Nejnovější komentáře

Autor: _Ricardo_21.02. 15:06
Autor: Jakub Klinkovský20.02. 21:20
Autor: Richard Pařil19.02. 22:47
Autor: Jakub Klinkovský17.02. 22:30
Autor: Jan Špelina15.02. 10:37

BB - najdi si svou akci...

<Únor '20>
poútstčtsone
 1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
242526272829
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder Boj 2020

13.01.Bboj č.1Výsledky
10.02.Bboj č.2Výsledky
09.03.Bboj č.3
13.04.Bboj č.4
11.05.Bboj č.5
08.06.Bboj č.6
13.07.Bboj č.7
10.08.Bboj č.8
14.09.Bboj č.9
12.10.Bboj č.10
09.11.Bboj č.11
14.12.Bboj č.12

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:
Po - Pá   08:00-23:00
So - Ne   09:00-23:00

Vstupné:

Dospělí
130 Kč

Děti
85 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

28.08.2018 10:31

Představení BB lezecké crew, partičky, bandy nebo jak chcete :)

foto

BB crew alias naše instruktorská bandička patří k BB stejně neodmyslitelně, jako naše kurzy. Vlastně by to bez nich ani nešlo. Různě se obměňuje, lidi odchází a přicházejí noví a troufáme si říct, že v tuhle chvíli máme už pěkně usazenou stabilní partu, která se od září znovu vrhne na krocení divé zvěře.
Přestože některé z nich určitě znáte, určitě je fajn si je všechny představit, protože tvoří Bebeso a velkou měrou se podílejí na vašem celkovém dojmu z něj. Tak ať jsou pro vás všichni nejen pouhými anonymními nositeli modrých triček Boulder Banda, ale konkrétními BB tvářemi :)
Každý z nich vede trošku jinou kombinaci kurzů. Někteří mají klasické odpolední dětské kurzy, jiní povedou pokročilé děti v rámci Intenzivního kurzu, pár z nich i pravidelné dospělácké kurzy. Každý z nich bude mít zase od září skupinky svých lezeckých oveček. Společně si žijí celé pololetí, navzájem se se svými svěřenci dobře znají, makají spolu, posouvají svoje limity a učí se nové věci. Každý z našich instruktorů je pro nás důležitý a má v BB svoji roli, bez ohledu na to, jaký typ kurzu vede.
Blížící se začátek nového školního roku je ideální čas podívat se té naší lezecké sebrance na zoubek, a to konkrétně zaměstnancům, tedy těm, se kterými se v Bebesu potkáváte přece jen častěji. Kromě nich máme i celou řadu brigádníků - i oni jsou rozhodně důležitou a nenahraditelnou součástí naší BB mozaiky a kdo se o nich chce dozvědět víc, kliká SEM.

Matouš Pokorný
Matouš je dá se říct naším šéftrenérem v tom smyslu, že má v BB pod palcem náplň a stavbu jednotlivých dětských kurzů a tréninků. Je trenérem licence B a jedním z tvůrců našich dětských osnov. Díky tomu, že prakticky od dětství sám trénuje a na kontě má i spoustu hodnotných přelezů (včetně 8b a nespočet 8a a 8a+), je určitě člověkem na svém místě.
Kromě lezení se Matouš intenzivně věnuje i praktikování ashtangy, kterou v BB i učí a prvky z ní přenáší také do svých lezeckých kurzů.
Od září v BB povede Tréninkovou skupinu a Intenzivní kurz a jeho medailonek je k přečtení ZDE.
Matouš si kdysi vedl na Lezci svůj deníček, jenže už dlouhou dobu zápisy do něho fláká a úlovky si drze nechává pro sebe, takže odkaz na něj ani nepřipojujeme :)Katka (Kejty) Chvojková
Kejty je naše šéfová přes kurzy, žije s Bebesem už pěkných pár let a kromě kurzů tady má na starost i spoustu jiných věcí. Původem právnička, která řemeslo pověsila na hřebík ještě dřív, než její diplom stihnul vychladnout, a vydala se cestou toho, co jí baví. Lezení :) Často jí v BB můžete vídat trénovat nejen děti, ale i jí samotnou (to teda asi častejc, než ty děti :) ) a když zrovna není v BB nebo jinde na stěně, je zaručeně ve skalách. Jura je skoro jako její druhej domov, ale ráda se podívá i do jiných oblastí, včetně těch bouldrových. Na kontě má mimo jiné i pár 8a a její lezecké nadšení je neutuchající :)
V BB Kejty vede Intenzivní kurz a její medailonek můžete zčeknout HERE. A narozdíl od Matouše svůj deníček na Lezci nezapomíná krmit :)


Michal Běhounek
Michal je novým přírůstkem naší instruktorské famílie. Tenhle klučina se nezdá...ne kecáme, zdá :) Je to silák už na první pohled a svoji sílu dokáže zužitkovat i v lezení. Na kontě má i 10-, ale tím jeho skalní tažení zdaleka nekončí :) Poslední dobou se celkem poflakoval po Flatangeru a zřejmě mu tahle snová oblast dost přirostla k srdci.
V BB bude vést Intenzivní kurz, kurzy pro dospělé i několik odpoledních dětských kurzů, takže ho tady budete vídat dennodenně.
Běhyho medailonek HERE. A pro zájemce :) Běhyho deníčekVerča (Feu) Jecelínová
Další nováček v BB, rozhodně ale ne nováček v lezení. Verča je synonymem systematičnosti a trénink bere vážně. Bohužel v současné době řeší krapítek zdravotní záležitosti, ale hned, jak se dá do kupy, se určitě znova naplno vrhne do tréninku. Tahle skalní lezkyně je mimo jiné i maminou a o to větší obdiv si za zvládání prcka i tréninku zaslouží. Často leze v Juře, ale nejenom tam a v deníčku má spousty pěkných přelezů, včetně několika 7c.
Na medailonek se můžete podívat TADY. Od září v BB povede Intenzivní kurz a taky pár odpoledních dětských kurzů.
A i Feu si vede svůj deníček :)Pavel Černý
Věděli jste, že Pája je bývalý pan učitel? Učil na základce celých deset! let, za což má náš nehynoucí obdiv! Od krocení žáčků v lavicích přešel ke krotitelství zvěře tady v BB a spojil tak dvě věci, které ho baví - práci s dětmi a lezení. Když zrovna nemusí řešit nějaké zranění, tak se snaží sám trénovat a hlavně jezdit ven do skal. Celkem ho to chytlo na písku, ale nepohrdne ani vápnem nebo žulou. Kromě lezení samotného rád navštěvuje různé semináře týkající se sportování dětí, fyzia atd. a to nás baví.
V Bebesu povede odpolední dětské kurzy, družinové kroužky a taky skupinu IK dětí od 12 let.
Pájův medailonek k nakouknutí ZDE.Máca Filustková
Máca je jedna z našich stálic. Kromě toho, že je instruktorkou, tak je taky součástí kancl týmu....a jako v kanclu z ní padá jedna perla za druhou, až se člověk někdy úplně červená :)) Máca hodně sportovala už od dětství, ale k lezení se dostala až v dospělosti potom, co kvůli úrazu kolena už nemohla pokračovat v atletice. Všechno zlé je k něčemu dobré a my jsme rádi, že lezení objevila a že ji tady máme. Doma má své dva vlastní výrostky :), takže pacifikovat bandu rozjívených dětí jí nedělá sebemenší problém. Venku leze nejradši na písku a že tam toho už nalezla spoustu! Tisá - to je její srdcovka.
V BB ji můžete vídat na odpoledních dětských kurzech a kdo chce vidět její medailonek, k dispozici ZDE.Ondra Knybel
Ondra - náš kalendářmajstr (rozuměj ten, co se stará o to, aby každý kurz měl svého instruktora), jinak taky pískař a v poslední době i bouldrista, který v BB už načíná svůj třetí rok. Víc než kde jinde ho můžete (kromě Bebesa samozřejmě) potkat v Labáku, i když v poslední době byl několikrát viděn v ryze boulderových oblastech, jako je Magic wood nebo Zillertal :)
Deníček na Lezci sice měl, ale už je to taková prehistorie, že odkaz na něj ani nemá smysl sem dávat :) Odkaz na medailonek nicméně ZDE.
A abychom nezapoměli - v BB Ondra jede dětské i dospělácké kurzy.Růža Samková
Růža s Bebesem spolupracuje už taky nějakej ten pátek. Doteď to bylo spíš sporadicky, od září se naše spolupráce rozjede naplno. Růža je velká sportovkyně, lezkyně především :) Ráda zkouší vše, co lezení nabízí, ať už jsou to sportovky, bouldery nebo pískařina. Na sportovkách docela válí a může se chlubit cestami až do obtížnosti 7b+.
V BB Růža od září bude vést kombinaci odpoledních dětských kurzů a družin.
Růža je taky deníčkářka :) A její medailonek je TADY.Hynek Novák
Tenhle sympaťák je v naší lezecké crew nováčkem. Lezec, slacklajner (nejvíc ho asi baví highlajny) a zkrátka sportovec jak se patří :) Na skalách v poslední době moc neleze, protože poslední rok na škole, diplomka a tyhlety kratochvíle mu teď zabíraly spoustu času. Od září se bude snažit vykřesat sportovce i z našich Boulder Banďat a věříme, že si povede víc než dobře!
Hynkův medailonek si můžete pročíst ZDEČenda Bacík
Jó Čenda :) Kdysi týpek z dredama, teď už sice bez dredů, ale na týpkovatosti mu to nic neubralo :) Čenda je super parťák, skejťák, ale i lezec, co má rád zábavu a pavouky, vymýšlí ty nejlepší dětský překážkový dráhy ever a nikdy si nenechá ujít příležitost zapojit se v hodinách do her spolu s dětmi :) Ty ho za to zbožňují a my jsme rádi, že ho máme v týmu!
Čendův medailonek TADYHonza (Katto) Koudelka
Katto už s námi tlačí naší BB káru taky pěkně dlouho. Navenek drsňák, jinak ale super kámoš. Katto je parkourista tělem i duší a prvky tohohle sportu vnáší i do svých kurzů lezení, což hlavně kluky fakt baví! Sám je zvyklej tvrdě trénovat a žádný lážo plážo nejsou ani jeho kurzy :) Baví ho hlavně bouldering a nejvíc leze právě v Bebesu, ale už se těší na podzim i na venkovní lezení.
Kattův medailonek TADYNo a když už jsme u tý naší lezecký sebranky, nemůžeme vynechat jedno jméno - Mr. Oliva alias náš BBos :)
Olivson je natolik provařenej, že asi není třeba ho představovat :) Týpek, co má na kontě hustý přelezy (celkem je to přes 50! cest obtížnosti 8b a víc a že si nikdy nevybírá žádný drbka linky!) a kterej i teď dokáže vylézt na skalách pěkný prásky, ale přitom vpodstatě netrénuje, jen si chodí občas zalízt...chápete to?? :) Na svůj deníček na Lezci už několik let zvysoka tento.... Ale prozradíme, že na 20.9., když bude dobrá konstalace počasí, formy a vůbec všeho, chystá jednu super vtipnou věc :)


umí to třeba takhle...


ale většinou k vidění nějak takhle :)

Tolik k lezecké části BB crew. Jak jsme psali výše, medailonky našich bájo brigádníků najdete TADY.
BB samozřejmě není jen lezecká sekce, ale ostatní zase někdy jindy.

Tak se mějte fajn a lezte, co se do vás vejde! :)

 
Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama
reklama
reklama