Nejnovější komentáře

Autor: Katka Prokopová03.05. 16:06
Autor: Katka Prokopová01.05. 21:41
Autor: Kateřina Pírková22.04. 02:02
Autor: Marie Kopáčková12.04. 21:26
Autor: Kateřina Pírková16.01. 16:58

BB - najdi si svou akci...

<Květen '22>
poútstčtsone
 1
 2 3 4 5 6 7 8
 9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:

pondělí - neděle
09:00 - 22:00


Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

17.03.2019 10:00

Hudební Tipy 11

foto

Pokračujeme v naší krasojízdě. Po elektru a koncertech mrkneme na DnB. Ten má v rukávu taky hezkých pár jmen. Kdo jej máte rádi, využijte termínů a skočte si to dát live. K lezení se DnB náramně hodí, ostatně na baru i na stěně svého času hrával velmi často a nově zase bude! Vy co jste tento týden už do BB zavítali, víte - vrátila se nám hudba na stěnu, to je radost sama a ta se patří oslavit. London Elektricity - Meteorites
Mezi fanoušky drum’n’bassu se jen stěží najde někdo, kdo by neznal Tonyho Colmana. Tento spoluzakladatel a výkonný ředitel Hospital Records a Med School, strůjce mnohonásobně oceněného Hospital podcastu, producent a vinylový DJ patří k největším legendám a formujícím silám žánru. K ikonickým skladbám jako Billion Dollar Gravy nebo Different Drum, které daly inspiraci generaci mladších hudebníků, netřeba mnoho dodávat. Letos Tony oslaví neuvěřitelných 23 let v branži. S enormním počtem úspěšných hudebníků na svých dvou labelech, vydavatelstvím Songs In The Key Of Knife, bookingovou agenturou Clinic Talent a rozsáhlým merchem patří k nekorunovaným králům d’n’b byznysu. Vedle toho všeho má stále čas věnovat se hudbě naplno. Důkazem budiž jeho poslední album Are We There Yet? nebo úspěšně převedení svých populárních tracků do živé podoby s kapelou, jejíž vystoupení si mohli diváci užít například na Glastonbury, Pohodě či Let It Rollu. Jeho celonoční set v ROXY tak jistě pokryje jak značnou část vlastní tvorby, velké hity současnosti i kousky hodné nostalgického vzpomínání. 12. 4. Roxy.
 


Camo & Krooked - Cross The Line (feat Ayah Marar)
Jeden z neprogresivnějších projektů, který je díky své tvorbě a touze po originalitě a dokonalosti zvuku už 12 let zásadním hnacím motorem (nejen) drum and bassové scény. Festival Svojšice 31. 5.
 


Danny Byrd - Devil's Drop
Britská ikona lámaných beatů a jeden z hlavních pilířů Hospital Records přiveze svůj typický drum and bass napumpovaný vlivy hip hopu, housu nebo R&B. Aktuální album Atomic Funk můžeme jen a jen doporučit! Festival Svojšice 31. 5. a Let It Roll 1. - 3. 8. 
 


Macky Gee - Tour
Nekorunovaný král jump-upu Macky Gee, člen SaSaSaS se vrátí 30. 3. do Storm Clubu. Těšte se na další madness v podání tohoto britského sympaťáka, kterého doplní ten nejlepší CZ/SK support.
 D&BTV Live #200 Future Cut
Vážení spoluobčané, dostali jsme informaci, že již 12. 4. 2019 dojde k borcení času a prostoru a to v pražských Holešovicích. V tomto distriktu, konkrétně v klubu Cross, se má vyskytnout tzv. červí díra, která bude mít za následek destabilizaci vnímání aktuálního času a prostoru. Dle vědeckých pracovníků dojde k vyjímečnému jevu, kdy do našeho prostoru budou opět pronikat ozvěny minulosti. Zpráva dalé hovoří o tom, že díky nasazení nejmodernější techniky, bylo možné identifikovat přibližné časové období (pozn. red. 1998-2007) a dokonce cestovatele v čase - manchesterský projekt Future Cut - který zde bude ke spatření vůbec poprvé.
 


Andy C - Till Dawn
S více než 40 oceněními je kariéra Andyho C označována za fenomenální. Vyprodal Alexandra Palace a Brixton Academy s jeho vlastní solo show, byl headlinerem na světově největších festivalech jako Creamfields, Glastonbury, EDC a SW4 a vydal mnoho hymen jako “Heartbeat Loud” a klubové pecky jako “New Era”. Jako vlastník Ram Records, Andy objevil a dále pracoval s velkými umělci jako Chase & Status, Wilkinson a Sub Focus. I díky tomu má nyní Ram Records vlastní stage na festivalech jako jsou EDC Las Vegas, Creamfields, a SW4. Festival Let It Roll 1. - 3. 8.  Milovice
 


Calyx & TeeBee - Elevate This Sound
Jména Calyx a TeeBee jsou fanouškům drum and bassu známá po celém světě. Jsou synonymem vysoce kvalitní, dokonalé hudby. Stejně jako Michelangelo objevil sochy v kamenných blocích, tak Calyx a TeeBee objevili podstatu D&B, která byla uzamčena ve studiu. Vždy přemýšlí dopředu a plní integrity a energie ovlivňují hudební scénu už více než patnáct let. Zatímco se první spolupráce Calyxe & TeeBeeho zrodila v roce 2004, jejich přátelství začalo již v roce 1998, kdy byli představeni jako “label-mates” legendárního Moving Shadow. Festival Let It Roll 1. - 3. 8.  Milovice
 


Let It Roll toho samozřejmě nabízí daleko více, snad každé DnB jméno, které vás napadne. 

Delta Heavy - Ghost
Producentský a DJský projekt z Londýna, který pravidelně vydává a vydával na RAM Records, Viper Recordings či UKF Drum & Bass. První album 'Paradise Lost' vydali v roce 2016 a druhé mají v plánu vydat letos. Spolupráce s Tantrum Desire, Rene LaVice, June Miller, Chase & Status či 'rovinkáři' jako Martin Solveig a Gorgon City jsou už jen pomyslnou třešničkou na dortu. Beats For Love 3. - 6. 7. Ostrava 
 


Chris.Su ft. MC Fedora ft MC Stamina - Illusion Of Choice
Chris.Su z Maďarska není na scéně žádným nováčkem. Starší posluchači jej znají díky jeho klasikám, ti mladší zase díky jeho releasů na maďarském labelu Eatbrain. Počátky jeho hudební kariéry se datují do roku 1996, kdy začal experimentovat s produkcí elektronické hudby. Jeho první "průlomový" release se jmenujoval Astro-Sine a vyšel na labelu DSCI4. Od té doby se Chris zapsal do paměti DNB posluchačů jak svojí deepovější a melodickou polohou, tak i tvrdšími DNB bangery. Za své mluví časté spolupráce se jmény jako jsou Black Sun Empire, State Of Mind nebo Concord Dawn. V roce 2013 také založil vlastní label FATE Recordings. Mimo jiné pusobí i jako učitel na škole hudby v Budapešti. Take Control, Storm Club, 6. 4. 
 


A to je vše přátelé. Další příště. 

 
Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama