instagram boulder-boj vimeo google-plus twitter facebook english czech

Nejnovější komentáře

Autor: Jan Kohout12.09. 17:29
Autor: Michal Sylla11.09. 11:05
Autor: Jan Daniel04.09. 13:13
Autor: Michal Sylla04.09. 08:35

BB - najdi si svou akci...

<Říjen '18>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:
Po - Pá   08:00-23:00
So - Ne   09:00-23:00

Vstupné:

Dospělí
110 Kč s BB kartou
130 Kč bez BB karty

Děti
85 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

Intenzivní kurz lezení

Intenzivní kurz lezení je novým typem kurzu lezení pro děti a mládež. Je určený pokročilým dětem, které chtějí trénovat intenzivněji, prohloubit své lezecké dovednosti a časem třeba přejít do naší Tréninkové skupiny.
Podmínkou účasti v kurzu je absolvování "testu" - setkání s naším trenérem, který zhodnotí, zda dítě může tento kurz navštěvovat, nebo jestli bude lepší ještě jeho dovednosti rozvíjet v odpoledním dětském kurzu a přestup do Intenzivního kurzu nechat na později. Po provedení rezervace Vás budeme kontaktovat ohledně termínu tohoto setkání.

Kurz probíhá 2x týdně na 1,5 hodiny, a to v kombinaci pondělí + středa nebo úterý + čtvrtek.
Děti budou většinu tréninků trávit v Boulder Baru a cca 4x za pololetí půjdou s trenéry na trénink na jinou pražskou stěnu (buď na lano nebo na boulder).
S dětmi se budeme věnovat hlouběji tréninku jednotlivých lezeckých dovedností a v případě jejich zájmu se budeme věnovat také přípravě na závody, na které poté budou moci s našimi trenéry jezdit.
Termíny lezení na jiné stěně (Big wall) v prvním pololetí 2018/19 jsou tyto:
- pro kombinaci po + st: 26.9., 24.10., 21.11. a 19.12.2018
- pro kombinaci út + čt: 27.9., 25.10., 22.11. a 20.12.2018

Komu je kurz určený
Pokročilé děti od 8 let (případně i sedmileté, pokud dítě v daném pololetí dovrší věku 8 let). Maximální kapacita na jeden čas je 6 dětí.

Časy kurzu a věkové rozložení dětí
14:30 - 16:00 - děti ve věku 8 - 11 let (ročníky 2010 - 2007)
16:15 - 17:45 - děti ve věku 8 - 11 let (ročníky 2010 - 2007)
18:00 - 19:30 - mládež ve věku 12 a více let (ročník 2006 - 2000)

Cena kurzu
Pololetí (2x týdně): 200 Kč / 1 lekce
Půjčovné lezeček: 30 Kč / 1 pár / 1 lekce

Vstupní test
Poté, co dítě do tohoto kurzu přihlásíte, Vás budeme kontaktovat ohledně termínu setkání s naším trenérem - absolvování tohoto setkání a kladné vyjádření trenéra je podmínkou pro účast v tomto kurzu.

Rezervace kurzu: ZDE

Možnost objednat obě pololetí najednou
Chcete-li mít jistotu, že se Vaše dítě i ve druhém pololetí dostane do stejného kurzu jako v pololetí prvním, nabízíme Vám nově možnost objednat obě pololetí najednou. Pro každé pololetí je potřeba udělat samostatnou rezervaci. Platbu za druhé pololetí není třeba provádět hned, takže se nemusíte bát vyšších výdajů v jeden okamžik.

BB karta
Zavedení BB karty, a to pro všechny rodiče, jejichž děti navštěvují odpolední dětské kurzy, intenzivní kurz a tréninkovou skupinu, už není novinkou a většina z vás ji už má. Karta stojí 100 Kč, je nevratná a slouží k urychlení odbavení na recepci při příchodu na kurz. Díky ní si už nemusíte pamatovat a pokaždé zadávat login a heslo (super hlavně pro případy, kdy dítě na kurz nevede přímo rodič, ale babička nebo jiný příbuzný). Loginy a hesla ale budou fungovat i nadále pro případ, že kartu zapomenete doma. Máte-li na kurzy přihlášených více dětí, máte stále pouze jednu kartu (je vázaná na rodiče, ne na dítě).

Celková částka za pololetí:
Konečná částka za kurz Vám bude spočtena po rezervaci v našem jednoduchém rezervačním formuláři, a to podle počtu hodin, které do konce pololetí zbývají.
Cenu kurzu je nutné uhradit do data uvedeného v rezervačním formuláři, a to buď převodem na náš účet (číslo účtu a variabilní symbol Vám přijdou v automatickém potvrzujícím emailu po provedení rezervace), nebo hotově na recepci v Boulder Baru. Zbývá-li v době tvorby rezervace do zahájení kurzu méně než 10 dní, je možné ho uhradit hotově v BB při příchodu na první lekci

Storno poplatek
V případě, že v průběhu pololetí budete chtít dítě z kurzu odhlásit, účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení.

Svačinky:
V rámci objednávky kurzu máte nyní možnost objednat pro své dítě i svačinku. Tu dítě automaticky dostane vždy po skončení kurzu a Vám tak odpadá starost, co s sebou Vašemu dítku dávat na zahnání hladu. Navíc máte jistotu, že mu dáváte kvalitní svačinu – v nabídce si můžete zvolit některou z tyčinek, které jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin, bez konzervantů a v bio (respektive raw) kvalitě. Příchutě jednotlivých tyčinek budeme střídat. Při provedení rezervace si zvolíte, zda o svačinky máte zájem či ne, a cena za svačinky se Vám připočte k celkové ceně kurzu dle výběru produktů.

Více informací o BB svačinkách najdete ZDE

Prohlídka fyzioterapeutem:
Zároveň s rezervací kurzu máte možnost pro své dítě objednat i prohlídku fyzioterapeutem v BB. Konkrétní termín si po objednání prohlídky prosím dohodněte telefonicky přímo s fyzioterapeutkou Janou Španihelovou na čísle 724 955 252.


Zkušební lekce:
Jednou za pololetí nabízíme možnost tzv. "Zkušební hodiny", kde si dítě (rodič) může náš kurz v praxi vyzkoušet a rozhodnout se, zda do registrace celého pololetí s námi půjde. Zkušební lekce se, tak jako samotný kurz, musí objednat skrz tyto webové stránky a rezervaci můžete udělat ZDE


Členství v oddílu Boulder Banda
V rámci Boulder Baru jmáme dětský oddíl Boulder Banda. V tuto chvíli se Vaše dítě automaticky, při provedení rezervace kurzu, stává jeho členem. Co z toho pro Vás plyne? Vaše dítě se tím zároveň stává evidovaným členem ČHS (Českého horolezeckého svazu). V rámci Svazu získává úrazové pojištění. Do budoucna plánujeme další výhody a akce se členstvím v Boulder Bandě spojené.

Omluvy a náhrady:
Princip omlouvání je takový, že nejpozději do 9.00 ráno v den kurzu musíte provést omluvu kurzu zde na boulder.cz. Jednoduše se přihlásite a v kurzu zaškrtnete omluvu konkrétního dne. Takto omluvenou lekci si pak můžete v rámci tohoto pololetí nahradit. Náhradu ale musíte opět nahlásit dopředu zde na boulder.cz, a to přihlášením do Vašeho kurzu,kde nakliknete omluvu na konkrétní den a čas. Pro nahlášení náhrady není časové omezení, ale musí být v rámci tohoto pololetí. Nelze převádět omluveného hodiny do dalšího pololetí! Všechny omluvené hodiny se můžou nahradit během daného pololetí, jinak bohužel propadají.

Přebírání dětí po skončení lekce:
Po skončení lekce instruktoři přivedou všechny děti zpět do prostoru Bouldránkova za zelenou síť a zde je hromadně "vypustí" k rodičům. Není v silách instruktora, aby každé dítě zvlášť předával jeho rodiči. Je již na samotných rodičích, aby si zde sami děti ohlídali a přebrali. Děkujeme za pochopení.

 

Časté dotazy:
Jak zjistím konečnou částku za kurz?

Konečná částka za kurz Vám bude spočtena po rezervaci v našem jednoduchém rezervačním formuláři. Formulář můžete také využít jako kalkulačku na spočtení ceny za kurz -pozor- pokud pouze počítáte cenu kurzu a nechcete zatím rezervovat nedávejte prosím tlačítko Uložit.

Propadne mi hodina v případě, že dítě nemůže na kurz přijít?

Víte-li, že na kurz nebudete moct dorazit, můžete hodinu zde na stránkách po přihlášení omluvit. Pokud ji omluvíte nejpozději do 9:00 daného dne, lekce Vám nepropadá a můžete si ji přijít nahradit v průběhu daného pololetí. Omlouvat hodiny později není možné. Hodiny, které nebudou nahrazeny do konce daného pololetí, propadají.

Co má mít dítě s sebou?
Pohodlné sportovní oblečení. Nemá-li Vaše dítě lezecké boty, je možné si je u nás na každou lekci půjčit za poplatek 20 Kč nebo si pořídit vlastní přímo v našem obchodě (www.bbshop.cz).

Pro zkvalitnění kurzů budeme rádi za vaše návrhy.
Dotazy a připomínky: katka@boulder.cz  nebo telefonicky na 774 740 825/605 700 820 (ve všední dny mezi 8-18 h)

Formulář pro nezletilé ZDE

Pokud máte zájem o klasický odpolední dětský kurz (1x či 2x týdně), podívejte se na odpolední dětské kurzy.
Přemýšlíte-li, kde uspořádat pro Vaši ratolest nezapomenutelnou dětskou oslavu, podívejte se na naše narozeninové oslavy.
Na vybraných základních školách také pořádáme kroužek lezení v rámci školní družiny.
V létě pojedeme s dětmi na horolezecký tábor a pořádat budeme také tábory příměstské.

reklama
reklama
reklama