Nejnovější komentáře

Autor: Kateřina Pírková16.01. 16:58
Autor: Jan Kohout15.01. 22:57
Autor: Petr Černocký09.01. 11:14
Autor: Kateřina Pírková08.01. 23:44
Autor: Petr Černocký06.01. 11:15

BB - najdi si svou akci...

<Leden '22>
poútstčtsone
 1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder Boj 2022

15.01.Bboj č.1Výsledky

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:

pondělí - neděle
09:00 - 22:00

Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

12.08.2014 10:21

BB News

foto

Je to už taková ohraná píseň letošního léta, ale opakování je matka moudrosti a vsadím boty, ne ty lezecký, že se stále najde pár tápajících lidí, co ještě neobjevili novej a krásnej obsah na boulder.cz. Takže si ho shrneme a přihodíme i pár news.


Každé pondělí najdete na webu parádní rozhovor tu s lezcem, tu lezkyní, co je spojuje aktuální výkonost atakující jejich maxima. Přeloženo, leze jim to natolik dobře, a padaj jim do deníčků natolik zajímavý cesty či bouldery, že si jich obří oko boulderovo nemohlo nevšimnout.

Všechny rozhovory pohromadě najdete ZDE

Každé úterý vychází na boulder.cz BB News - jak název napovídá (a nelže:-) dočtete se v nich o tom, co se chystá na baru i na stěně, pro děti i lezce, a tak nějak všeobecně o dění v Bebesu. Třeba jak se máme, jak jsme se vyspali, kdo nás potěšil nebo nas*al atd. 

Všechny BB News najdete ZDE
PS: máme se vcelku krásně;)

Každou středu se na boulder.cz objeví Přelezy týdne. Aneb kdo, co a kde urval a nepustil. Soupiska TOPů, přehled borců a brokyň, motivační injekce pro všechny.

Všechny Přelezy týdne naleznete ZDE

Každý čtvrtek zavítá na boulder.cz partnerský bbshop.cz. Novinky z dění v BBshopu, co jsme přidali, co přidáme, čeho máme aktuálně dost a co nám schází, jaké jsou akce, který produkt baví a který nudí a tak.

Všechny BBshop novinky naleznete ZDE

Každý pátek vás bavíme Videi týdne. K pátku zábava už tak nějak patří a my proti tomu vůbec nic nemáme, a tak se vrháme do světa zábavy na vlnách 8mm. Ok, sosáme to z youtube nebo vimea, ale nic to nemění na tom, že obsah stojí za zhlédnutí.

Všechny díly Videí týdne naleznete ZDE

Nedá se svítit, sobota je plonková. Beztak jste všichni pryč anebo dospáváte páteční kocoviny, takže to vlastně nikomu nevadí. Ani Bobovi.

Každou neděli vám zpestřují Hudební Tipy. Chillová rubrika boulder.cz, na uvolnění po předchozím týdnu a nabrání sil do týdne nového. Ideální k rozšiřování hudebních obzorů a zachycení toho, co jste mohli v BB zaslechnout.

Všechny díly Hudebních tipů naleznete ZDE

BB NEWS:

- V sobotu 16.8. můžete vzít prcky na náš balvan a k tomu zkouknout hromadu zajímavých věcí. Máme pro vás tip na akci na celý den.

Nejlepší z nejlepších

Událost Nejlepší z nejlepších je v České republice první sportovní akcí svého druhu, která na jednom místě představí nejširší paletu nejrůznějších adrenalinových sportů. Unikátní sportovní event, který se koná 16. srpna ve Žlutých lázních, nabídne přehlídku těch nejlepších sportovců z České a Slovenské republiky, ale také workshopy, soutěže a možnost si zacvičit a zasportovat s těmi nejlepšími trenéry a sportovci. Návštěvníci budou mít možnost vyzkoušet si a zhlédnout freestyle exhibici, nejsilnější muže ČR v kategorii Strongman, adrenalinové vodní a bojové sporty, fitness pod vedením profesionálních trenérů, sportovní lezení, míčové hry a řadu dalších aktivit.

- na baru stále vyprodáváme vybrané druhy panáků za jednotnou cenu 20,- Kč, ne že bychom vás nabádali k pití, ale znáte to, jeden panák nikomu neuškodí a co teprv, když je nějaká příležitost. Třeba narozky, svátek, máte z něčeho radost anebo máte prostě jen chuť.

- novinka od Chimpanzee! Chimpanzee z Bebesa všichni dobře znáte. Tahle parta přichází s novinkami a my na ně slyšíme. Nově vám od tohoto týdne nabídneme Chimpanzee Organic Protein Bar.

Datle a Vanilka - Revoluční řešení proteinové tyčinky
Tyčinka obsahuje 14g snadno stravitelné rostlinné bílkoviny z BIO hnědé rýže a BIO mandlové pasty. Tato tyčinka je vhodná pro vegany a vegetariány, kteří potřebují ve své stravě vyšší příjem kvalitních bílkovin. Skvělá je také pro sportovce, kteří chtějí ze svého tréninku získat maximum. Podporuje metabolismus bílkovin, zásadní pro regeneraci a růst svalové hmoty a obsahuje sacharidy, jako zdroj trvalé energie.

Další novinkou z dílny Chimpanzee jsou tyčky pro děti.

YiPPEE Bar - Čistě přírodní tyčinka pro děti v pohybu.
Meruňka jde po ulici, pro sebe si šušká: Ke štěstí mi chybí jenom jedna malá hruška. Bez hrušky, a to je jasný, život bude fuška?CHIMPANZEE YiPEE Bar je kvalitní zdroj energie pro děti v pohybu. Obsahuje vysoký podíl ovoce, vlákniny a bílkovin a je tak vhodnou součástí pestrého jídelníčku nejen pro děti.

 

A to je vše přátelé zeleného údolí a Bebesa. Zítra čekujte Přelezy a ve čtvrtek BB Shop News.

PS: dneska klasicky grilovačka, úterý jak mlíko :-)

 
Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama