instagram boulder-boj vimeo google-plus twitter facebook english czech

Nejnovější komentáře

Autor: Michal Sylla15.01. 19:01
Autor: Jan Daniel15.01. 15:34
Autor: Michal Sylla14.01. 23:34
Autor: Jirous26.12. 18:02
Autor: Michal Sylla19.12. 19:06

BB - najdi si svou akci...

<Leden '19>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6
 7 8 910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder Boj 2019

12.01.Bboj č.1Výsledky

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:
Po - Pá   08:00-23:00
So - Ne   09:00-23:00

Vstupné:

Dospělí
110 Kč s BB kartou
130 Kč bez BB karty

Děti
85 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

07.01.2018 22:57

Hudební Tipy 1

foto

I v letošním roce budou Hudební Tipy jitřit jinak zcela lezecký obsah webu boulder.cz. 
SSION - Comeback
Ssion je nepřehlédnutelná osobnost, uznávaný tvůrce hudebních klipů, multižánorvý umělec lehce provokatér a především tvůrce parádní směsi popu a taneční hudby s glamrockovými prvky. V ČR jste ho mohli vidět na festivalu Creepy Teepee, což by jako vizitka mohlo stačit, anebo před dvěma lety v Meetfactory. Prozatím se do ČR nechystá, ale za to chystá nové album, k němuž vypustil ven své video Comback. Úvodní baladu Big As I Can Dream střídá o poznání typičtější zvuk.
 


The Garden - All Smiles Over Here
A zpět ke klasickému formátu. The Garden si můžete dát 8. 3. v Café v Lese. Wyatt a Fletcher Shearsovi  jsou bráchové, co jim to spolu hraje skvěle. dokonce tak, že si vytvořili svou vlastní škatulku vada vada. Najdete v ní spustu punku, new wave i rocku. Na živo v Lese, už jsme říkali, ne;)
 


DJ Krush - Kemuri
Japonský producent proslulý svým osobitým a nenapodobitelným stylem, ve kterém míchá hip hop, atmosférické zvuky, exotické nástroje a jazzové samply, přijede 18.4. do Lucerna Music Baru v rámci světového turné k 25. výročí své bohaté kariéry. Svým fanouškům představí nové album Kiseki, které vyšlo v červnu 2017. 
 


808 State - Pacific 97
Debutové album 808 STATE Newbuild je respektovaným milníkem v historii taneční hudby. Kapela, která je považována mimo jiné za zakladatele tanečního stylu acid house a je spojována s legendárním manchesterským klubem Haçienda, v průběhu své existence intenzivně spolupracovala mimo jiné s takovými osobnostmi, jako je Björk, David Bowie, Quincy Jones, Afrika Bambaataa, zakladatel Joy Division a New Order Bernard Sumner, Brian Eno, u nás oblíbená Lou Rhodes z kapely Lamb nebo skupiny Primal Scream a Soundgarden. V Praze vystoupí britská legenda elektronické taneční hudby 808 State 16.5. v Lucerna Music Baru.
 


&ME Boiler Room Berlin DJ Set
Německý deephouse/techno producent &ME dal o sobě nejvíce vědět spoluprací s Nicem Fancuilli, písničkářem Finkem, ale už svým prvním releasem  F.I.R pod vlastím labelem Keinemusik. Jeho sety okouzlily fanoušky po celém světě, na festivalech jako BPM, DGTL nebo Sonus. Už 30. března přiveze poprvé svůj jedinečný sound do pražské ROXY.
 


SNOG - Everything Is Under Control
David Thrussell – Australan, jehož v rodné zemi skoro nikdo nezná, nicméně ve světě je mezi fanoušky tvrdé a temné elektroniky hvězdou z nejzářivějších, v pravém slova smyslu "legenda". Za svoji dlouhou kariéru vystřídal mnoho hudebních skupin, se kterými vydal desítky alb. Mezi nejznámější patří projekt, který založil společně s Pieterem Bourkem pod názvem Soma, také ambientní Black Lung, ale především tvrdě elektroničtí a industriální Snog. Už první album "Lies Inc." z roku 1992, o které australské labely neprojevily žádný zájem, a které bylo nakonec vydané u německého labelu Machinery, za krátký čas zařadilo skupinu Snog do pomyslné první ligy v tomto žánru. Jejich první alba už tehdy zaznamenala velký zájem i mezi českými a slovenskými fanoušky a po léta bylo smutným faktem, že si u nás David Thrussell ani s jedním ze svých projektů dosud nezahrál. On sám to také cítí jako velký dluh, který chce konečně splatit při své další a na dlouho asi poslední cestě do Evropy. 13. dubna se proto můžeme těšit na představení jeho dvou nejzásadnějších projektů – SNOG a BLACK LUNG, a to v klubu Underdogs.
 


Com Truise - Broken Date
Synthwaveový nerd Seth Haley se nadále solitérně vzpouzí showbiz cyklu deska-turné-pauza a i tentokrát přijíždí v hluchém období – loni vydal svojí zatím nejlépe přijatou desku Iteration coby třetí pokračování poutě vesmírného cestujícího Coma Truise a po dvou letech se vrací do MeetFactory s show ovlivněnou fiktivní estetikou „ztracené dekády“ 19A0. 7. března.
 


Tales Of Murder And Dust - Hypnotized Narcissist 
Dánská pětice Tales of Murder and Dust produkuje temný, experimentální neo-psychedelický rock. Dýchavičný vokál, fuzzované kytary, a taky varhany tvoří v rukou téhle kapely neobyčejně dystopický, bezmála filmový zvuk. Již od svého založení v roce 2007 vstřebávají nejrůznější hudební vlivy, od surf-westernu až po psychedelický folk. Po první vydané nahrávce Peyote (2009) mění svůj výraz i zvuk a další LP Hallucination of Beauty (2012) následované EPčkem Skeleton Flowers (2013) již zastihuje formaci na pomezí postpunku, noise rocku s příměsí gotiky. Živě 15.1. v pražských Kasárnách Karlín.
 


IAMX - 'Happiness'
IAMX se vrátí do Prahy. Žánrově neuchopitelný hudebník se s každým novým albem hudebně posune trochu jiným směrem a zas a znova fanoušky překvapuje svým multitalentem. V Česku má Chris Corner aka IAMX silnou fanouškovskou základnu, a proto se velmi rád vrací. Tentokrát přijede představit nové album Alive In New Light, které vychází 8. února. Naživo si ho poslechnete 17. března v MeetFactory. 
 

Vessels - Mobilise
Uhrančivý mix elektroniky a postrockových nálad přivezou angličtí Vessels. Kvintet z Leedsu se na scéně pohybuje už dvanáct let, za které stihl vydat čtyři studiové desky a řadu dalších nahrávek menších formátů. Jejich studiová produkce do sebe vsákla vlivy techna, ambientu nebo třeba metalu, naživo jsou Vessels živelní a nepředvídatelní. Jsou kapely, které celou svoji kariéru hrají pořád to stejné a pak jsou ty jako Vessels, které se organicky mění a s každou deskou posouvají hranice svého stylu. Na konci minulé dekády patřilo kvintento z Leedsu mezi elitu ostrovního post-rocku a kritika je řadila ke jménům jako Mogwai nebo Explosions in the Sky. Jenže pak je začaly čím dál komplikovanější kompozice nudit a rozhodli se vpustit do svých tracků elektronické beaty. Svoji „dýchající, lidskou verzi elektronické taneční hudby“ přivezou Vessels poprvé do Prahy a s ní i své nové album The Great Distraction, které vyšlo vloni v září. 6.4. Palác Akropolis.
 

 

reklama
reklama
reklama