Nejnovější komentáře

Autor: Jan Kazík30.05. 12:35
Autor: Richard Pařil29.05. 11:25
Autor: Jan Kazík28.05. 12:23
Autor: Jiří Oliva26.05. 13:30
Autor: Jan Špelina25.05. 19:07

BB - najdi si svou akci...

<Červen '20>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
2930
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Aktuální otevírací doba:
Po - Ne   11:00 - 23:00

Vstupné:

Dospělí
130 Kč

Děti
85 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

Odpolední kurzy pro děti a mládež

Z důvodu výjimečného stavu běží kurzy od 4.5. ve speciálním režimu. Máte-li dotazy, prosím volejte ve všední dny mezi 10 a 12 h na číslo 704 224 079. Děkujeme.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Přihlašování na 2. pololetí školního roku 2019/2020 je již spuštěno.

Odpolední dětské kurzy v Boulder Baru provozujeme již
několik let a každým rokem sbíráme cenné zkušenosti, které pak aplikujeme ve všech našich kurzech.
Děti se můžou komplexně věnovat tréninku lezení, ale i hrám s ostatními a trávit tak aktivně svůj volný čas. Lezení je pro ně všestranným pohybem, který pomáhá formovat nejen tělo, ale i ducha. Sledujte náš web pro novinky. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na tel. číslo 774 740 825 (ve všední dny mezi 8-18 h) či na mail katka@boulder.cz.


Rozdělení skupin: (u uvedených věků dětí se jedná o věk, který dítě dovrší v daném kalendářním roce)

Skupina I.: pondělí až pátek v čase 13:00 - 14:00
                  děti 4 - 6 let (podmínkou je, že nejpozději v den zahájení kurzu dovrší věku 4 let)                 

Skupina II.: pondělí až pátek v čase 14:15 - 15:15
                 děti 4 - 7 let

Skupina III.: pondělí až pátek v čase 15:30 - 16:30
                   děti 6 - 11 let
                
Skupina IV.: pondělí až pátek v čase 16:45 - 17:45
                   děti 6 - 13 let

Skupina V.: pondělí až pátek v čase 18:00 - 19:00
                  děti 12 - 18 let

Poznámka:
V každém z výše uvedených časů jsou poté děti rozděleny do skupinek k jednotlivým trenérům, a to podle věku i pokročilosti (nemusíte se proto obávat příliš velkého věkového rozptylu dětí v jednotlivých časech, který je uvedený výše).               

Cena kurzu od nového školního roku 2019/20:
Zkušební lekce (pouze 1x za pololetí)        200,- Kč / 1 lekce / 60 minut
Pololetí  (1x týdně či 2x týdně *)               180,- Kč / 1 lekce/ 60 minut
Půjčovné lezeček                                     30,- Kč
/ 1 pár nebo si pořídit vlastní

* = máte-li zájem o chození na dětský kurz 2 x v týdnu, je potřeba udělat na každý z těchto dní samostatnou rezervaci. Děkujeme.


Rezervace odpoledního dětského kurzu na školní rok 2020/2021 budou spuštěny během června 2020.

Možnost přihlášení obou pololetí najednou:
Chcete-li mít jistotu, že se Vaše dítě i ve druhém pololetí dostane do stejného kurzu jako v pololetí prvním, nabízíme Vám nově možnost objednat obě pololetí najednou. Pro každé pololetí je potřeba udělat samostatnou rezervaci. Platbu za druhé pololetí není třeba provádět hned, takže se nemusíte bát vyšších výdajů v jeden okamžik.

BB karta
Zavedení BB karty, a to pro všechny rodiče, jejichž děti navštěvují odpolední dětské kurzy a tréninkovou skupinu, už není novinkou a většina z vás ji už má. Karta stojí 100 Kč, je nevratná a slouží k urychlení odbavení na recepci při příchodu na kurz. Díky ní si už nemusíte pamatovat a pokaždé zadávat login a heslo (super hlavně pro případy, kdy dítě na kurz nevede přímo rodič, ale babička nebo jiný příbuzný). Loginy a hesla ale budou fungovat i nadále pro případ, že kartu zapomenete doma. Máte-li na kurzy přihlášených více dětí, máte stále pouze jednu kartu (je vázaná na rodiče, ne na dítě).

Svačinky:
V rámci objednávky kurzu máte opět možnost objednat pro své dítě i svačinku. Tu dítě automaticky dostane vždy po skončení kurzu a Vám tak odpadá starost, co s sebou Vašemu dítku dávat na zahnání hladu. Navíc máte jistotu, že mu dáváte kvalitní svačinu – v nabídce si můžete zvolit některou z tyčinek, které jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin, bez konzervantů a v bio (respektive raw) kvalitě. Příchutě jednotlivých tyčinek budeme střídat. Při provedení rezervace si zvolíte, zda o svačinky máte zájem či ne, a cena za svačinky se Vám připočte k celkové ceně kurzu dle výběru produktů.

Více informací o BB svačinkách najdete ZDE

Registrace kurzu a přihlašovací údaje
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterým se registrujete zde na stránkách. Tímto loginem se budete přihlašovat na recepci v Boulder Baru vždy při příchodu na kurz. Pokud máte BB kartu, stačí ji na recepci přiložit ke čtečce. Děkujeme.

Placení kurzu
Cenu kurzu je nutné uhradit do data uvedeného v rezervační tabulce, a to buď převodem na náš účet (číslo účtu a variabilní symbol Vám přijdou v automatickém potvrzujícím emailu po provedení rezervace), nebo hotově na recepci v Boulder Baru. Zbývá-li v době tvorby rezervace do zahájení kurzu méně než 10 dní, je možné ho uhradit hotově v BB při příchodu na první lekci.

Storno poplatek
Zrušit rezervaci v průběhu pololetí je možné pouze ze závažných zdravotních důvodů (úraz, dlouhodobá nemoc apod.). V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení.

Členství v oddílu Boulder Banda
V rámci Boulder Baru máme dětský oddíl Boulder Banda. Zaplacením kurzovného se Vaše dítě stává jeho členem. Co z toho pro Vás plyne? Vaše dítě se tím zároveň stává evidovaným členem ČHS (Českého horolezeckého svazu). V rámci Svazu získává úrazové pojištění. Náš oddíl Boulder Banda je zároveň členem spolku České sportovní lezení z.s. Zaplacením členského příspěvku 100 Kč (přičteno k rezervaci kurzu) se Vaše dítě stává zároveň členem spolku České sportovní lezení z.s., který pomáhá oddílům v jejich práci s dětmi. Jedná se o zapůjčování chytů pro stavbu boulderů (nové chyty, se kterými se děti setkají jinde v Evropě na stěnách i na závodech), vysílání stavěčů do center, školení trenérů, worskhopy pro trenéry a další benefity, které pomáhají zkvalitňovat naše kurzy. 

Omluvy a náhrady:
Princip omlouvání je takový, že nejpozději do 9.00 ráno v den kurzu musíte provést omluvu kurzu zde na boulder.cz. Jednoduše se přihlásíte a v kurzu zaškrtnete omluvu konkrétního dne. Takto omluvenou lekci si pak můžete v rámci tohoto pololetí nahradit. Náhradu ale musíte opět nahlásit dopředu zde na boulder.cz - opět po přihlášení na stránkách si najdete Vaši rezevaci kurzu a vedle omluvené lekce v kalendáři zakliknete Vámi zvolený den a čas náhrady. Pro nahlášení náhrady není časové omezení, ale musí být v rámci tohoto pololetí. Nelze převádět omluveného hodiny do dalšího pololetí! Všechny omluvené hodiny se můžou nahradit během daného pololetí, jinak bohužel propadají.

Přebírání dětí před a po skončení lekce:
Před začátkem lekce děti musejí čekat v Bouldránkově (prostor stěny vedle baru po zelenou síť). Zde si trenéři přebírají děti a odvádí je dozadu na stěnu. Není v silách trenérů chodit děti před lekcí hledat jinam. Po skončení lekce instruktoři přivedou všechny děti zpět do prostoru Bouldránkova za zelenou síť a zde je hromadně "vypustí" k rodičům. Není v silách instruktora, aby každé dítě zvlášť předával jeho rodiči. Je již na samotných rodičích, aby si zde sami děti ohlídali a přebrali. Děkujeme za pochopení.

Časté dotazy:
Jak zjistím konečnou částku za kurz?

Konečná částka za kurz Vám bude spočtena po rezervaci v našem jednoduchém rezervačním formuláři. Formulář můžete také využít jako kalkulačku na spočtení ceny za kurz -pozor- pokud pouze počítáte cenu kurzu a nechcete zatím rezervovat nedávejte prosím tlačítko Uložit.

Propadne mi hodina v případě, že dítě nemůže na kurz přijít?

Víte-li, že na kurz nebudete moct dorazit, můžete hodinu zde na stránkách po přihlášení omluvit. Pokud ji omluvíte nejpozději do 9:00 daného dne, lekce Vám nepropadá a můžete si ji přijít nahradit v průběhu daného pololetí. Omlouvat hodiny později není možné. Hodiny, které nebudou nahrazeny do konce daného pololetí, propadají.

Co má mít dítě s sebou?
Pohodlné sportovní oblečení. Nemá-li Vaše dítě lezecké boty, je možné si je u nás na každou lekci půjčit za poplatek 30 Kč, nebo si pořídit vlastní přímo v našem obchodě (www.bbshop.cz).

Pro zkvalitnění kurzů budeme rádi za vaše návrhy.
Dotazy a připomínky: katka@boulder.cz  nebo telefonicky na 774 740 825.


Pokud pro své dítko sháníte intenzivnější pohybovou aktivitu spojenou s lezením, podívejte se na náš kroužek Intenzivní kurz

Přemýšlíte-li, kde uspořádat pro Vaši ratolest nezapomenutelnou dětskou oslavu, podívejte se na naše narozeninové oslavy.
Na vybraných základních školách také pořádáme kroužek lezení v rámci školní družiny.
V létě pojedeme s dětmi na horolezecký tábor a pořádat budeme také tábory příměstské.

reklama