Nejnovější komentáře

Autor: Kateřina Pírková22.04. 02:02
Autor: Marie Kopáčková12.04. 21:26
Autor: Kateřina Pírková16.01. 16:58
Autor: Jan Kohout15.01. 22:57
Autor: Petr Černocký09.01. 11:14

BB - najdi si svou akci...

<Květen '22>
poútstčtsone
 1
 2 3 4 5 6 7 8
 9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:

pondělí - neděle
09:00 - 22:00


Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

28.08.2018 10:31

Představení BB lezecké crew, partičky, bandy nebo jak chcete :)

foto

BB crew alias naše instruktorská bandička patří k BB stejně neodmyslitelně, jako naše kurzy. Vlastně by to bez nich ani nešlo. Různě se obměňuje, lidi odchází a přicházejí noví a troufáme si říct, že v tuhle chvíli máme už pěkně usazenou stabilní partu, která se od září znovu vrhne na krocení divé zvěře.
Přestože některé z nich určitě znáte, určitě je fajn si je všechny představit, protože tvoří Bebeso a velkou měrou se podílejí na vašem celkovém dojmu z něj. Tak ať jsou pro vás všichni nejen pouhými anonymními nositeli modrých triček Boulder Banda, ale konkrétními BB tvářemi :)
Každý z nich vede trošku jinou kombinaci kurzů. Někteří mají klasické odpolední dětské kurzy, jiní povedou pokročilé děti v rámci Intenzivního kurzu, pár z nich i pravidelné dospělácké kurzy. Každý z nich bude mít zase od září skupinky svých lezeckých oveček. Společně si žijí celé pololetí, navzájem se se svými svěřenci dobře znají, makají spolu, posouvají svoje limity a učí se nové věci. Každý z našich instruktorů je pro nás důležitý a má v BB svoji roli, bez ohledu na to, jaký typ kurzu vede.
Blížící se začátek nového školního roku je ideální čas podívat se té naší lezecké sebrance na zoubek, a to konkrétně zaměstnancům, tedy těm, se kterými se v Bebesu potkáváte přece jen častěji. Kromě nich máme i celou řadu brigádníků - i oni jsou rozhodně důležitou a nenahraditelnou součástí naší BB mozaiky a kdo se o nich chce dozvědět víc, kliká SEM.

Katka (Kejty) Chvojková
Kejty je naše šéfová přes kurzy, žije s Bebesem už pěkných pár let a kromě kurzů tady má na starost i spoustu jiných věcí. Původem právnička, která řemeslo pověsila na hřebík ještě dřív, než její diplom stihnul vychladnout, a vydala se cestou toho, co jí baví. Lezení :) Často jí v BB můžete vídat trénovat nejen děti, ale i jí samotnou (to teda asi častejc, než ty děti :) ) a když zrovna není v BB nebo jinde na stěně, je zaručeně ve skalách. Jura je skoro jako její druhej domov, ale ráda se podívá i do jiných oblastí, včetně těch bouldrových. Na kontě má mimo jiné i pár 8a a její lezecké nadšení je neutuchající :)
V BB Kejty vede Intenzivní kurz a její medailonek můžete zčeknout HERE. A narozdíl od Matouše svůj deníček na Lezci nezapomíná krmit :)


Verča (Feu) Jecelínová
Další nováček v BB, rozhodně ale ne nováček v lezení. Verča je synonymem systematičnosti a trénink bere vážně. Bohužel v současné době řeší krapítek zdravotní záležitosti, ale hned, jak se dá do kupy, se určitě znova naplno vrhne do tréninku. Tahle skalní lezkyně je mimo jiné i maminou a o to větší obdiv si za zvládání prcka i tréninku zaslouží. Často leze v Juře, ale nejenom tam a v deníčku má spousty pěkných přelezů, včetně několika 7c.
Na medailonek se můžete podívat TADY. Od září v BB povede Intenzivní kurz a taky pár odpoledních dětských kurzů.
A i Feu si vede svůj deníček :)Pavel Černý
Věděli jste, že Pája je bývalý pan učitel? Učil na základce celých deset! let, za což má náš nehynoucí obdiv! Od krocení žáčků v lavicích přešel ke krotitelství zvěře tady v BB a spojil tak dvě věci, které ho baví - práci s dětmi a lezení. Když zrovna nemusí řešit nějaké zranění, tak se snaží sám trénovat a hlavně jezdit ven do skal. Celkem ho to chytlo na písku, ale nepohrdne ani vápnem nebo žulou. Kromě lezení samotného rád navštěvuje různé semináře týkající se sportování dětí, fyzia atd. a to nás baví.
V Bebesu povede odpolední dětské kurzy, družinové kroužky a taky skupinu IK dětí od 12 let.
Pájův medailonek k nakouknutí ZDE.Máca Filustková
Máca je jedna z našich stálic. Kromě toho, že je instruktorkou, tak je taky součástí kancl týmu....a jako v kanclu z ní padá jedna perla za druhou, až se člověk někdy úplně červená :)) Máca hodně sportovala už od dětství, ale k lezení se dostala až v dospělosti potom, co kvůli úrazu kolena už nemohla pokračovat v atletice. Všechno zlé je k něčemu dobré a my jsme rádi, že lezení objevila a že ji tady máme. Doma má své dva vlastní výrostky :), takže pacifikovat bandu rozjívených dětí jí nedělá sebemenší problém. Venku leze nejradši na písku a že tam toho už nalezla spoustu! Tisá - to je její srdcovka.
V BB ji můžete vídat na odpoledních dětských kurzech a kdo chce vidět její medailonek, k dispozici ZDE.Hynek Novák
Tenhle sympaťák je v naší lezecké crew nováčkem. Lezec, slacklajner (nejvíc ho asi baví highlajny) a zkrátka sportovec jak se patří :) Na skalách v poslední době moc neleze, protože poslední rok na škole, diplomka a tyhlety kratochvíle mu teď zabíraly spoustu času. Od září se bude snažit vykřesat sportovce i z našich Boulder Banďat a věříme, že si povede víc než dobře!
Hynkův medailonek si můžete pročíst ZDEČenda Bacík
Jó Čenda :) Kdysi týpek z dredama, teď už sice bez dredů, ale na týpkovatosti mu to nic neubralo :) Čenda je super parťák, skejťák, ale i lezec, co má rád zábavu a pavouky, vymýšlí ty nejlepší dětský překážkový dráhy ever a nikdy si nenechá ujít příležitost zapojit se v hodinách do her spolu s dětmi :) Ty ho za to zbožňují a my jsme rádi, že ho máme v týmu!
Čendův medailonek TADYNo a když už jsme u tý naší lezecký sebranky, nemůžeme vynechat jedno jméno - Mr. Oliva alias náš BBos :)
Olivson je natolik provařenej, že asi není třeba ho představovat :) Týpek, co má na kontě hustý přelezy (celkem je to přes 50! cest obtížnosti 8b a víc a že si nikdy nevybírá žádný drbka linky!) a kterej i teď dokáže vylézt na skalách pěkný prásky, ale přitom vpodstatě netrénuje, jen si chodí občas zalízt...chápete to?? :) Na svůj deníček na Lezci už několik let zvysoka tento.... Ale prozradíme, že na 20.9., když bude dobrá konstalace počasí, formy a vůbec všeho, chystá jednu super vtipnou věc :)


umí to třeba takhle...


ale většinou k vidění nějak takhle :)

Tolik k lezecké části BB crew. Jak jsme psali výše, medailonky našich bájo brigádníků najdete TADY.
BB samozřejmě není jen lezecká sekce, ale ostatní zase někdy jindy.

Tak se mějte fajn a lezte, co se do vás vejde! :)

 
Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama