Nejnovější komentáře

Autor: Marek Nekvasil06.03. 16:42
Autor: Marek Nekvasil20.01. 09:54
Autor: Jiří Oliva11.01. 14:35
Autor: Martin Valenský31.12. 20:08
Autor: Jiří Oliva30.11. 21:08

BB - najdi si svou akci...

<Březen '23>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

Pondělí - Čtvrtek
9:00 - 14:30 & 17:45 - 22:00
Pátek
9:00 - 14:30 & 16:45 - 22:00
Sobota - Neděle
9:00 - 22:00

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

Sobota - Neděle
9:00 - 19:00

Sobota 25. 3.: 9:00 - 19:00
Neděle 26. 3.: 9.00 - 14.00


OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

11.02.2015 09:30

Přelezy týdne 6

foto

Středa středu dohnala a Přelezy týdne jsou aktivovány. Stalo se toho velmi pravděpodobně i více, ale informace se hrnou pomalu. Každopádně super přelezy opět nahodili bráchové Stránící. Ale i ostatní mají super bomby a až to všechno zase zapíše Adámek, tak padneme :).

Štěpán Stráník Instrumente Der Folter 8B, Bahratal
"V Bahráči bylo minulý víkend všechno krásně vymrzlý a nic nebránilo tomu opět zaútočit na Instrumente. Úvod po lištách mi docela jde, pak přichází technická pata, do které si musím dobře lehnout, po pár pokusech mi tento krok taky nedělá problém. Největší problém je následný daleký krok z lišt do slušného chytu, pak přenést váhu do ruky, přídrž a topový chyt. Vše mám připravené na přelez, ale chyba lávky v boulderu tvrdnu dvě hodiny i když dávám velice slušné pokusy, skoro vždy neudržím skok doprava a začínám být dost nervózní, přelez ne a ne přijít, naštěstí bojovnost a zarputilost přináší svoje ovoce, jak držím topový chyt, cítím ohromnou radost a úlevu, že už to nemusím lézt. Suma sumárum, Mučící Nástroje mi celkově zabraly asi 4 návštěvy, vždy zhruba po 2h zkoušení, jsem moc rád, že jsem dokázal spojit tyto silové pohyby v jeden celek."Jan Chvála Pop 8A, Mlýnský Vrch Tomb Rider 8A+, Pod Hradem
"Pop 8A: Boulder je v podstatě o prvním kroku, který je součástí boulderu Skicross (ten už jsem vylezl na PADání v 2010) a potom už jen vydržet v Hopu. Dost mi tenhle krok sednul a Hop už jsem nepustil.
Jolly Jumper 7C: zkoušel jsem to na PADání 2010, ale nějak jsem byl slabej. Teď na výjezdu první krok staticky. Hold s luxusní patou na Ocún Ozone Plus to šlo snadno.
Demasiádo 7C: Ze startu na hranu a přes patu jsem to přetavil pravou až do dobrého bočáku. Pro dlouhé nejlehčí beta.
Hrob Neznámého Boulderisty 7C: Kluci říkali, že jsem silák (s čímž jsem nesouhlasil) a že to pošlu na flash, ale jak se ukázalo, já měl pravdu. Potrápilo mě to víc něž Tomb Raider.
Tomb Raider 7C+: oproti hrobu bouldristy vyloženě technický boulder. Přelezl jsem rychle"
Martin Stráník Grace Runners 8A+, Pod Hradem Alter Ego 8A+/8B, MlýnskýVrch
"Po dlouhý době jsme opět vyrazili na Petráč, aby prsty nezapomněli na to, jak ostrá žula tam je. V merku jsem měl hlavně Stixe ze sedu, kroky jdou až na závěrečný nátah a tak přebíhám pod Alter Ego, který mám rozlezený od jara. Zopakuju kroky a jakmile se překulím přes hranu tak dolézám. Odpoledne ještě přejedeme Pod hrad a tam se mi konečně daří udržet vrata v Tomb Riderovi 7C+, přidání prodloužení padne chvíli po tom. Chválič s Magnusem taky pěkně zalezli, podmínka byla. Snad Chválič zvýší frekvenci výjezdů do skal."Více infos ZDE

Tomáš Reich
Transilvania 8a (OS) Margalef
"Transilvania je line, která patří k nejvíce lezeným 8ačko v Margalef. Po celém dnu jsem se rozhodl to zkusit, protože cesty, které jsem chtěl lézt, tak byla mokrá. Takže zpátky k OSajtům Cesta má dost těžký boulder kolem 4 expresky. Hodně jsem to špatně přečetl a dost jsem se tam natrápil, ale nakonec jsem z posledních sil naskočil dobrý bočák, ale nebylo vyhráno, sklepal jsem v pohodě, ale zmrzli mě strašně ruce, že jsem nic necítil. Dokonce ani vodu v chytu, který naštěstí nevyjel a s velkou bolestí jsem cestu dolezl a za trest z přelezu mě čekala ještě větší bolet z rozmrazování prstu."Kubo Kováčik zo Slovenska Bon Viatge 8a OS, Milenium 8a OS, El Latido Del Miedo 8a OS, Flix Flax 8a+ OS, Golpe de Gas 8b, Terradets
"Nejsom vobec pripraveny isiel som sa troska rozliezt..a zatial si len onsightujem nic nenacvicujem:)... Potrebujem sa rozliezt a neviem vobec aka je forma...
K tym cestam.. v podstate to je všetko rovnake... zvačša bouldrove cesty.. lezieš lezies potom bouldrik par krokov poposkakuješ po horšich chytoch (nepredstavujte si male hnusne oble lišty, v terajšej forme skor stredne chyty trošku otvorenejsie občas so zlymi stupmi)
skor ide o to niečo nepokaziť alebo nenaliezť zle. aj ked vždy sa da nejak vraťiť. k tomu mileniu. bolo to niekedy 8a+ ale už je to zhodene na 8a. prijemne lezenie relativne lahke ale v strede bouldrik. možno som to netrafil uplne idealen ale zle nohy a troška menšie chyty.. ale len par krokov.. treba zadrtit a potom len prijemny dolezik po dobrych..
Potom je tu Bon viatage ... to bolo tiež niekedy davno 8a+.. to je skor dole troska silovejšie a potom už to len nepokašlať.... dobre chyty.. občas nejaky menši ale nič hrozne..
FLIX FLAX 8a+... hmm čo k tomu neviem prišlo mi to hrozne lezitelne na OS hlavne prehladne ale zasa nejaky jeden až dva bouldriky.. inak stale dobre chytaky aj stupaky.. ak je schopnost (aspon malinka ) vysieť v chytoch a občas sklepať tak sa to da poslať v pohodke... a v podstate všetky cesty su podobne nejake lezenie po dobrych a potom bouldrik bud lahši alebo ťažší.. hore v strede alebo dole ale vždy sa da sklepať a relativne dobre si to napozerať.....aspon par krokov dopredu ..
"Adam Ondra
Ondra Beneš nám zprostředkoval parádní podívanou :) Díky!


Edita Vopatová 8a v Thajsku


Máte-li další infos o jiných přelezech tak sem s tím. Já ještě na závěr přidám jeden bouldřík od Adélky. Je to vlastně asi jediný člen naší rodiny, který neleze úplnou nulu :). Pro Kostíka vyleze skoro všechno!Mějte se parádně :)
Oliváč

 

Komentáře

  • Autor: Štěpán Korčák11.02.2015 10:03
    Adélka bere všechny ceny! :-D
    Reagovat

Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama