Nejnovější komentáře

Autor: Katka Chvojková18.08. 15:05
Autor: Jan Veselý08.08. 15:01
Autor: JO JO27.07. 21:28
Autor: Michal Čeleda27.07. 20:01
Autor: JO JO16.06. 10:04

BB - najdi si svou akci...

<Listopad '21>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
2930
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Změněná otvírací doba (od 17.5.2021):
Po - Ne     9:00 - 22:00


Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

Nápoje

Při lezení či tréninku vydává tělo velké množství energie, kterou je potřeba opět doplnit.
Během lezení doporučujeme pít jonťák - Iont Star, který rychle doplní tekutiny a minerály ztracené pocením. Nápoj si můžete vzít na stěnu ve speciál láhvy Marmot.
Po lezení je vhodný sachariďák - Whey gainer, který pomůže k rychlé regeneraci.
Sachariďák sám o sobě tzv. "potlačí" pocit hladu a tělu ještě můžete přidat energii ve formě tyčinky - Galaxy.


Iont Star
Přiměřený obsah "rychlé" energie ve formě cukrů, nepřítomnost tuků, schopnost stabilizace
hladiny krevního cukru, podpora tvorby energie z tuků (v obou těchto posledních vlastnostech se jedná o nápoj ojedinělý) a velmi nízká mineralizace zamezující riziku "přesolení". Koncentrace osmoticky účinných látek je nižší než u krevní plasmy, hotový nápoj je oproti stávajícím zvyklostem u sportovních a "fit" nápojů hypotonický!
IontStar SportSirup je použitelný zcela univerzálně, jak před výkonem, tak v jeho průběhu a dokonce i v době zotavení. Lze jej použít u všech sportovních specializací, včetně mládeže a fyzicky intenzivně pracujících osob, pro děti nad 7 let a kojící ženy je vhodný v maximálním denním množství do 1 litru, neomezeně pro starší generaci. Lze jej využít v jakýchkoliv teplotních podmínkách okolí. IontStar je koncentrovaný sirup obsahující přirozené látky. Jeho složení vychází z dlouholetých zkušeností a svým způsobem je mimořádné. Energie je obsažena ve formě dvou základních typů cukrů, a to "rychlých a zpožděných". Celá polovina z nich je nezávislá na inzulínu (fruktóza).
 
Složení:
Čištěná voda, kyselina citronová, glycin, chlorid sodný, karnitin, přírodní koncentrát BCAA, HCA - kyselina hydroxycitronová 50 %, laktát vápenatý, aspartam, acesulfam K, chlorid draselný, glukonát hořečnatý, sorban draselný, přírodní a přírodně identické aroma, chlorid chromitý.

Příchutě: grep, citrón

Whey Gainer
Whey Gainer ACTIONS je určen především pro podporu procesu obnovy energetických zásob v průběhu regenerace po náročných výkonech. Kvalitní spektrum aminokyselin přispívá k ochraně svalové hmoty před poškozením v důsledku fyzické zátěže a podporuje tvorbu aktivní tělesné hmoty. Je mimořádně vhodný především pro začátečníky v silových sportech, a to ve fázích velkého objemu tréninku, a pro sportovce specializované na silově-rychlostní a vytrvalostní sportovní disciplíny.

Složení:
Maltodextrin, krystalická fruktóza, dextróza, syrovátková bílkovina, kaseinát sodný, kaseinát vápenatý, hydrolyzát kolagenu, sójový lecitin, MCT tuk (Medium - Chain triglycerid), guma guar a xantan, přírodní a přírodně identické aroma, kakaový extrakt, vitamínový a minerální premix (fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, fosforečnan hořečnatý, kyselina askorbová - vitamín C, glukonát zinečnatý, fosforečnan železitý, glukonát manganatý, tokoferol acetát - vitamín E, nikotinamid, seleničitan sodný, glukonát měďnatý 1 %, retinol acetát - vitamín A, pantothenát vápenatý - vitamín B5, pyridoxin hydrochlorid - vitamín B6, thiamin nitrát - vitamín B1, cholekalciferol - vitamín D3, riboflavin - vitamín B2, cyankobalamin - vitamín B12, pikolinát chromitý, kyselina listová, molybdenan sodný, biotin, chloridy).

Příchutě: vanilka, čokoláda

Tyčinka Galaxy
Speciální Müsli Galaxy tyčinka s přídavkem fyziologicky účinných látek pro podporu odbourávání tuků, omezení pocitu hladu, zmírnění chuti na sladké.
 
Složení:
Škrobový sirup 22,43 g, jogurtová nebo čokoládová poleva 23,48 g, ovesné a pšeničné vločky 18,39 g, jablka 2,8 g, rozinky 2,8 g, extrudovaná kukuřice 5,59 g, sójová drť 2,8 g, rostlinný tuk ztužený 3,1 g, lískové ořechy mleté pražené 1 g, sójový lecitin E322 1 g, papaya 13,67 g, jahoda kostky 1,88 g, L-karnitin-magnesium-citrát 90 mg, přírodně identické aroma 0,9 g, HCA (extrakt Garcinia Cambogia) 70 mg, chlorid chromitý 40 ug.

Příchutě: kokos, jogurt, pomeranč, lískový ořech, tiramisu, višeň

reklama