Nejnovější komentáře

Autor: otus27.09. 16:09
Autor: Petr Karlík27.09. 08:55
Autor: Vít Černý26.09. 08:37
Autor: Jiří Oliva25.09. 21:22
Autor: Petr Karlík25.09. 17:12

BB - najdi si svou akci...

<Září '22>
poútstčtsone
 1 2 3 4
 5 6 7 8 91011
12131415161718
19202122232425
2627282930
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

Pondělí - Čtvrtek
9:00 - 14:30 & 17:45 - 22:00
Pátek
9:00 - 14:30 & 16:45 - 22:00
Sobota - Neděle
9:00 - 22:00

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

Sobota - Neděle
9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

Narozeninové oslavy

Slavíme v Boulder Baru!
Požaduje po Vás Vaše ratolest uspořádání senzační narozeninové oslavy? Pozvalo již Vaše dítko polovinu spolužáků ze školy s jejich mladšími i staršími sourozenci? Děsíte se předem při představě organizace zábavy pro bandu uličníků, následné demolice Vašeho bytu a jeho uvedení do původního stavu? U nás si umíme poradit. Po dohodě s Vámi si děti mohou užít dopoledne či odpoledne plné soutěží a her v Boulder Baru.
Samozřejmostí je pěkná výzdoba a objednat si u nás můžete také občerstvení.
Nabízíme také možnost promítání videí, fotek, pohádek a audio nahrávek.

Video prezentace narozeninové oslavy:

Základní informace:
Které dny: So - Ne
Od kolika: dopoledne i odpoledne

Co vás to bude stát:
Při počtu 1 - 8 dětí: 3.500,- Kč
Při počtu 9 - 16 dětí: 4.900,- Kč
Cena zarhnuje pronájem prostoru, lezení pro děti s instruktorem na 60 minut, půjčení lezecké obuvi na lezení s instruktorem. Cena nezahrnuje občerstvení. To objednáváte online dle vaší chuti při tvorbě rezervace a jeho cena bude připočtena k celkové ceně za oslavu.

Záloha: Nejpozději do tří dnů od provedení rezervace je nutné uhradit zálohu. Výše zálohy činí 3.500,- Kč nebo 4.900,- Kč (dle typu rezervace viz výše). Pokyny pro její úhradu najdete v potvrzujícím emailu, který Vám přijde po provedení rezervace zde na stránkách. Zbývající část ceny rezervace se platí hotově v Boulder Baru při oslavě.
Storno poplatek: V případě včasného zrušení rezervace, a to do pátku před oslavou do 12:00, účtujeme storno poplatek 50% ze zaplacené částky. Při pozdějším zrušení propadá částka celá. Děkujeme za pochopení.
Pokud ještě nemáte zaplacenou zálohu a oslavu chcete zrušit, tak nám prosím dejte včas vědět, ať není blokován čas pro jiné zájemce.

Občerstvení:
Na Vaši oslavu Vám připravíme chutné pohoštění. Při zadávání objednávky oslavy si sami můžete navolit jeho složení podle Vašeho přání.
Na baru je možné dále zakoupit k pití Rychlé špunty a k jídlu tortilly, toasty, popcorn apod. Na oslavu není dovoleno nosit si vlastní jídlo a pití (s výjimkou dortu). Děkujeme za pochopení.
Veškeré občerstvení, jeho ceny a také podrobné ceny za vše ostatní najdete v rezervačním formuláři (odkaz na něj níže v textu). V něm se Vám zobrazí i finální cena za oslavu ještě předtím, než ji budete finálně potvrzovat.

Důležité upozornění pro rodiče:
Celková doba trvání oslavy je 3 hodiny, včetně lezení s instruktorem a pobytu v prostoru baru. Před začátkem lezení s instruktorem nesmějí děti do prostoru stěny a Bouldránkova. Pokud budou děti zůstávat na stěně po skončení lekce s instruktorem, můžou zde být pouze v prostoru Bouldránkova a pouze pod dozorem rodičů (max 8 dětí na jednoho dospělého). Do ostatních prostor Boulder Baru nesmějí. Prosíme o důsledné respektování těchto pravidel. Za jejich dodržování je zodpovědný rodič oslavence. Děkujeme za pochopení.

Na výběr jsou dva možné časy v prostoru baru:
10.45 prostor u gymnastické haly
14.30 prostor u gymnastické haly

V případě, že jeden z těchto časů se už vám v daný den nenabízí, tak je již obsazený.

Časový harmonogram oslavy:
Půl hodiny po začátku oslavy začíná lekce s instruktorem (tedy v 11:15 nebo 15:00). Po jejím skončení trvá oslava ještě 1,5 hodiny, během které je Vám k dispozici Vámi objednaný prostor. Během této doby mohou děti ještě být na stěně v prostorech určených dětem, ale pouze pod bedlivým dohledem rodičů (max 6 dětí na jednoho dospělého). Upozorňujeme rodiče, že v BB hale, která přímo sousedí s barem, se děti po skončení lekce s instruktorem nesmějí pohybovat vůbec, a to ani pod dohledem rodičů. Hrozí zde větší riziko pádu lezce na dítě. Děkujeme za pochopení.

V případě, že některé z dětí, které se na oslavě budou účastnit lekce lezení s instruktorem, nemluví česky nebo anglicky, je nutné, aby rodič, který oslavu objednává, zajistil po dobu lezení na stěně přítomnost dospělé osoby, která bude těmto dětem překládat pokyny instruktora. V opačném případě není možné zajistit bezpečnost dětí a instruktor má právo takové dítě do lekce lezení nezařadit.

Přihlašovací údaje:
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterými se přihlašujete zde na stránkách. Těmito údaji se přihlásíte na recepci v Boulder Baru při příchodu na oslavu.

Rezervace oslavy:
Rezervaci můžete udělat ZDE 
V případě, že děláte rezervaci oslavy ve čtvrtek nebo pátek těsně před víkendem, kdy se oslava koná, bude rezervace dokončena až ve chvíli, kdy Vám dámě vědět, že byla Vaše rezervace schválena. Bez schválení není oslava rezervovaná. Případů, kdy děláte rezervaci ve větším časovém předstihu, se nutnost schválení netýká.
Upozornění: vytvořením rezervace vyslovujete souhlas s použitím případných fotografií pořízených v průběhu této aktivity pro naše propagační/informační účely (webové stránky, facebook apod.).

Časté dotazy:
Co když dorazí méně nebo více dětí, než kolik jsme napsali do rezervace?
Dorazí-li dětí méně, nic se neděje, ovšem je nutné zaplatit tolik instruktorů, kolik jste jich uvedli v rezervačním formuláři. Pokud dorazí více dětí a byl by překročen limit 8 dětí na 1 instruktora, pak bohužel nemůžou lézt všechny děti nebo se musí mezi sebou prostřídat (limit počtu dětí na instruktora musí být s ohledem na bezpečnost dodržen).

Je možné, aby si děti mezi sebou v průběhu lekce s instruktorem střídaly lezečky?
To bohužel možné není, lekce má daný program a není možné v jejím průběhu děti přezouvat. Platí tedy co dítě, to jedny lezečky.

Pro více informací nás můžete kontaktovat:
- dotazy týkající se celkové organizace a lezení na oslavě: maca@boulder.cz, tel.: 608 578 463 (ve všední dny mezi 8 - 18 h)
- dotazy týkající se občerstvení a výzdoby: bar@boulder.cz, tel.: 773 757 503 (ve všední dny mezi 8 - 18 h)

Galerie

reklama