Nejnovější komentáře

Autor: Kateřina Pírková16.01. 16:58
Autor: Jan Kohout15.01. 22:57
Autor: Petr Černocký09.01. 11:14
Autor: Kateřina Pírková08.01. 23:44
Autor: Petr Černocký06.01. 11:15

BB - najdi si svou akci...

<Leden '22>
poútstčtsone
 1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder Boj 2022

15.01.Bboj č.1Výsledky

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:

pondělí - pátek
07:30 - 23:00

sobota - neděle
09:00 - 22:00


Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

Intenzivní kurz lezení

Přihlašování na Intenzivní kurz na 2. pololetí školního roku 2021/2022 je spuštěno.

Dětem, které už na Intenzivní kurz chodily a chtějí dál pokračovat, vyplňte prosím tento přihlašovací formulář.
Pokud máte zájem zapsat na kurz nové mladé lezce a lezkyně, domluvte se prosím nejdřív s trenérem Pavlem (email intenzivnikurz@animalspraha.cz, tel. kontakt: 608 700 813), děkujeme.
Pokyny k platbě vám pošleme po přihlášení dítěte v potvrzovacím emailu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co je to Intenzivní kurz (IK):
Intenzivní kurz lezení lezení pro děti a mládež je určený pokročilým dětem, které chtějí trénovat intenzivněji a více systematicky, prohloubit své lezecké dovednosti a časem třeba přejít do naší Tréninkové skupiny. S dětmi se věnujeme hlouběji tréninku jednotlivých lezeckých dovedností a v případě jejich zájmu také přípravě na závody, na které mohou s našimi trenéry jezdit. Podnikáme také oddílové výjezdy do skal, a to jak v průběhu školního roku, tak o letních prázdninách.

Podmínkou účasti v kurzu je absolvování "testu" - setkání s naším trenérem, který zhodnotí, zda dítě může tento kurz navštěvovat, nebo jestli bude lepší ještě jeho dovednosti rozvíjet v odpoledním dětském kurzu a přestup do Intenzivního kurzu nechat na později.

Školní rok 2021/2022
Kurz probíhá každý den od pondělí do čtvrtku a každé dítě má možnost chodit kadý den, celkem tedy až 4 x týdně. Je tedy jen na vás a vašem dítěti, jak této možnosti využijete. Cena kurzu za pololetí se tím nenavyšuje. Tři dny v týdnu trénujeme v Boulder Baru, jeden den v týdnu chodíme na tréninky do Jungle Letňany. Konkrétní den v týdnu pro Jungle tréninky není stanoven, ale každý týden se mění tak, aby se prostřídávaly všechny dny.
Na začátku pololetí můžete trenérům buď rovnou nahlásit, které dny v týdnu bude dítě pravidelně celé pololetí chodit. Zároveň ale můžete počet tréninků libovolně během pololetí měnit a nahlásit je trenérovi Pavlovi (608700813) vždy týden dopředu na nadcházející týden.

Komu je kurz určený:
Pokročilé děti od 8 let.

Časy kurzu a věkové rozložení dětí v kombinacích pondělí + středa a úterý + čtvrtek:
15:30 - 17:00
17:15 - 18:45

Na začátku pololetí ještě může dojít k drobnému posunu časů, ale maximálně o 30 minut (myšleno dozadu).

Cena kurzu
Celková cena se skládá ze tří složek:
1) samotné kurzovné = 10 000,-Kč / pololetí
2) poplatek za členství v oddílu Jungle Animals Praha = 100,-Kč / rok
3) poplatek za členství v Českém horolezeckém svazu = 100,-Kč / rok

Půjčovné lezeček: 40 Kč / 1 pár / 1 lekce, ale doporučujeme zakoupit si lezečky vlastní.

Přihlašování na kurz:
Dětem, které už na Intenzivní kurz chodily a chtějí dál pokračovat, vyplňte prosím tento přihlašovací formulář.
Pokud máte zájem zapsat na kurz nové mladé lezce a lezkyně, domluvte se prosím nejdřív s trenérem Pavlem (email intenzivnikurz@animalspraha.cz, tel. kontakt: 608 700 813), děkujeme.
Pokyny k platbě vám pošleme po přihlášení dítěte v potvrzovacím emailu.

Další informace

BB karta
Zavedení BB karty, a to pro všechny rodiče, jejichž děti navštěvují odpolední dětské kurzy, intenzivní kurz a tréninkovou skupinu, už není novinkou a většina z vás ji už má. Karta stojí 100 Kč, je nevratná a slouží k urychlení odbavení na recepci při příchodu na kurz. Díky ní si už nemusíte pamatovat a pokaždé zadávat login a heslo (super hlavně pro případy, kdy dítě na kurz nevede přímo rodič, ale babička nebo jiný příbuzný). Loginy a hesla ale budou fungovat i nadále pro případ, že kartu zapomenete doma. Máte-li na kurzy přihlášených více dětí, máte stále pouze jednu kartu (je vázaná na rodiče, ne na dítě).

Storno poplatek
Rušit rezervaci během pololetí není možné.  Jedinou výjimkou je zrušení ze závažných zdravotních důvodů (úraz, dlouhodobá nemoc apod.), které je nutno doložit lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení.

Členství v oddílu Jungle Animals Praha
V rámci Boulder Baru máme dětský oddíl Jungle Animals Praha. Zaplacením celkové ceny kurzu se Vaše dítě stává jeho členem. Co z toho pro Vás plyne? Vaše dítě se tím zároveň stává evidovaným členem ČHS (Českého horolezeckého svazu). V rámci Svazu získává úrazové pojištění. Náš oddíl Animals Praha je zároveň členem spolku České sportovní lezení z.s., který pomáhá oddílům v jejich práci s dětmi. Jedná se o zapůjčování chytů pro stavbu boulderů (nové chyty, se kterými se děti setkají jinde v Evropě na stěnách i na závodech), vysílání stavěčů do center, školení trenérů, worskhopy pro trenéry a další benefity, které pomáhají zkvalitňovat naše kurzy. Roční členský příspěvek za oddíl Jungle Animals Praha je 100 Kč a roční členský příspěvek za členství v ČHS je také 100 Kč.

Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti
U všech dětí, které se budou chtít účastnit závodů, bude vyžadován posudek o zdravotní způsobilosti od dětského nebo sportovního lékaře.
 

Omluvy a náhrady:
V rámci Intenzivního kurzu nefunguje klasický systém omluv a náhrad, jako je tomu v případě klasických odpoledních kurzů. Důvodem je to, že děti navštěvující IK mohou chodit na trénink libovolně až 4 x týdně.

Přebírání dětí po skončení lekce:
Po skončení lekce instruktoři přivedou všechny děti zpět do prostoru Bouldránkova za zelenou síť a zde je hromadně "vypustí" k rodičům. Není v silách instruktora, aby každé dítě zvlášť předával jeho rodiči. Je již na samotných rodičích, aby si zde sami děti ohlídali a přebrali. Děkujeme za pochopení.


Pro zkvalitnění kurzů budeme rádi za vaše návrhy.
Dotazy a připomínky: intenzivnikurz@animalspraha.cz  nebo telefonicky na 608 700 813 (ve všední dny mezi 9-17 h)

Formulář pro nezletilé  ZDE

Pokud máte zájem o klasický odpolední dětský kurz (1x či 2x týdně), podívejte se na odpolední dětské kurzy.
Přemýšlíte-li, kde uspořádat pro Vaši ratolest nezapomenutelnou dětskou oslavu, podívejte se na naše narozeninové oslavy.
Na vybraných základních školách také pořádáme kroužek lezení v rámci školní družiny.
V létě pojedeme s dětmi na horolezecký tábor a pořádat budeme také tábory příměstské.

reklama