme pokračovat i dále.
Boulder Boj 2. kolo
Stavět se bude i ve Staré Hale, čeká nás totiž druhé kolo Boulder Boje. Posune bouldery blíž ke vchodu, tedy do sektorů od Okna přes Brutus po Břicha. Tentokrát se dočkáte i červených boulderů, které bude s největší pravděpodobností stavět silák Denis Pail. 

Druhé kolo začne v sobotu 10. 2.

Hala 27
Stále se staví v Hale 27. Po stavbě samotné stěny je to nyní dopadiště tak, aby tenhle lezecký set byl kompletní a my vás mohli na naše nové hřiště pustit.


Tahle mozaika, co vypadá jako textura ze staré čtyřiosmšestky, je ve skutečnosti tzv. pojenka. Ideální pro tlumení vašich dopadů.

Už brzy tak poznáte krásu kroužení v Hale 27. Nové chyty
Máme pro vás v záloze další nové chyty. Teprve dorazí, a tak jsme vám je nemohli vyfotit v plné kráse, ale stejně se s nimi už nyní chlubíme, protože budou značek, jaké v ČR zatím nejsou. Čekají vás tedy nové, unikátní bouldery, na jejichž stavění se stavěči těší tak, že ze spaní mačkají akučky a vrčí s nimi do tiché noci. Stojí za to se těšit taky a pak držet a nepustit :) Třeba právě topový chyt.

Kurzy v Gymnastické Hale
Gymnastická Hala je připravena zažít svůj start v BB rodině Hal. Pokřtěna již byla a nyní do ní vtrhnou cvičení chtivá dítka. Kurzy pro děti budou pilotním projektem realizovaným v tomto prostoru a rodičům tak nabízí možnost výběru a ideálního skloubení lezení i cvičení. 

Sportovní gymnastika je ideálním základem pro všechny sporty a děti  se díky ní zpevní, zesílí, získají potřebnou flexibilitu, naučí se koordinovat své tělo, získají ladnost a hlavně zažijí obrovskou radost z pohybu a zábavu, což je pro sport tou nejlepší motivací! Všechny kurzy vedou zkušení gymnastičtí trenéři a trenérky. 

Kurzy na druhé pololetí budou zahájeny od 19.2.2018 a již nyní je možné je objednávat. Více info o jednotlivých možnostech ZDEI nadále budeme s Gymnastickou halou pracovat. V plánu jsou promítací večery BB Night Show, o nichž jsme již psali, a samo sebou postupem času i cvičení pro dospělé ve večerních hodinách.

Rekonstrukce Baru
Tahle News už horká není, psali jsme o ní minule, nicméně právě teď nastává okamžik, kdy ji spustíme.

POZOR! Od pátku 9. 2. do neděle 18. 2. BUDE RECEPCE V SHOPU! Přezuvky s sebou!

V tomto týdnu jsou jarní prázdniny, dětské kurzy nejsou a provoz v odpoledních hodinách tak bude o něco slabší než obvykle. Právě v tomto týdnu dojde k zásadní změně, na jejímž konci bude zbrusu nový bar se svěžím designem. Prostor se prosvětlí, bar se malinko zmenší, aby přibylo prostoru na sezení, přibydou květiny. Přímo na baru se objeví nový pákový kávovar a chladící vitrína s fresh jídlem přímo z naší výroby.

Ač bude recepce v shopu provizorní, i zde zachováme omezenou nabídku pití i pochutin. Zkrátka tedy nepřijdete.

A to nejlepší nakonec: lezení jako takové přestavbou neutrpí, Stará hala i Hala 25 budou plně k dispozici a navíc s novými bouldery v rámci Boulder Boje. Nenechte se tedy odradit provizoriem a dorazte nové kousky testnout a těšit se spolu s námi na nový bar.A na závěr máme jedno upozornění a jednu prosbu:

UPOZORNĚNÍ: Od nového pololetí, konkrétně od 19. 2., bude v časech dětských kurzů, tj. od pondělí do pátku v čase 14:00 - 18:00, omezen provoz Haly 25. Omezení spočívá v tom, že v tomto čase mají v Hale 25 přednost dětské kurzy. Pokud zde tedy v těchto hodinách polezete, musíte počítat s tím, že přijde-li za vámi instruktor a požádá vás o uvolnění prostoru pro účely kurzu, musíte mu vyhovět a z haly odejít. Jedná se o sektory Lano, Kýl + kolmice, Výlezy a Hrad. Výjimku tvoří Naklápěčka a Moonboard, které budou přístupné po celou otevírací dobu. Děkujeme za pochopení. Na oplátku se budeme snažit dětskými kurzy v tuto dobu co nejméně zatěžovat prostor Staré haly, aby každý měl svůj prostor.

Starou BB halu s bouldery z BBoje je možné využívat pocelý týden zcela neomezeně, stejně tak Naklápěčku a Moonboard.

PROSBA: Nenoste prosím na stěnu žádné jídlo, svačiny apod. (ono už mágo je kumšt každodenně dokonale uklidit), a už vůbec ne pití ve skle, lhostejno zda ve sklenicích z našeho baru či vlastních, zavíracích. Ač je prostor stěny s nadsázkou jedna velká matrace, i zde se sklo snadno rozbije a následky mohou být velmi bolestivé. Respektujte prosím tento zákaz. Děkujeme.
A to je vše. Další porce infa zase příště.

 

Komentáře

 • Autor: feu09.02.2018 15:49
  Kvituju uvedeni casu, kdy muzeme pocitat s obsazenosti nekterych profilu na stene. Nicmene trochu me zarazi cas, ktery uvadite - 14-18 - pro skolky v dopolednich casech to tedy neplati? Pred dvema tydny jsem s kymsi resila, ze mame pocitat s tim, ze (tusim) ve 12 jsou v telocvicne proste vzdycky skolky a muzeme byt vykazani jinam. Znamena to, ze krome 14-18 maji navstevnici "pravo" byt na profilu, ktery si zvoli? Diky a drzim palce s rozjezdem novych prostor!
  Reagovat
  • Autor: Jiří Oliva10.02.2018 23:47
   Ahoj Feu, omlouvám se za pozdnější reakci. Obecné pravidlo na školky či jednorázové návštěvy tříd ZŠ a SŠ v podstatě neexistuje. Je to především z důvodu, že nejsou většinou pravidelné a nedá se přesně určit časové rozmezí v jednotlivých týdnech a bylo by to celkově matoucí. Základem nás všech by měla být rozumná domluva. Instruktor by měl být taktní a naopak lezec by měl být soudný. BB je veliké a za chvíli bude ještě o fous větší a místa je zde pro všechny dost :). Jsem rád, že BB navštěvují různí lezci a i lezoucí maminky s prckama. Je to super, ale všichni se musíme vzájemně respektovat a umožňovat si dostatečný prostor. Pro nejmenší máme posuvnou ohrádku a větší děti musí rodič zodpovědně hlídat. To samé platí i o rozmístění hraček, které by mělo být na omezeném prostoru a také o dětském jídle, které by se mělo odehrávat především v prostorách baru. Nočník a podobné věci jsou naprosto nepřijatelné kdekoliv jinde než na toaletách nebo v prostorách, kde je podlahou dlažba. Když přeci jen zkusím odpovědět na tvůj dotaz, tak se školkama se většinově instruktoři pohybují u Hradu a v Bouldránkově. Většinou také mívají různé opičí dráhy u Naklápěčky a Moonboardu. Tyto dráhy by se mohly eliminovat a asi i přesunout jinam. Zkusíme to promyslet. Každopádně výše zmíněné sektory by v době školek měli být ostatníma respektovány a může zde být jejich pohyb částečně omezen. Od 19.2. by měl být prostor baru v novém kabátu, spustí se i gym hala a veřejnost se plnohodnotně bude dostávat i do haly 27, kde vyrostlo skvělé zázemí pro mega trénink. Hezký pobyt v BB všem :)!
   Reagovat


reklama
reklama
reklama