Nejnovější komentáře

Autor: Katka Chvojková04.12. 14:31
Autor: Marek Nekvasil03.12. 21:12
Autor: Katka Chvojková03.12. 15:50
Autor: Jakub Klinkovský03.12. 15:17
Autor: David Veselý02.12. 09:08

BB - najdi si svou akci...

<Leden '21>
poútstčtsone
 1 2 3
 4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Změněná otvírací doba (od 1.7. 2020):
Po - Pá     8:00 - 23:00
So - Ne     9:00 - 23:00


Vstupné:

Dospělí
130 Kč

Děti
85 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

16.08.2018 09:15

Nový školní rok - kurzy lezení nejen pro děti a novinka k tomu!

foto

Září se neodmyslitelně pojí se začátkem školního roku a v BB se začátkem pravidelných kurzů pro děti i pro dospělé. Nově to nebude jen v BB, ale vezmeme to všechno pěkně popořádku :) 
Kurzy lezení v BB
Bébéčko a kurzy, to je stálá dvojka! Od září startujeme tuhle jízdu naplno a určitě není od věci představit si znovu jaké kurzy nabízíme, protože se mezi nimi najde i pár novinek.

Kurzy pro děti a mládež
Dětské kurzy v BB tvoří pomyslnou pyramidu. Její základnu tvoří naše ODK alias odpolední dětské kurzy a dále družinové kroužky.  Tyto kurzy jsou určené dětem od 4 let, a to začátečníkům i pokročilým. Děti chodí podle věku rozdělené do různých časů a v rámci jednotlivých časů probíhá pak dělení do skupin i podle pokročilosti.
Jde o 60minutovky vyplněné lezením, ale i hrami, konkrétní náplň kurzu záleží vždy na věku dětí. Učíme se základy správného lezeckého pohybu, osvojujeme si správné lezecké návyky, prohlubujeme to, co už máme naučené, ale sem tam dojde i na "moderované" blbiny :), ať už na stěně nebo v tělocvičně.
Do kurzu se může přihlásit každé dítě starší věku 4 let a přihlašování už je v plném proudu přímo ZDE. Podrobné informace jsou k dispozici ZDE.Intenzivní kurz pro děti a mládež
Nadstavbou odpoledních dětských kurzů je nově spuštěný Intenzivní kurz. Jedná se o trénink pro pokročilé děti a každý, kdo do něj chce chodit, musí projít "přezkoušením". Intenzivní kurz bude probíhat 2 x týdně v délce 90 minut a několikrát za pololetí v rámci něho navštívíme i velkou stěnu s lanem.
Je určený pokročilým dětem od 8 let, které by se rády v budoucnu lezení věnovaly víc, třeba jednou i jako svému hlavnímu sportu, chtějí si vyzkoušet, co to znamená trénovat (samozřejmě víme, že jde o děti, ne o malé dospělé, tedy i "trénink" tomu bude přizpůsobený) a možná si i vyzkoušet nějaký ten závod.
Na sestavování obsahu lekcí se bude podílet náš nový trenérský tým v čele s Matoušem Pokorným a ta pro nás nejdůležitější věc zůstává stále stejná - aby to děti bavilo, aby si vybudovaly k lezení a pohybu celkově kladný vztah a sport se pro ně stal nedílnou součástí života i do budoucna.
Pro první pololetí nového školního roku je již tento kurz obsazený, ale je možné se zapsat do náhradníků. Podrobné informace najdete ZDE.Pomyslným vrcholem naší dětské a mládežnické pyramidy je Tréninková skupina. V tuto chvíli jde o skupinku pěti dětí, které už mají jasno v tom, že chtějí závodit a její případné další členy bude vybírat Matouš z řad dětí navštěvujících právě Intenzivní kurz.Kurz lezení pro dospělé
I kurzy pro dospělé zaznamenají od září novinku. Tou je pololetní kurz lezení. Nově se budou moci dospěláci přihlásit do kurzu, který poběží pravidelně jednou týdně celé pololetí (tedy od září do ledna). Na výběr bude kurz pro začátečníky a pokročilé a probíhat bude ve večerních hodinách. A kdo vás bude vašimi lezeckými kroky a pohyby provádět? :) Kurz pro pokročilé povede Michal Běhounek a kurz pro začátečníky Ondra Knybel, tedy lezci jak se patří :) Podrobnosti o kurzu najdete ZDE.Individuální kurzy a lekce pro děti i pro dospělé
Kromě skupinových kurzů bude stále možné se hlásit i na individuální lekce, a to jak dětské, dospělácké, tak i na rodinný kurz. Podrobnosti najdete v příslušných záložkách v levém menu zde na boulder.cz ;)

Kurzová novinka
A je to tady - informace o velké novince v našich dětských kurzech! Od září rozjíždíme kurzy i na Chodovském Free Solu. Super prostor, který nyní projde ještě řadou změn, aby byl pro kurzy i pro veřejnost skutečně ideálním místem. Kurzy pojedou pod taktovkou BB a již brzy o veškerém dění na Chodově vyjde na boulder.cz samostatný článek. Stay tuned!Instruktoři
A když už jsme u těch kurzů, není od věci si při té příležitosti představit náš instruktorský tým. Ten prošel pár změnami - naší snahou je vytvořit stabilní tým lidí, full time trenérů a instruktorů, pro které je lezení prací i koníčkem zároveň, kteří do svých lekcí dávají všechno, protože jim k tomu poskytujeme čas, prostor i podmínky. O trenérech jsme mimo jiné sepsali článkoinzerát :), ve kterém popisujeme náš pohled na pozici full time trenéra (jak moc důležitá pro rozvoj sportovního lezení je a jak si to vlastně představujeme) - koho by zajímalo více, je k přečtení ZDE.
Naše trenérská BB crew se od září rozrůstá o nové tváře. Z nových zaměstnanců je to konkrétně Michal Běhounek, Verča Jecelínová a Hynek Novák - všechno sportovci a lezci tělem i duší. Rozrůstá se ale i náš brigádnický tým. Informace o celé naší bandičce najdete TADY. A chystáme taky samostatný článek věnovaný právě představení lezecké BB crew - vyjde co nevidět ;)Tak a teď už víte všechno! Zbývá tedy jediné - klikat a přihlašovat se :)

Těšíme se naviděnou!

 
Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama