instagram boulder-boj vimeo google-plus twitter facebook english czech

Nejnovější komentáře

Autor: Michal Sylla15.01. 19:01
Autor: Jan Daniel15.01. 15:34
Autor: Michal Sylla14.01. 23:34
Autor: Jirous26.12. 18:02
Autor: Michal Sylla19.12. 19:06

BB - najdi si svou akci...

<Leden '19>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6
 7 8 910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder Boj 2019

12.01.Bboj č.1Výsledky

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:
Po - Pá   08:00-23:00
So - Ne   09:00-23:00

Vstupné:

Dospělí
110 Kč s BB kartou
130 Kč bez BB karty

Děti
85 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

31.03.2018 13:07

Hudební Tipy 13

foto

Pro pořádek uvedeme, že BB je samosebou přes svátky otevřené, a tak musíte-li být z rozličných důvodů v Praze, BB je vám k dispozici. A teď už k hudbě, máme pro vás obvyklou desítku klipů & koncertních tipů. A když jsme u hudby tak jednu novinku á-la BB News přece jen přidáme, a to tu, že hudba bude už brzy opět i na halách. Nově bude na Hale 25 tablet nabitý hudbou k prasknutí a budete si moci sami hudbu pustit, ta bude hrát jak ve Staré Hale tak i v Hale 25, bude tedy jednotná. Druý tablet pak bude v Hale 27. 


Lana Del Rey - Love
Aerodrome festival korunuje svůj program Lanou Del Rey. poslechnout si ji můžete na tomto festivalu v pátek 29. 6. Lana Del Rey vlastním jménem Elizabeth Woolridge Grant vyrůstala v New Yorku, kde původně snila o tom, že se stane básnířkou. Po rodičích však “zdědila” zálibu v hudbě The Beach Boys a Carly Simon a jakmile se od strýce naučila hrát na kytaru, začala skládat své vlastní skladby a vystupovat s nimi po newyorských barech. Po eponymním debutu z roku 2011, který proplul iTunes víceméně bez povšimnutí, zveřejnila o rok později singl Video Games. Skladbu, která se okamžitě stala internetovou senzací a vynesla Laně mj. i Q Award za “next big thing”. Následující album Born To Die, které se stalo pátou nejprodávanější deskou roku 2012, jen potvrdilo, co mnozí v té době už tušili – zrodila se nová světová hvězda! Do dnešního dne vydala celkem pět alb, získala 16 cen a 46 nominací, které zahrnují i nominaci na Grammy nebo dvojnásobné vítězství v Brit Awards.
 


AllttA (20syl & Mr. J. Medeiros) - Muggsy Bogues
Jméno AllttA je na hip-hopové scéně pořád relativním nováčkem. Kombinace francouzské elektronické produkce, kterou obstarává 20syl, a west coast swagu v podání MC Mr. J. Medeirose už ale stihla způsobit slušný rozruch, který vyvrcholil na loňské debutové desce The Upper Hand. Dejte si je 5. 4. v Lucerna Music Baru.
 


LP - Other People
Loni pobláznila svým výrazným hlasem a obrovským charisma na hlavní scéně festivalu Colours of Ostrava desetitisíce návštěvníků a stejně tak Roxy, kde musela přidávat druhý koncert, letos se americká zpěvačka LP vrátí do České republiky. Vystoupí 8. července v pražském Foru Karlín. Narodila se a vyrůstala v New Yorku, dnes žije v Los Angeles. Průlom v její kariéře přišel se skladbou Into the Wild použitou v reklamě na Citibank a následně albem Forever for Now produkovaném Robem Cavallo (Green Day, Linkin Park, Dave Matthews Band), kdy se v početné sestavě muzikantů objevila také Isabella Summers (Florence and the Machine). Větší úspěch přišel se skladbou Muddy Waters, bodující ve vypjaté scéně čtvrté série televizního seriálu Orange Is The New Black. Všechny úspěšné skladby zařadila LP na čtvrté album Lost On You, se kterým se začal po zásluze naplňovat její americký sen. Dodáme, že krom Prahy bude možné poslechnout si ji i na Pohodě.
 


Pan-Pot - Captain My Captain
Zcela čerstvý booking - Pan Pot 8. 6. v Roxy. Nerozluční kamarádi, dříve i spolužáci, dnes jeden z neuznávanějších projektů moderního techna Pan-Pot se vrací do Prahy. Ať se jedná o klubovku nebo headline-show na festivalech Awakenings, TimeWarp nebo Creamfields, Pan-Pot vědí přesně, jak to chodí. Tech-house s experimentálními prvky a silným vlivem IDM, undergroundově orientovaný a nezávislý na všech dosavadních žánrech a škatulkách. Temní, ale zároveň nekompromisně taneční, to jsou Pan-Pot!
 


Redshape - The Playground
Berlínský producent v červené masce bude 6. 4. hlavní host klubovky Komiks! Tentokrát v Nákladovém nádraží Žižkov.
 


Submotion Orchestra - Variations
Tahle electro-jazzová partička si už v Česku našla díky pár strhujícím koncertům spoustu oddaných fanoušků, kteří by snad byli ochotni prodat i ledvinu, jen aby je mohli vidět a slyšet znova. A teď můžou. 6. 4. v Divadle Archa v rámci festivalu Mladí Ladí Jazz. Do Prahy se vrátí po 5 letech v rámci evropského turné a fanouškům představí nejen zbrusu nové skladby z alba Kites, které vyšlo 9. března. Submotion Orchestra čerpají inspiraci z dubstepu, jazzu, breakbeatu i ambientu. Jejich koncerty spočívající jak v dokonalé sehranosti, tak v účinném souladu křehkých motivů a melodií s hutnými beaty, basy a podmanivým vokálem.
 


The Herbaliser - Some Things
A Maldí Ladí Jazz ještě jednou. Festival Mladí ladí jazz letos bude zakončen ve velkém stylu. Závěrečný open-air proběhne v pondělí 30. dubna od 14.30 do 21.30 hodin na Karlově náměstí v Praze. Headlinerem je cross-žánrová britská legenda The Herbaliser spojující jazz a hip-hop. Zrodila se na začátku 90. let v Londýně a již od počátku ji tvoří dvojice Ollie Teeba a Jake Wherry, jež dal dohromady zájem o hip-hop, rare groove, funk a jazz. Zapsali se jako jedna z prvních kapel, které ve své hudbě kombinovaly samply s živým hraním. The Herbaliser se stali jednou z vlajkových lodí kultovního labelu Ninja Tunes a celých 13 let se značně podíleli na jeho vzestupu. V současnosti nahrávají pod křídly německého vydavatelství !k7 Records, kde po 6 letech vydali na začátku března novou desku Bring Out The Sound, kterou představí právě na svém pražském koncertu. Skupinu posílili Ralph Lamb a Andy Ross aka Easy Access Orchestra.
 


Black Rebel Motorcycle Club - Little Thing Gone Wild
Jedna z nejvýraznějších rockových kapel posledních dvou dekád Black Rebel Motorcycle Club míří na konci června do ČR. Sanfranciská formace přežila turbulence posledních let a na začátku roku vydala osmou studiovou desku Wrong Creatures. Po vyprodaném australském a americkém turné dorazí i k evropským břehům a českou zastávku si střihne 27. 6. v pražské Roxy. 
 


Flogging Molly - "Drunken Lullabies"
Flogging Molly vznikli v roce 1997 v Los Angeles. Jejich řízný punk rock, okořeněný nástroji jako jsou housle, mandolína či akordeon, inspirovaný tradiční irskou hudbou, jež dokresluje svými baladami frontman kapely Dave King, si brzy získal srdce fanoušků po celém světě. Do Prahy přivezou nové album Life Is Good, které vyšlo 2. června 2017. Vystoupí 4. 9. v Lucerna Music Baru.
 


Kraak & Smaak - Dynamite (feat. Sebastian)
Málokterá kapela z kontinentální Evropy dosáhla na světové taneční a elektronické scéně takového renomé, jako holandští Kraak & Smaak, kteří vystoupí 7. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. Trio Oscar de Jong, Mark Kneppers and Wim Plug před 15 lety vytvořili projekt, který zaujal zcela přirozeným pohybem mezi popem a tanečním undergroundem, funkem a elektronikou. Název kapely, která v koncertním posazu zahrnuje také výtečné zpěváky a zdatné instrumentalisty, znamená v holandštině “křupavý a chutný” a je vlastně hutným popisem toho, co byl záměr zakladatelů.
 

A to je vše přátelé, další někdy příště.

 

reklama
reklama
reklama