Nejnovější komentáře

Autor: Jiří Oliva30.11. 21:08
Autor: Jiří Oliva30.11. 20:58
Autor: Jan Veselý30.11. 10:36
Autor: Vaisik28.11. 17:44
Autor: Jan Špelina23.11. 07:28

BB - najdi si svou akci...

<Prosinec '22>
poútstčtsone
 1 2 3 4
 5 6 7 8 91011
12131415161718
19202122232425
262728293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

Pondělí - Čtvrtek
9:00 - 14:30 & 17:45 - 22:00
Pátek
9:00 - 14:30 & 16:45 - 22:00
Sobota - Neděle
9:00 - 22:00

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

Sobota - Neděle
9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

Družina - lezení

Přihlašování na školního rok 2022/23 spuštěno. 

Rezervace družinového kroužku lezení:

Družinový kroužek je domluvený na vybraných základních školách.

Pro přihlášení kroužku je nutné v rezervační tabulce zvolit: 
1) Dítě
2) Z nabízených škol zvolit tu, kterou dítě navštěvuje

Po zarezervování místa v kroužku Vám na Vaši mailovou adresu přijde potvrzující email. Pokud ne nebo máte-li jakékoliv dotazy, pište na email druzinaholesovice@animalspraha.cz. Děkujeme.

Přihlašovací údaje:
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterými se přihlašujete zde na stránkách.

Rezervace:

Cena kurzu a její úhrada:
V závěru rezervace Vám bude vypočtena celková částka za kurz na dané pololetí. Tu je nutné ji uhradit buď převodem na náš účet č. 2600837364/2010  (jako variabilní symbol uvádíte číslo Vaší objednávky  a do zprávy pro příjemce napíšete jméno dítěte a den a čas kurzu) nebo přímo v Jungle Sport park Holešovice (pozor, nelze platit kartou). Platbu je možné provést i před první lekcí, pakliže tato je v limitu 10 dní od rezervace, a ihned ji absolvovat. Zbývá-li v době rezervace do první lekce méně než 10 dní, je třeba kroužek uhradit nejpozději v den první lekce. 
Pokud jste přihlašovali více dětí, bude mít objednávka každého z nich své číslo, které je zároveň variabilním symbolem. Uhraďte prosím částku za každé dítě zvlášť pod jeho variabilním symbolem (neplaťte za obě děti najednou).
Zda je kurz uhrazen, můžete sledovat sami po přihlášení a rozkliku "Můj účet" (nahoře) - "Přehled objednávek" - Detail dané objednávky - dole pod objednávkou vidíte, zda byla částka uhrazena (a to v jaké výši, jaký den a jakým způsobem). Jiné potvrzení o úhradě zatím automaticky neposíláme. 

Zrušení kurzu a storno poplatek
Zrušení rezervace po 1. lekci s sebou nese 10% storno poplatek. Zrušit rezervaci později  v průběhu pololetí není možné. Výjimkou je závažný zdravotní důvod (úraz apod.), doložený lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení. 

Cena kurzu
Celková cena za pololetí se skládá ze tří složek:
1) samotné kurzovné = 300,- Kč (cena za 1 lekci) krát počet lekcí, které v daném pololetí připadají na vámi vybraný den 
2) roční poplatek za členství v oddílu Jungle Animals Praha = 100,-Kč
3) roční poplatek za členství v Českém horolezeckém svazu = 100,-Kč

                          

Členství v oddílu
Zaplacením kurzovného se Vaše dítě stává členem našeho oddílu Jungle Animals Praha. Je z něj zvíře v pohybu :) Co z toho pro Vás kromě spousty výhod a benefitů (viz níže) plyne? Povinnost uhradit roční členský příspěvek 100 Kč. Jedná se o úhradu za kalendářní rok. Členský příspěvek využívá oddíl pro svou činnost, jako například: pořádání závodů, vzdělávání trenérů, nákup pomůcek a vybavení na akce. 
Zároveň se vaše dítě stává řádným členem Českého horolezeckého svazu (ČHS), který skrz různé programy podporuje činnost oddílů a práci s mládeží. Roční příspěvek za členství v ČHS je také 100 Kč a též se hradí za kalendářní rok.
Oba tyto poplatky jsou již zahrnuty v celkové ceně kurzu, která vám byla vypočtena.

Benefity plynoucí z členství v oddílu Jungle Animals Praha
- zvýhodněné vstupné (50 Kč) do Jungle Sport park Holešovice
- zvýhodněné vstupné do Jungle Sport park Letňany (50 Kč) - lezecká stěna i pohybová hala
          - lezečky: 30 Kč
- slevy na merch Animals i Jungle 
- oddíl pořádá spousty jedno- i vícedenních akcí venku na skalách i uvnitř v jiných sportovištích, letní tábory a soustředění, jezdíme na závody a pořádáme i naše vlastní…

Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti
Vyhláška č. 391/2013 Sb. o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu stanovila povinnost absolvovat pravidelnou zdravotní prohlídku. Prosíme vás tedy o doložení zdravotní způsobilosti prostřednictvím  formuláře.pdf, který vyplní lékař. Potvrzený formulář vložte prosím po přihlášení k vašemu dítěti.

Závodní licence
Jednou z novinek pro závodní lezeckou sezónu 2022 bude závodní licence.  Ta se stane nutností pro každého závodníka, který se bude chtít zúčastnit svazových závodů 1. a 2. ligy. Žádost o licenci je podávána prostřednictvím oddílu se souhlasem zákonného zástupce. Iniciativa pro podání žádosti může vzejít jak ze strany rodiče směrem k oddílu, tak zároveň od trenéra směrem k rodiči. Cenu závodní licence ovlivňuje termín objednání (100 Kč / 200 Kč).  Závodní licence má vždy platnost na jeden kalendářní rok a hradí se extra nad rámec celkové ceny za kurz. 

Omluvy a náhrady
Náhrady nejsou bohužel v rámci družinového kroužku možné. Dovolujeme si vás ale poprosit, abyste absenci přesto předem omlouvali, úlehčíte tak práci našim vodičům a i trenér si může připravit program více na míru aktuálnímu počtu dětí. Děkujeme.

Co s sebou
S sebou by děti měly mít pohodlné sportovní oblečení, láhev s pitím a lezecké boty. Lezecké vybavení mají buď vlastní anebo si jej mohou zapůjčit. Buď na celé pololetí za zvýodněnou cenu (pokud jste tuto možnost nezaškrtli už při vytváření objednávky, lze objednat i dodatečně) anebo si vybavení může půjčovat při každé lekci na recepci (ale pozor, ne za sníženou cenu). 
Na kroužek budeme s dětmi (v případě větší vzdálenosti od školy) cestovat městskou hromadnou dopravou, proto by u sebe měly mít průkazku či lístek. Děkujeme.

Merch
Propojujeme všechna zvířata našeho kmene a vytváříme pro nás předměty s originálním motivem, logem a claimem. Tyto výrobky nás spojují a vzniká tak mezi námi  specifické pouto, které jinými způsoby komunikace jen těžko nahradíme. Oddílové tričko, hrnky a plecháčky, kartáček na chyty, plátěná taška, skateboard či třeba jen  odznáček pro radost… to vše k zakoupení na recepci nebo již brzy na novém eshopu.

Prohlášení rodiče
ZDE si můžete stáhnout k vyplnění dva formuláře - jde o 1) souhlas s vyzvedáváním dítěte v družině námi pověřenou osobou a 2) předávání dítěte zpět rodičům.
Oba formuláře prosím vyplňte, vytiskněte a odevzdejte dle pokynů na formulářích v družině paní vychovatelce ( - souhlas s vyzvedáváním) a námi pověřené osobě vodiče ( - předávání dítěte zpět).

Dotazy, kontakty
Na našem webu jsme pro vás shrnuli veškeré informace a také odpovědi na nejčastěji pokládané otázky. Pokud zde nenaleznete odpověď na vaši otázku nebo máte další doplňující dotazy, obraťte se prosím na  email druzinaholesovice@animalspraha.cz či telefonní číslo 774 569 894.

Děkujeme Vám a přejeme příjemný den,
tým Jungle Animals Praha

reklama