Nejnovější komentáře

Autor: Katka Chvojková18.08. 15:05
Autor: Jan Veselý08.08. 15:01
Autor: JO JO27.07. 21:28
Autor: Michal Čeleda27.07. 20:01
Autor: JO JO16.06. 10:04

BB - najdi si svou akci...

<Listopad '21>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
2930
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Změněná otvírací doba (od 17.5.2021):
Po - Ne     9:00 - 22:00


Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

Odpolední kurzy pro děti a mládež

Přihlašování na nový školní rok 2021 / 2022 je již spuštěno!

REZERVACI MŮŽETE UDĚLAT ZDE

Kurzy lezení pro děti v Boulder Baru provozujeme již několik let a každým rokem sbíráme cenné zkušenosti, které pak aplikujeme ve všech našich kurzech.
Děti se můžou komplexně věnovat tréninku lezení, ale i hrám s ostatními a trávit tak aktivně svůj volný čas. Lezení je pro ně všestranným pohybem, který pomáhá formovat nejen tělo, ale i ducha. Sledujte náš web pro novinky. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na tel. číslo 777 649 371 (ve všední dny mezi 8-18 h) či na mail maca@boulder.cz.


Novinkou je změna názvu kurzu na Boulder hry. Věříme, že tento název lépe vystihuje podstatu našich kurzů, ve kterých je hlavní důraz kladený na lezení doplněné o pohybové hry a aktivity zajišťující všestranný rozvoj dětí. U starších dětí a mládeže pak úměrně věku přibývá samotného lezeckého tréninku.

Rozdělení skupin: (u uvedených věků dětí se jedná o věk, který dítě dovrší v daném kalendářním roce)

13:00 - 14:00 (úterý, středa a pátek)
                  děti 5 - 7 let (podmínkou je, že nejpozději v den zahájení kurzu dovrší věku 5 let)                 

14:15 - 15:15 (pondělí až pátek)
                 děti 5 - 6 let (podmínkou je, že nejpozději v den zahájení kurzu dovrší věku 5 let)
                 děti 7 - 8 let

15:30 - 16:30 (pondělí až pátek)
                   děti 6 - 7 let
                   děti 8 - 9 let
                   děti 10 - 11 let
                
16:45 - 17:45 (pondělí až pátek)
                   děti 7 - 9 let
                   děti 10 - 11 let
                   děti 12 - 13 let

18:00 - 19:00 (pondělí až pátek)
                  mládež 12 - 18 let      
 

Cena kurzu od nového školního roku 2021/22:
Pololetí  (1x týdně či 2x týdně *)               240,- Kč / 1 lekce/ 60 minut
Zkušební lekce (pouze 1x za pololetí)      270,- Kč / 1 lekce / 60 minut
Půjčovné lezeček                                      40,- Kč
/ 1 pár / 1 lekce  nebo  možnost zaplacení půjčovného na celé pololetí (vybíráte při tvorbě rezervace)**

* = Máte-li zájem o chození na dětský kurz 2 x v týdnu, je potřeba udělat na každý z těchto dní samostatnou rezervaci. Děkujeme.
** V případě, že zvolíte možnost zaplacení půjčení lezeček na celé pololetí, nelze tuto volbu v průběhu pololetí změnit (např. kdybyste si pořídili lezečky vlastní). Takto zapůjčené vybavení zůstává po celou dobu v Boulder baru, tedy dítě je dostane před každou lekcí od trenéra a nenosí si ho domů. Děkujeme za pochopení.

Možnost přihlášení obou pololetí najednou:
Chcete-li mít jistotu, že se Vaše dítě i ve druhém pololetí dostane do stejného kurzu jako v pololetí prvním, nabízíme Vám nově možnost objednat obě pololetí najednou. Pro každé pololetí je potřeba udělat samostatnou rezervaci. Platbu za druhé pololetí není třeba provádět hned, takže se nemusíte bát vyšších výdajů v jeden okamžik.

BB karta
Zavedení BB karty, a to pro všechny rodiče, jejichž děti navštěvují odpolední dětské kurzy a tréninkovou skupinu, už není novinkou a většina z vás ji už má. Karta stojí 100 Kč, je nevratná a slouží k urychlení odbavení na recepci při příchodu na kurz. Díky ní si už nemusíte pamatovat a pokaždé zadávat login a heslo (super hlavně pro případy, kdy dítě na kurz nevede přímo rodič, ale babička nebo jiný příbuzný). Loginy a hesla ale budou fungovat i nadále pro případ, že kartu zapomenete doma. Máte-li na kurzy přihlášených více dětí, máte stále pouze jednu kartu (je vázaná na rodiče, ne na dítě).

Registrace kurzu a přihlašovací údaje
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterým se registrujete zde na stránkách. Tímto loginem se budete přihlašovat na recepci v Boulder Baru vždy při příchodu na kurz. Pokud máte BB kartu, stačí ji na recepci přiložit ke čtečce. Děkujeme.

Placení kurzu
Cenu kurzu je nutné uhradit do data uvedeného v rezervační tabulce, a to buď převodem na náš účet (číslo účtu a variabilní symbol Vám přijdou v automatickém potvrzujícím emailu po provedení rezervace), nebo hotově na recepci v Boulder Baru. Zbývá-li v době tvorby rezervace do zahájení kurzu méně než 10 dní, je možné ho uhradit hotově v BB při příchodu na první lekci.

Zrušení kurzu a storno poplatek
Zrušit rezervaci v průběhu pololetí není možné. Výjimkou je závažný zdravotní důvod (úraz apod.), doložený lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení.

Členství v oddílu
V rámci Boulder Baru máme dětský oddíl. Zaplacením kurzovného se Vaše dítě stává jeho členem. Co z toho pro Vás plyne? Vaše dítě se tím zároveň stává řádným členem Českého horolezeckého svazu (ČHS). V rámci Svazu získává úrazové pojištění. Svaz zároveň pomáhá oddílům v jejich práci s dětmi. Jedná se o zapůjčování chytů pro stavbu boulderů (nové chyty, se kterými se děti setkají jinde v Evropě na stěnách i na závodech), vysílání stavěčů do center, školení trenérů, worskhopy pro trenéry a další benefity, které pomáhají zkvalitňovat naše kurzy. Roční členský příspěvek za oddíl Boulder Banda je 100 Kč a roční členský příspěvek za členství v ČHS je také 100 Kč.

Zavřené dny v pololetí
Z důvodu školních prázdnin a státních svátků se kurzy nekonají v těchto dnech (tyto dny nemáte ani zahrnuté ve Vaší rezervaci):
28. 9. 2021 - státní svátek
27. - 29.10.2021 - podzimní prázdniny
17. 11. 2021 - státní svátek
23. 12. 2021 - 2.1.2022 - vánoční prázdniny
4. 2. 2022 - pololetní prázdniny
14. - 20. 3. 2022 - jarní prázdniny
14. - 18. 4. 2022 - velikonoční prázdniny
30. 6. 2022 - oddílové setkání

Omluvy a náhrady
Princip omlouvání je takový, že nejpozději do 9.00 ráno v den kurzu musíte provést omluvu kurzu zde na boulder.cz. Jednoduše se přihlásíte a v kurzu zaškrtnete omluvu konkrétního dne. Takto omluvenou lekci si pak můžete v rámci tohoto pololetí nahradit. Náhradu ale musíte opět nahlásit dopředu zde na boulder.cz - opět po přihlášení na stránkách si najdete Vaši rezevaci kurzu a vedle omluvené lekce v kalendáři zakliknete Vámi zvolený den a čas náhrady. Pro nahlášení náhrady není časové omezení, ale musí být v rámci tohoto pololetí. Nelze převádět omluveného hodiny do dalšího pololetí! Všechny omluvené hodiny se můžou nahradit během daného pololetí, jinak bohužel propadají.

Přebírání dětí před a po skončení lekce:
Před začátkem lekce děti musejí čekat v Bouldránkově (prostor stěny vedle baru po zelenou síť). Zde si trenéři přebírají děti a odvádí je dozadu na stěnu. Není v silách trenérů chodit děti před lekcí hledat jinam. Po skončení lekce instruktoři přivedou všechny děti zpět do prostoru Bouldránkova za zelenou síť a zde je hromadně "vypustí" k rodičům. Není v silách instruktora, aby každé dítě zvlášť předával jeho rodiči. Je již na samotných rodičích, aby si zde sami děti ohlídali a přebrali. Děkujeme za pochopení.

Časté dotazy:
Jak zjistím konečnou částku za kurz?

Konečná částka za kurz Vám bude spočtena po rezervaci v našem jednoduchém rezervačním formuláři. Formulář můžete také využít jako kalkulačku na spočtení ceny za kurz -pozor- pokud pouze počítáte cenu kurzu a nechcete zatím rezervovat nedávejte prosím tlačítko Uložit.

Propadne mi hodina v případě, že dítě nemůže na kurz přijít?

Víte-li, že na kurz nebudete moct dorazit, můžete hodinu zde na stránkách po přihlášení omluvit. Pokud ji omluvíte nejpozději do 9:00 daného dne, lekce Vám nepropadá a můžete si ji přijít nahradit v průběhu daného pololetí. Omlouvat hodiny později není možné. Hodiny, které nebudou nahrazeny do konce daného pololetí, propadají.

Co má mít dítě s sebou?
Pohodlné sportovní oblečení. Nemá-li Vaše dítě lezecké boty, je možné si je u nás na každou lekci půjčit za poplatek 30 Kč, nebo si pořídit vlastní přímo v našem obchodě (www.bbshop.cz).

Pro zkvalitnění kurzů budeme rádi za vaše návrhy.
Dotazy a připomínky: maca@boulder.cz  nebo telefonicky na 777 649 371.


Pokud pro své dítko sháníte intenzivnější pohybovou aktivitu spojenou s lezením, podívejte se na náš kroužek Intenzivní kurz

Přemýšlíte-li, kde uspořádat pro Vaši ratolest nezapomenutelnou dětskou oslavu, podívejte se na naše narozeninové oslavy.
Na vybraných základních školách také pořádáme kroužek lezení v rámci školní družiny.
V létě pojedeme s dětmi na horolezecký tábor a pořádat budeme také tábory příměstské.

reklama