Nejnovější komentáře

Autor: JO JO27.07. 21:28
Autor: Michal Čeleda27.07. 20:01
Autor: JO JO16.06. 10:04
Autor: Pavel Mika15.06. 16:27
Autor: Jiří Oliva12.06. 18:09

BB - najdi si svou akci...

<Srpen '21>
poútstčtsone
 1
 2 3 4 5 6 7 8
 9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder Boj 2021

26.06.Bboj č.1Výsledky
24.07.Bboj č.2Výsledky

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Změněná otvírací doba (od 17.5.2021):
Po - Ne     9:00 - 22:00


Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

Intenzivní kurz lezení

Pro přihlašování na školní rok 2020/2021 prosím pište na pavelc@boulder.cz nebo volejte 608700813.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co je to Intenzivní kurz (IK):
Intenzivní kurz lezení lezení pro děti a mládež je určený pokročilým dětem, které chtějí trénovat intenzivněji a více systematicky, prohloubit své lezecké dovednosti a časem třeba přejít do naší Tréninkové skupiny. S dětmi se věnujeme hlouběji tréninku jednotlivých lezeckých dovedností a v případě jejich zájmu také přípravě na závody, na které mohou s našimi trenéry jezdit. Podnikáme také oddílové výjezdy do skal, a to jak v průběhu školního roku, tak o letních prázdninách.

Podmínkou účasti v kurzu je absolvování "testu" - setkání s naším trenérem, který zhodnotí, zda dítě může tento kurz navštěvovat, nebo jestli bude lepší ještě jeho dovednosti rozvíjet v odpoledním dětském kurzu a přestup do Intenzivního kurzu nechat na později.

Školní rok 2020/2021
Kurz probíhá 2x týdně na 1,5 hodiny, primárně v kombinaci pondělí + středa nebo úterý + čtvrtek. Každé z dětí přihlášených na IK má ale kromě těchto fixních dní možnost chodit na kurz i v libovolné jiné dny, celkem až 4 x týdně. Termíny tréninků se hlásí vždy týden předem trenérovi Pavlovi (608700813). Cena kurzu za pololetí se tím nenavyšuje. 

Komu je kurz určený:
Pokročilé děti od 8 let. Maximální kapacita na jednoho trenéra je 6 dětí.

Časy kurzu a věkové rozložení dětí v kombinacích pondělí + středa a úterý + čtvrtek:
14:30 - 16:00

  • děti 8 - 9 let
  • děti 10 - 11 let

16:15 - 17:45

  • děti 8 - 9 let
  • děti 10 - 11 let

18:00 - 19:30

  • mládež ve věku 12 a více let

Každá věková skupina má pro daný čas samostatnou kapacitu.

Každé dítě může ale chodit na trénink celkem až 4 x týdně (viz informace výše). Při vyšším počtu tréninků než 2 týdně se cena nenavyšuje.

Cena kurzu:
Pololetí (2x nebo 3x týdně): 240 Kč / 1 lekce
Půjčovné lezeček: 30 Kč / 1 pár / 1 lekce   nebo   nově nabízíme možnost zaplatit půjčovné lezeček na celé pololetí

Přihlašování na kurz:
Rezervace Intenzivního kurzu probíhá skrz email pavelc@boulder.cz. V emailu prosím uveďte o jakou kombinaci dní a časů máte zájem. Týká se to jak dětí, které k nám na kurzy již chodí, tak i dětí, které doposud chodily lézt jinam. My vás poté budeme kontaktovat ohledně dalšího postupu. 

Další informace

BB karta
Zavedení BB karty, a to pro všechny rodiče, jejichž děti navštěvují odpolední dětské kurzy, intenzivní kurz a tréninkovou skupinu, už není novinkou a většina z vás ji už má. Karta stojí 100 Kč, je nevratná a slouží k urychlení odbavení na recepci při příchodu na kurz. Díky ní si už nemusíte pamatovat a pokaždé zadávat login a heslo (super hlavně pro případy, kdy dítě na kurz nevede přímo rodič, ale babička nebo jiný příbuzný). Loginy a hesla ale budou fungovat i nadále pro případ, že kartu zapomenete doma. Máte-li na kurzy přihlášených více dětí, máte stále pouze jednu kartu (je vázaná na rodiče, ne na dítě).

Celková částka za pololetí:
Konečná částka za kurz Vám bude spočtena po rezervaci v našem jednoduchém rezervačním formuláři, a to podle počtu hodin, které do konce pololetí zbývají.
Cenu kurzu je nutné uhradit do data uvedeného v rezervačním formuláři, a to buď převodem na náš účet (číslo účtu a variabilní symbol Vám přijdou v automatickém potvrzujícím emailu po provedení rezervace), nebo hotově na recepci v Boulder Baru. Zbývá-li v době tvorby rezervace do zahájení kurzu méně než 10 dní, je možné ho uhradit hotově v BB při příchodu na první lekci

Storno poplatek
Rušit rezervaci během pololetí není možné.  Jedinou výjimkou je zrušení ze závažných zdravotních důvodů (úraz, dlouhodobá nemoc apod.), které je nutno doložit lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení.

Členství v oddílu Boulder Banda
V rámci Boulder Baru máme dětský oddíl Boulder Banda. Zaplacením kurzovného se Vaše dítě stává jeho členem. Co z toho pro Vás plyne? Vaše dítě se tím zároveň stává evidovaným členem ČHS (Českého horolezeckého svazu). V rámci Svazu získává úrazové pojištění. Náš oddíl Boulder Banda je zároveň členem spolku České sportovní lezení z.s. Zaplacením členského příspěvku 100 Kč (přičteno k rezervaci kurzu) se Vaše dítě stává zároveň členem spolku České sportovní lezení z.s., který pomáhá oddílům v jejich práci s dětmi. Jedná se o zapůjčování chytů pro stavbu boulderů (nové chyty, se kterými se děti setkají jinde v Evropě na stěnách i na závodech), vysílání stavěčů do center, školení trenérů, worskhopy pro trenéry a další benefity, které pomáhají zkvalitňovat naše kurzy.

Omluvy a náhrady:
V rámci Intenzivního kurzu nefunguje klasický systém omluv a náhrad, jako je tomu v případě klasických odpoledních kurzů. Důvodem je to, že děti navštěvující IK mohou chodit na trénink libovolně až 4 x týdně.

Přebírání dětí po skončení lekce:
Po skončení lekce instruktoři přivedou všechny děti zpět do prostoru Bouldránkova za zelenou síť a zde je hromadně "vypustí" k rodičům. Není v silách instruktora, aby každé dítě zvlášť předával jeho rodiči. Je již na samotných rodičích, aby si zde sami děti ohlídali a přebrali. Děkujeme za pochopení.

 

Časté dotazy:
Jak zjistím konečnou částku za kurz?

Konečná částka za kurz Vám bude spočtena po rezervaci v našem jednoduchém rezervačním formuláři. Formulář můžete také využít jako kalkulačku na spočtení ceny za kurz -pozor- pokud pouze počítáte cenu kurzu a nechcete zatím rezervovat nedávejte prosím tlačítko Uložit.

Co má mít dítě s sebou?
Pohodlné sportovní oblečení. Nemá-li Vaše dítě lezecké boty, je možné si je u nás na každou lekci půjčit za poplatek 20 Kč nebo si pořídit vlastní přímo v našem obchodě (www.bbshop.cz).

Pro zkvalitnění kurzů budeme rádi za vaše návrhy.
Dotazy a připomínky: pavelc@boulder.cz  nebo telefonicky na 608700813 (ve všední dny mezi 8-18 h)

Formulář pro nezletilé ZDE

Pokud máte zájem o klasický odpolední dětský kurz (1x či 2x týdně), podívejte se na odpolední dětské kurzy.
Přemýšlíte-li, kde uspořádat pro Vaši ratolest nezapomenutelnou dětskou oslavu, podívejte se na naše narozeninové oslavy.
Na vybraných základních školách také pořádáme kroužek lezení v rámci školní družiny.
V létě pojedeme s dětmi na horolezecký tábor a pořádat budeme také tábory příměstské.

reklama