Nejnovější komentáře

Autor: Katka Chvojková16.03. 15:25
Autor: Ctirad Götz15.03. 10:31
Autor: Jakub Klinkovský21.02. 21:17
Autor: _Ricardo_21.02. 15:06
Autor: Jakub Klinkovský20.02. 21:20

BB - najdi si svou akci...

<Duben '20>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
27282930
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:
Po - Pá   08:00-23:00
So - Ne   09:00-23:00

Vstupné:

Dospělí
130 Kč

Děti
85 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

Odpolední kurzy pro děti a mládež

Připravili jsme pro vás tréninková videa, výzvy a legrácky na dálku. Vše najdete na naší Facebookové skupině BB gym   tak se k nám přidejte a cvičte s námi. Další info také na našem instagramu boulder_bar .

Z důvodu nařízení vlády a vyhlášení nouzového stavu v ČR je od pátku 13. 3. 2020 až do odvolání lezecká stěna Boulder bar uzavřena a kurzy neprobíhají. O jakýchkoliv změnách vás budeme ihned informovat. Děkujeme za pochopení.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nezapomeňte prosím včas děti přihlásit na 2.pololetí  2019/2020. Objednávky jsou spuštěny již dlouho a místa se rychle plní. Děkujeme

Máme velkou radost, že se Boulder bar rozrostl o další prostor na cvičení, pohybovou tělovičnu. Parkour, kde většina prvků vychází ze sportovní gymnastiky je skvělým sportem a děti se zpevní, zesílí, získají potřebnou flexibilitu, naučí se koordinovat své tělo a hlavně zažijí obrovskou radost z pohybu a zábavu, což je pro sport tou nejlepší motivací! Všechny kurzy vedou zkušení trenéři a trenérky. 


Parkour mladší (6 - 9 let)
Den: pondělí a středa
Čas: 14.15 - 15.15 a 15.30 - 16.30
Délka lekce: 60 minut
Cena lekce: 160 Kč
Cena zkušební hodiny: 180 Kč

Parkour starší (9 - 15 let)
Den: pondělí a středa
Čas: 16.45 - 17.45
Délka lekce: 60 minut
Cena lekce: 160 Kč
Cena zkušební hodiny: 180 Kč

Parkour starší (9 - 15 let)
Den: pondělí a středa
Čas: 18.00 - 19.30
Délka lekce: 90 minut
Cena lekce: 210 Kč
Cena zkušební hodiny: 230 Kč

Rezervace probíhá ZDE

Kurz parkouru 1x týdně - je ideální variantou na seznámení se s parkourem či pro starší děti jako tréninkový doplněk k jiným sportovním aktivitám.
Kurz parkouru vícekrát týdně - varianta vhodná pro všechny děti bez ohledu na to, jestli s parkourem teprve začínají nebo již mají něco odcvičeno. Frekvence cvičení 2 x týdně a ideálně i víc nám umožní se rychleji v parkouru posunout a učit se novým dovednostem a prvkům. Děti se díky častějším tréninkům zpevní a posílí bez čeho to prostě nejde :-)

Máte-li zájem o chození na dětský kurz vícekrát týdně je potřeba udělat na každý z těchto dní samostatnou rezervaci. Dny i časy si vybíráte dle svých časových možností. Děkujeme.


Svačinky:
V rámci objednávky kurzu máte možnost objednat pro své dítě i svačinku. Tu dítě automaticky dostane vždy po skončení kurzu a Vám tak odpadá starost, co s sebou Vašemu dítku dávat na zahnání hladu. Navíc máte jistotu, že mu dáváte kvalitní svačinu – v nabídce si můžete zvolit některou z tyčinek, které jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin, bez konzervantů a v bio (respektive raw) kvalitě. Příchutě jednotlivých tyčinek budeme střídat. Při provedení rezervace si zvolíte, zda o svačinky máte zájem či ne, a cena za svačinky se Vám připočte k celkové ceně kurzu dle výběru produktů.

Více informací o BB svačinkách najdete ZDE

Registrace kurzu a přihlašovací údaje
Registrace kurzů probíhá přes webové stránky boulder.cz. Je třeba nejprve zaregistrovat rodiče, dále přidat dítě (děti) a hurá na rezervace. Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterým se registrujete na stránkách. Tímto loginem se budete přihlašovat na recepci v Boulder Baru vždy při příchodu na kurz. Pokud máte BB kartu, stačí ji na recepci přiložit ke čtečce. Děkujeme.

BB karta
K dětskému pololetnímu kurzu je třeba zakoupit BB kartu, kterou budete každou lekci dítě na kurz na recepci logovat. Karta stojí 100 Kč, je nevratná a slouží k urychlení odbavení na recepci při příchodu na kurz. Díky ní si už nemusíte pamatovat a pokaždé zadávat login a heslo (super hlavně pro případy, kdy dítě na kurz nevede přímo rodič, ale babička nebo jiný příbuzný). Loginy a hesla ale budou fungovat i nadále pro případ, že kartu zapomenete doma. Máte-li na kurzy přihlášených více dětí, máte stále pouze jednu kartu (je vázaná na rodiče, ne na dítě).

Zkušební lekce
Je možná pouze 1x za pololetí a slouží k tomu, aby si dítě mohlo náš kurz v praxi vyzkoušet a rozhodnout se, zda do registrace celého pololetí s námi půjde. Zkušební lekce se, tak jako samotný kurz, musí objednat skrz tyto webové stránky a rezervaci můžete udělat ZDE.

Placení kurzu
Cenu kurzu je nutné uhradit do 10 dní od rezervace, a to buď převodem na náš účet (číslo účtu a variabilní symbol Vám přijdou v automatickém potvrzujícím emailu po provedení rezervace), nebo hotově na recepci v Boulder Baru. Nebude-li objednávka v této lhůtě uhrazena, bude automaticky smazána a místo na kurzu uvolněno dalším dětem. Děkujeme za pochopení. Zbývá-li v době tvorby rezervace do zahájení kurzu méně než 10 dní, je možné ho uhradit hotově v BB při příchodu na první lekci.

Storno poplatek
V případě, že v průběhu pololetí budete chtít dítě z kurzu odhlásit, účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení.

Omluvy a náhrady
Princip omlouvání je takový, že nejpozději do 9.00 ráno v den kurzu musíte provést omluvu kurzu zde na boulder.cz. Jednoduše se přihlásite a v kurzu zaškrtnete omluvu konkrétního dne. Takto omluvenou lekci si pak můžete v rámci tohoto pololetí nahradit. Náhradu ale musíte opět nahlásit dopředu na boulder.cz, a to přihlášením do Vaší objednávky, kde nakliknete omluvu na konkrétní den a čas. Pro nahlášení náhrady není časové omezení, ale musí být v rámci tohoto pololetí. Nelze převádět omluveného hodiny do dalšího pololetí! Všechny omluvené hodiny se mohou nahradit během daného pololetí, jinak bohužel propadají.

Přebírání dětí po skončení lekce
Po skončení lekce trenéři přivedou všechny děti zpět do prostoru šatny před gymnastickou tělocvičnou a zde je hromadně "vypustí" k rodičům. Není v silách trenéra, aby každé dítě zvlášť předával jeho rodiči. Je již na samotných rodičích, aby si zde sami děti ohlídali a přebrali. Děkujeme za pochopení.

Časté dotazy
Jak zjistím konečnou částku za kurz? 
Konečná částka za kurz Vám bude spočtena po rezervaci v našem jednoduchém rezervačním formuláři. Formulář můžete také využít jako kalkulačku na spočtení ceny za kurz -pozor- pokud pouze počítáte cenu kurzu a nechcete zatím rezervovat nedávejte prosím tlačítko Uložit.

Propadne mi hodina v případě, že dítě nemůže na kurz přijít?
Víte-li, že na kurz nebudete moct dorazit, můžete hodinu na stránkách po přihlášení omluvit. Pokud ji omluvíte nejpozději do 9:00 daného dne, lekce Vám nepropadá a můžete si ji přijít nahradit v průběhu daného pololetí. Omlouvat hodiny později není možné. Hodiny, které nebudou nahrazeny do konce daného pololetí, propadají.

Co má mít dítě s sebou?
Pohodlné sportovní oblečení. 

Pro zkvalitnění kurzů budeme rádi za vaše návrhy.
Dotazy a připomínky: lena@boulder.cz  nebo telefonicky na 605 700 818.

reklama