Nejnovější komentáře

Autor: Katka Chvojková18.08. 15:05
Autor: Jan Veselý08.08. 15:01
Autor: JO JO27.07. 21:28
Autor: Michal Čeleda27.07. 20:01
Autor: JO JO16.06. 10:04

BB - najdi si svou akci...

<Říjen '21>
poútstčtsone
 1 2 3
 4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Změněná otvírací doba (od 17.5.2021):
Po - Ne     9:00 - 22:00


Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

08.08.2019 11:48

Kurzy lezení pro dospělé

foto

Lezení je super sport. Každý z nás nějak začínal. Někdo jako samouk s partou kámošů, někdo v kurzu lezení. Neříkáme, která z možností je správně. Obě mají něco do sebe. Pro ty z vás, kteří by s lezením rádi začali pod dohledem a osvojili si už od začátku co nejméně špatných lezeckých návyků (z hlediska pohybu, samozřejmě :) ), máme nabídku kurzů lezení pro dospělé.

Na výběr jsou jak kurzy pro začátečníky, tak pro pokročilé, a dále kurzy, které jsou přímo šité na míru jednotlivci. Kterou variantu zvolíte, je jen na vás.

Pololetní kurz pro dospělé
Klasický skupinový kurz lezení, který běží vždy po celé pololetí s frekvencí chození 1x týdně. První pololetí je od září do konce ledna, druhé pololetí od února do června. Na výběr jsou dvě varianty:
kurz pro začátečníky - úterý nebo středa
kurz pro pokročilé - pondělí nebo čtvrtek
Čas: 19.15 - 20.15
V kurzu je vždy max. 6 osob. A co je víc, než lezení v partičce, vzájemné hecování se, společné pokroky a třeba i nalezení nových parťáků na lezení v budoucnu.
Přihlašování je již spuštěno. Podrobnosti a možnost přihlášení do kurzu najdete ZDE.

Zkušební lekce pro dospělé
Pokud si chcete jen vyzkoušet, co lezení vlastně obnáší a jestli by to byl ten pravý sport pro vás, pak je ideální variantou Zkušební lekce. Jde o jednu hodinu lezení s instruktorem. Zúčastnit se jí můžete buď sami, nebo s partou až pěti dalších kámošů. Při rezervaci si vyberete datum a čas lekce.
Informace o zkušebkách a možnost rezervací ZDE.Individuální kurz pro dospělé
Je-li vám jedna lekce málo a rádi byste do začátku absolvovali lekcí s instruktorem víc a naučené techniky a dovednosti si lépe osvojili, pak zkuste Individuální kurz. Jde o 6 lekcí jeden na jednoho. A nemusí jít jen o lezecké začátky. Kurz je vhodný i pro pokročilé lezce, kteří by se rádi v něčem zlepšili, posunuli dál. Den a čas, kdy budou vaše lekce probíhat, si opět volíte při rezervaci, ale vše je pak možné po dohodě s vaším trenérem upravit.
Informace a rezervace TADY.Rodinná lekce
Lezení s instruktorem pro dospělé, ale zároveň i pro děti. Aneb celá rodina leze společně, čemuž je přizpůsobena i náplň lekce. Účastnit se mohou max. 4 osoby v kombinaci dospělí a děti. Více informací a možnost lekci zarezervovat přímo ZDE.

Novinka: Individuální kurz pro děti
Na konec si dovolíme jednu kurzovou aktualitu, která není pro dospělé. Je to ale novinka, a proto si svojí minutku slávy taky zaslouží :)
Spouštíme nový typ kurzu pro děti, a to kurz individuální. Jde o obdobu dospěláckého individuálu. Tedy 6 lekcí pod vedením trenéra. Den a čas kurzu opět záleží na vás. Informace a rezervace ZDE.A ještě jedna důležitá věc - všechny zkušební, individuální a rodinné lekce si lze rezervovat jak přímo v Boulder Baru, tak i na venkovním Boulder Výstavišti. Všechny informace a možnost rezervací kurzů na Výstavišti najdete na www.bouldervystaviste.cz.Tím náš výčet pro tuto chvíli končí. Samozřejmě jedeme i další typy kurzů, aktuálně například již běží přihlašování na pololetní kurzy lezení pro děti a mládež pro nové pololetí.

Tak ať to leze a někdy v BB naviděnou! :)

 
Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama