Nejnovější komentáře

Autor: Jiří Oliva30.11. 21:08
Autor: Jiří Oliva30.11. 20:58
Autor: Jan Veselý30.11. 10:36
Autor: Vaisik28.11. 17:44
Autor: Jan Špelina23.11. 07:28

BB - najdi si svou akci...

<Prosinec '22>
poútstčtsone
 1 2 3 4
 5 6 7 8 91011
12131415161718
19202122232425
262728293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

Pondělí - Čtvrtek
9:00 - 14:30 & 17:45 - 22:00
Pátek
9:00 - 14:30 & 16:45 - 22:00
Sobota - Neděle
9:00 - 22:00

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

Sobota - Neděle
9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

22.01.2013 20:55

Novinky v Bebesu

foto

Zatímco se většina točí k hradu, pravověrní boulderisti přimrzaj k šutrům, studenti se topí ve skriptech, punkáči se ještě stále motaj v novoroční kocovině, romantici vyhlíží jaro, fajnšmejkři nám mávaj z okýnka letadla směřujícího někam za obzor pod vyhřátou skálu a ostatní to maj na háku, my v Bebesu makáme o sto šest, ať máme na konci roku co zhodnotit a o čem mluvit u piva. Sešla se nám celkem pětice novinek, z nichž každá stojí o vaši pozornost.Boulder Boj v novém kabátě.

Série Boulder Boj má za sebou svůj premiérový ročník, na prémiový je sice ještě čas, to ale nemění nic na tom, že letošní ročník doznal jistých změn. Tou hlavní je další kategorie, zelená jako zelená. Vyplňuje propast mezi oranžovou a modrou barvou a poskytuje tak můstek pro všechny, kdo do ní zahučeli až k sámemu dnu. A když už nic, znamená to minimálně desítku nových boulderů navíc. A to se počítá. Další změnou jsou poupravený pravidla. Pokusům jsme dali vale a zaměřili se na to oč tu běží, čili na Topy. Nemusíte tak již složitě zapisovat pokusy a přemýšlet jestli jednička byla na dva a dvojka na jeden a trojka na jeden bez druhýho a čtyřka na čtyřicátýčtvrtý a však to znáte.
Pohodlnému zápisu tak nic nestojí v cestě. A aby to bylo ještě zajímavější, změnilo se i bodové hodnocení boulderů, resp. počet bodů za boulder, se bude dělit počtem přelezů. Např. vyleze-li boulder za deset bodů deset lidí, každýmu se přičte jeden bod. Krásně se tak bouldery roztřídí na lehké a těžké a vy do poslední chvíle nebudete vědět jak na tom jste. No není to úžasné? A stále to není vše. Celá série a především Boulder Contest, který je rovněž zachován, získala nového partnera v podobě Bouldershopu, který se postará o zajímavé ceny pro vítěze. Shrnuto podtrženo, každý měsíc na vás v BB čeká 35/40 boulderů a spolu s nimi 14/13 dní na přelezy a následné zápisy na našich stránkách boulder.cz. Podrobněji viz pravidla. A to nejlepší nakonec - první kolo již 23.1.!

Závody v BB režii.
Když už je řeč o závodech, připomeňme si jak se Bebeso loni blýsklo s projektem Boulder X a na této nostalgické vlně se svezme až k datu 23.2. - ten den totiž bude Boulder Bar dejištěm prvního kola Českého poháru v boulderingu, které bude zároveň nominací do repre. A abychom neusnuli na vařínech, a řekli i B, když A již bylo vyřčeno, zopáknem si i Boulder X. Opět na Výstavišti, opět v rámci veletrhu Sport Expo a tentokrát v podobě Českého poháru. Termín, který si poznamenáte je 11.5. a bude se jednat o třetí kolo ČP.

Bebeso má svůj e-shop.
Bouldershop je nedílnou součástí  Boulder Baru. Cílem Bouldershopu je poskytnout full servis návštěvníkům stěny, kdy v rámci návštěvy Boulder Baru, mají možnost pořídit si vybavení za velmi výhodné ceny. Tuto možnost chceme i nadále rozvíjet a poskytnout ji nejen návštěvníkům Boulder Baru, ale i všem ostatním. Pro ně je připraven tento nový e-shop s rozšířenou nabídkou produktů. Ponořte se do našich kategorií, proplouvejte mezi našimi produkty a nevyplavete-li na hladinu s vašim vytouženým produktem v ruce, napište nám. Více přímo v e-shopu.

Kurzy pro děti v BB
Dětské kruzy prošly v letošním školním roce výraznou proměnou. První pololetí bylo v duchu testování a vychytávání much, tak aby se děti i rodiče následně cítili v Boulder Baru jako v peřince. Od druhého pololetí, tedy od 1.2. spouštíme dětské kurzy v novém. Pohodlnou registraci vytvoříte z domova nebo vám s ní pomůže náš proškolený personál. Své děti svěříte profíkům, kteří mají nalezeno mnoho metrů a disponují tak zkušenostmi a zároveň patřičným přístupem k vašim ratolestem. Kurzy jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušenější děti, které na skálu vlezly rovnou z kočárku. Kurzy nabízí jak hry, tak sportovní vyžití. Více info na našem webu boulder.cz.

Nové matrace.
Zpráva, kterou budou naši stálí návštěvníci kvitovat s povděkem. Matrace se v Boulder Baru dočkají obměny. V posledních týdnech jsme věnovali velké úsílí výběru té nejlepší varianty, tak aby nové matrace nabídly co nejlepší komfort pro vaše boulder skotačení. S tím se pojí jejich pružnost při dopadu, nižší prašnost a celkově delší výdrž. Realizace je v plánu již v únoru.

Tak, to by pro dnešek bylo vše. Ale nezoufejte, je to jen začátek.

 
Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama