Nejnovější komentáře

Autor: Petra Lekorka10.08. 10:25
Autor: Martin Zikmund01.08. 08:43
Autor: Jan Antoš26.07. 23:30
Autor: Kateřina Pírková25.07. 13:03
Autor: Jan Antoš22.07. 12:49

BB - najdi si svou akci...

<Srpen '22>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:

srpen 2022 zavřeno
otevíráme v září

 

Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

03.10.2017 17:39

BB News

foto

Ani jsme se na chytu neotočili a šroub je pomyslně utažený. Září je fuč a říjen se rozběhl zahalený deštěm ke svému vrcholu. Co jsme za dobu od posledních News zvládli či co chystáme, si můžete počíst v bodech níže.


Přidali jsme nový čas u ODK
Odpolední dětské kurzy, tedy ODK, jsou dominantním kurzem v naší nabídce. Jako takový měl dva časy od pondělí do pátku a i přesto nestačil kapacitně pojmout všechna dítka. Rozhodli jsme se tedy, že vyjdeme vstříc především těm nejmenším, a přidali jsme čas třetí. 

Nově je v nabídce čas od 13 do 14 hodin. Využít jej můžou především děti z mateřských školek (věk 4 - 6 let). Do kurzu je možné se již přihlašovat, a to klasicky přes náš web boulder.czPodrobnější info naleznete ZDE

Hledáme instruktory
Nový školní rok si žádá posily a právě po těch nyní voláme. Hledáme instruktory! Vše potřebné v inzerátu níže či v článku ZDE.

Nová Hala
Práce na nové hale neusínají. To nejhorší je za námi a děláme finální úpravy. Tento týden se například montovala světla, či dělaly nátěry trámů. Hala má poměrně nízký strop, a tak je v tuto chvíli jisté, že stěna v ní i přes určité úvahy nebude. Hala se promění v parádní barevnou tělocvičnu, přes den pro děti, večer pro dospělé. 

V nabídce bude společné cvičení rodičů s dětmi, speciální cvičení pro děti a pravděpodobně se sem přesune jóga  z Haly 27. Ta zůstane nadále pro dětské kurzy, teambuldingy a oslavy.

Zajímavou novinkou bude i možnost Halu přeměnit v kino sál. V zadní části bude nastálo projekční plátno a halu tak bude možné po večerech využívat k promítání. V této souvislosti chystáme i nový koncept promítání inspirovaný konceptem Pecha Kucha Night. Pokud máte co nabídnout/promítnout, ozvěte se nám, určitě se domluvíme. Boulder Boj
Kvapem se blíží konec devátého kola a to desáté je na spadnutí. Stavěče červených zatím držíme v tajnosti, o ostatní se postará parta v čele s Ríšou Pařilů a dále Štěpán Korčák, Pif a Matouš. Využijte poslední možnosti zapsat si přelezy a případně vyhrát volné vstupy do BB. A v sobotu se těšte na novou porci boulderů!Nové logo
BB má (skoro) nové logo. Základ zůstal stále stejný, jednoduše proto, že nás stále i po těch letech baví, nově jsme však do loga zakomponovali ona dvě magická písmena BB.Nová podoba loga se oběví i na nových trikách zaměstnanců, které tak snadněji poznáte. Týká se to jak barmanů, instruktorů, tak i dětškých členů našeho oddílu Boulder Banda :-)Novou úpravu loga jsme ale nevymýšleli jen tak. Má to mnohem širší záběr, který časem poznáte doslova na první pohled. Chystáme úpravu vzhledu, a to rovnou od vstupu přímo z ulice, BB si tak nespletete.

Nová podoba loga se objeví rovněž na BB kartách.

To je v kostce vše a pamatujte, kostky jsou vrženy, novinek tedy bude přibývat, buďte s námi, doražte na nové kolo Boulder Boje a lezte co to dá ;)

 
Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama