Nejnovější komentáře

Autor: Jan Kazík30.05. 12:35
Autor: Richard Pařil29.05. 11:25
Autor: Jan Kazík28.05. 12:23
Autor: Jiří Oliva26.05. 13:30
Autor: Jan Špelina25.05. 19:07

BB - najdi si svou akci...

<Červen '20>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
2930
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Aktuální otevírací doba:
Po - Ne   11:00 - 23:00

Vstupné:

Dospělí
130 Kč

Děti
85 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

22.05.2020 13:14

Jungle Sport park!

foto

Probuď v sobě zvíře!
Jungle je pestrá, barevná, hravá, ale je to i místo trochu tajemné a plné síly, kde si každý najde svůj prostor. Stejně jako u nás. Přijďte, zahoďte oblek, kravatu, lodičky, učebnice. Makejte, řvěte, zapoťte se, vydejte ze sebe všechno, staňte se zvířetem!
Vítejte v Jungli :) Otvíráme v červnu!

Kudy k nám

Najdete nás nedaleko stanice metra Letňany na adrese Veselská 699 (areál P3 park, hned u zastávek autobusu Avia Letňany a Staré Letňany).Jedno centrum, pět sportů

Lezení na laně i boulder, parkour, gymnastika, workout, joga. Sporty, které se skvěle doplňují a jeden může být dobrým základem pro ostatní. Všechny pod jednou střechou.

Co všechno v Jungli najdete
 

  • celkem 2000 m2 lezení na laně a 1000 m2 bouldrovky
  • ryze tréninkovou plochu s naklápěčkou, kolečkovacím profilem, campusem, balknami a vším, co je pro trénink nezbytné
  • dětský lezecký svět plný tunelů, chodeb a zákoutí pro stavbu těch nejlepších bunkrů
  • pohybovou halu s velkou trampolínou a doskokovou jámou, parkourovými překážkami, hrazdami a dalším náčiním
  • místnost pro jogu a workout
  • kavárnu s bistrem, příjemné sezení uvnitř i na velké venkovní zahrádce
  • obchod s lezeckým a outdoorovým vybavenímEtapy vzniku Jungle

Červen 2020
Hned při otevření bude hotová celá stěna s lanem. Celkem tedy 2000 m2 rozdělených do čtyř sektorů – hlavní převis, sekce pro sportovní veřejnost (alias „náměstí“), ráj kolmiček a položených profilů a sektor s navijáky. Pro každého něco a hlavně všude spousta volného prostoru.
Otevřena bude i část bouldrovky. Konkrétně celé spodní patro o velikosti 400 m2.
Pro malé návštěvníky bude už v červnu připravený Dětský svět – parádní stěna o velikosti 70 m2 s probíhacími tunely a různými schovkami a taky krásná část stěny s lanem.

Červenec 2020
Chvíli po otevření doplníme bouldrovku o dalších 200 m2 na horním patře. Budou se na ní stavět primárně bouldery určené pro trénink reprezentace, ale když zrovna nebudou bušit reproši, je vám plně k dispozici.

Září 2020
Po letních prázdninách bude ready shop a taky kavárna a bistro, abyste si před i po tréninku nebo při čekání na děti během kroužku měli kde oddechnout.
Otevře se i pohybová hala určená pro trénink gymnastiky a parkouru.

Rok 2021
Po nezbytné pauze pro nadechnutí se :) budeme v příštím roce pokračovat a otevřeme pro vás zbytek bouldrovky na horním patře (nebude to tak úplně “zbytek”, protože půjde o dalších 600 m2!). Zatímco spodní bouldrovka bude charakterem profilů spíš mírnější, horní část bude moderní sportovní stěna jak se patří, a to včetně jedné lahůdky, která u nás zatím nemá obdoby! Těšte se, vaše ruce budou kvílet :)
Vznikne také celé tréninkové patro s campusem, balknami, naklápěčkou apod. Jako pravá tréninková svatyně bude oddělené od zbytku stěny. 
Zprovozníme i tělocvičnu pro workout a jogu a také velkou zahrádku pro posezení za teplých letních večerů.

Vize pro rok 2022 a dál
Tímhle vším to nekončí. Plánů máme spoustu a doufáme, že se nám je podaří všechny časem zrealizovat. Pro představu jde třeba o venkovní stěnu, a to jak lano, tak boulder. Nechte se překvapit :)


sekce kolmiček a položených profilů navijáková část ve výstavbě :)


velký převis

Děti i dospělí
Jungle je hřiště pro všechny, pro malé i velké.
Díky velikosti prostoru můžou být veškeré dětské aktivity oddělené od veřejnosti tak, aby se tyhle dva světy vzájemně nerušily.

Příběh Jungle
Příběh Jungle je výsledkem nespočtu hodin diskuzí, tvoření a vymýšlení. Proč právě Jungle? Proč spojovat lezení a sport se zvířaty?
Jungle je místo jako stvořené pro rozmanitost. Každý v ní má svůj prostor, kde ze sebe může vydat všechno. Křičet, potit se a nemyslet na to, jak u toho vypadá, anebo si na tom naopak dát záležet. Být sám sebou. Nechat vyplout na povrch svoje vlastnosti. Najít v sobě zvíře.
Základními symboly Jungle Sport park je šest ručně kreslených zvířat. Nejsou na první pohled líbivá, ale dostanou se vám pod kůži. Každé z nich má v přírodě svoje unikátní vlastnosti, kterými převyšuje ostatní a které perfektně provázejí jednotlivé sporty Jungle Sport parku. Všechna zvířata vám postupně představíme a stanou se vašimi průvodci i v prostoru Jungle samotné.

Otvíračka
Jungle Sport park vám otevře svoje brány už letos v červnu! Konkrétní datum brzy upřesníme. Těšte se na parádní open akci, která bude spojením závodu a after párty! Musíme to přece pořádně oslavit, no ne? :)Sledujte nás na webu jungle.cz, facebooku a na instagramu a žijte příběh Jungle s námi! A hlavně k nám pak doražte osobně, už se na vás těšíme!

 
Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama