instagram boulder-boj vimeo google-plus twitter facebook english czech

Nejnovější komentáře

Autor: hook23.04. 11:18
Autor: Aleš Krumphanzl22.04. 17:00
Autor: Petr Černocký21.04. 22:30
Autor: Jan Daniel12.04. 19:29
Autor: Jakub Klinkovský11.04. 21:24

BB - najdi si svou akci...

<Duben '18>
poútstčtsone
 1
 2 3 4 5 6 7 8
 9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:
Po - Pá   08:00-23:00
So - Ne   09:00-23:00

Vstupné:

Dospělí
110 Kč s BB kartou
130 Kč bez BB karty

Děti
85 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

02.05.2017 22:16

BB News

foto

A máme tady další měsíc, duben střídá na scéně květen, a zatímco si jedenáct měsíčků čte pohádky, dvanáctej nám čaruje rozkvetlý stromy, blankytné nebe, modravé páry, zelené vodníky a mechové chyty. Prostě máj je tady, s ním dva prodloužený víkendy, jeden už žel Bohu za námi, a v BB jedeme neohroženě dál. Dnešní rekap žádnou ultra brutal total novinku, z níž byste se posadili na pozadí jako jogíni, sice nepřináší, ale být v obraze se hodí, takže hurá na to.Právě tento týden, je tím týdnem, kdy se lámou kola Boulder Boje. Zatímco 4. kolo končí a vy tak máte poslední den na zápisy skalpů, od čtvrtka se bude chystat kolo další. 
Ve středu by mělo proběhnout vyhlášení. Tuhlé káču zatím málo práskáme bičem, a tak se nám netočí, jak bychom chtěli, ale makáme na tom a pravidelná vyhlášení spojená s promítáním či jiným zajímavým programem budou! Co můžeme slíbit už nyní, je fakt, že vyhlášení nevyhlášení, o volné vstupy výherci nepřijdou! 
Z infa výše taky plyne, že ve čtvrtek nebude probíhat Boulder Setter Session, neb se bude chystat Boulder Boj. Další čtvrtek ale bude opět velký stavění a přihlásit se můžeš i ty!BB instruktoři
BB Crew se nám pořádně rozrostla, v některých z budoucích BB News vám ji více přiblížíme, nyní bychom ji ale rádi opět rozšířili. Část lidí se vrací na školu, část mizí pryč, a dobrých instruktorů stále není tolik, kolik bychom rádi, a tak jsou dveře do BB otevřené. A to všem, co mají úsměv na rtech, jsou spolehliví, lezení je pro ně skvělej kámoš a rádi poznaj, jak to v BB chodí.

Boulder Bar ale přijme nové tváře i za bar. A to na HPP i brigádníky.
Náplní práce je obsluha recepce a baru. V případě HPP dlouhý krátký týden, v případě brigády po - pá večerní časy, o víkendech celodenně.
Hledáme komunikativní a usměvavé tváře s citem pro spolehlivost, friendly přístup, zodpovědnost. Super je, když budeš mít blízko k lezení a angličtina tě neodradí.
Nabízíme zajímavou práci, co nezevšedí, odpovídající ohodnocení a bonus v podobě free lezení na stěně. 
Zájemci pište na mail denisaf@boulder.cz - přiložte své CV a pár vět o sobě.V minulých BB News slibovaný tablet u Moonboardu je skutečností. Najdete jej na boční straně v boxu. Zapíná se z pravé strany a aplikace je samosebou připravená.

Tento týden se vedle tabletu objeví návod jak aplikaci ovládat a Moonboard si tak užít naplno. A v konečné fázi je i slibovaný text s podrobným návodem. Aneb kdo si počká, ten se dočká.Ostrava je doslova za rohem, tedy časově. Už tuto sobotu se v Trojhalí odehraje 2. kolo Rock Point českého poháru v boulderingu 2017.

Bude se jednat o závod mládeže a dospělých, oba český pohár a druhý nominační závod do reprezentace. 
Kdy: 6. května 2017
Kde: Trojhalí Karolina, K Trojhalí 3361/5, Ostrava
REGISTRACE TADY

Ostrava bude tradičně patřit i dětem a právě na dětskou část vyrazí z BB naše úderná tréninková skupina. Pokud by měly zájem i další děti z odpoledních dětských kurzů či družiny, stačí napsat na katka@boulder.cz a budeme počítat i s vámi. Pojede se společně, a to vlakem.Máme dva měsíce do startu prázdnin a objednávání na Příměstský tábor je již v plném proudu. Aneb máme pro vás skvělou nabídku takřka celodenní zábavy na léto 2017 pro malé i velké děti. 

Zaměření tábora: Lezení a další doplňkové aktivity
Pro koho je tábor určen: Tábor je určen pro děti od 4 let, a to jak pro ty, které mají s lezením zkušenosti, tak i pro ty, které si lezení teprve chtějí vyzkoušet. 
Program: Budeme se věnovat lezení v různých formách dle věku a pokročilosti dětí – od hravého seznamování se s lezením až po systematičtější trénink. Tábor ale nebude pouze o lezení, s dětmi budeme hrát také mnoho jiných her a soutěží. Bude-li pěkné počasí, vyrazíme na výlety do okolí – např. Stromovka.
Veškeré informace najdete ZDEZatímco pracovnímu týdnu vládnou z pohledu dětí dětské kurzy, o víkendu jsou to Zábavná dopoledne.

Přemýšlíte, jaký program dětem vymyslet na víkend, aby je bavil, užily si ho a trochu se při něm zahýbaly a vybily tak přebytečnou energii? :) Přijďte k nám, my už víme, co s nimi :)

Termíny:
Soboty a neděle v průběhu října 2016 až května 2017 
Každý den vždy od 9:30 do 11:00. Prosíme všechny rodiče, aby s dětmi dorazili nejpozději v 9:00 kvůli registraci na recepci a převléknutí dětí.

Přihlašování:
Dítě je na akci nutné přihlásit online, a to ZDE. Kapacita je omezená.O Letné už zmínky padly, a další padat budou, protože to bude veliká paráda, tři dny nabité lezením. Finále Boulder Poháru škol, dětský závod a Mistrovství republiky v boulderingu. Přímo pod kyvadlem, v srdci Letné, s výhledem na Prahu i stage, se zázemím pro diváky i závodníky. K dispozici bude zajímavý a aktivní doprovodný program, spousta stánků a samo možnost vyzkoušet si lezení pro každého. Tři dny á-la festival lezení. Sledujte nás a brzy se dozvíte více.

A to je vše přátelé, dnes dost telegraficky, ale i tak obsáhle, brzy vyjde text o Moonboardu a vytasíme se s infem k Letné. 

 

reklama
reklama
reklama