instagram boulder-boj vimeo google-plus twitter facebook english czech

Nejnovější komentáře

Autor: Michal Sylla15.01. 19:01
Autor: Jan Daniel15.01. 15:34
Autor: Michal Sylla14.01. 23:34
Autor: Jirous26.12. 18:02
Autor: Michal Sylla19.12. 19:06

BB - najdi si svou akci...

<Leden '19>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6
 7 8 910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder Boj 2019

12.01.Bboj č.1Výsledky

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:
Po - Pá   08:00-23:00
So - Ne   09:00-23:00

Vstupné:

Dospělí
110 Kč s BB kartou
130 Kč bez BB karty

Děti
85 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

12.04.2018 17:23

BB News 15

foto

Těmto News vévodí Boulder Boj, po pauze je to jasný číslo jedna, ale zajímavostí je více, takže hezky popořádku.

Boulder Boj
Boulder Boj je zpět v plné síle a s novými problémy okupuje půlku Staré Haly. Konkrétně Mordor a Loď. Symbióza kolmic a mírných převisů na Lodi s brutál převisem v Mordoru je ideální volbou pro lezeníchtivé prsty. Tak neváhejte a boulderujte.

BOULDER BOJ 3.kolo

Start: 7.4.2018 od 9.00 hod
Konec: 2.5.2018 do 23.00 hod
Stavěči: Ríša Pařil, Štěpán Korčák, Pif, Šimon, Zbyšek
Kde: Stará Hala
Označení: Čísla 01-10

Plánek: boulder-boj-2018-3-kolo.pdfStavěčsky stojí za BBojem BBtým v čele s Ríšou a Štěpánem, zajímavostí je pak oranžová 5, páč začíná doslova gymnasticky - na kruzích a zhoupnutím. 


Když je ti stup malý, přistav štafle z dáli :)


Nové chytyI po závodech zásobujeme BB novými chyty. Další v pořadí dorazily ze Slovinska, jsou tak trochu (vlastně úplně) Morpho a maj krásnou jarní zelenou barvu.Většina se objeví v nových profilech v Hale 27, která se tak stává výstavní skříní chytových dílen :)
Zkušební lekce gymnastiky v BB zdarma!
Tento týden probíhá v BB Gymnastika zdarma, aneb vyzkoušej si, zač je toho gymnastický loket. První session proběhla ve středu a náramně se povedla, další šance je v pátek 13. Tak kdo dorazí prolomit prokletí tohoto data? :) Bližší informace:
Máte zájem o gymnastiku, ale nikdy jste ji nevyzkoušeli? Cvičili jste jako děti a chcete si připomenout, jaké to bývávalo? Toužíte po tom, na sobě zamakat a být super silní :-), zpevnit tělo a naučit se pracovat s rovnováhou? Víte, jak správně udělat stojku, přemet nebo výmyk? Chcete se to naučit? :-) 

Přijďte v pátek (klidně oba dny) na zkušební lekci zdarma do nově otevřené BB Gym tělocvičny! Pod vedením super lektorky a skvělé gymnastky Dáši Lovětínské si vyzkoušíte nejen gymnastické prvky, ale i spoustu průpravných cvičení pro zpevnění a protažení těla. Také se naučíte, jak správně a zdravě cvičit. 

Těšíme se na Vás všechny!

(S sebou sportovní oblečení, pití a dobrou náladu) :)

Registrace není nutná ;)


Příměstský tábor
Porobně jako minulý týden pro vás máme takové malé velké avízo. Léto je sice ještě daleko, ale čas nikdy nespí :) Velikonoce jsou za námi a další prázdniny budou už ty letní. A k nim v BB patří Příměstský tábor. Přihlašování je již odstartováno. Tábor je oblíbený, a proto neváhejte a včas rezervujte termíny, které vás zajímají.

Pro letošek máme navíc novinku. Můžete vybírat ze 2 variant - lezecké a gymnastické, případně pak dětem namíchat sportovní koktejl. 

Více info najdete právě TADY.

Hledáme trenéry a instruktory lezení!
Jsi člověk, co rád tráví svůj čas aktivně, miluje sport, děti a rád předává druhým své zkušenosti? Neumíš si představit práci, ve které sedíš zavřený někde v kanceláři, a místo toho chceš dělat něco kreativního a užívat si každý den, který nikdy není stejný, jako ten předchozí? Tak přesně tebe hledáme!

Do našeho týmu totiž přijmeme trenéry a instruktory, převážně pro trénink dětí. A to jak na HPP, tak formou brigády. Hledáme aktivní sportovce, zodpovědné, zapálené pro věc, kteří mají chuť na sobě makat. Přechozí zkušenosti výhodou, stejně tak instruktorská licence. Pokud ji ale nemáš, pomůžeme ti ji získat, podobně jako další odborná školení.

Pokud máš zájem stát se členem naší crew nebo se jen chceš dozvědět víc, tak piš na katka@boulder.cz.

 


Další infos telegraficky:
- Budeme vymetat pavučiny - nebudeme si nic nalhávat, úklid nám v BB občas trochu pokulhával, a to i přesto, že nás stojí měsíčně nemalé peníze. V tomto směru dojde ke změně, která by měla BB výrazně pomoci. Aneb za BB čistější! :)
- V Hale 27 je Fyzio místnost, která chvíli fungovala, ale pak usnula jako Šípková Růženka. Nově Fyzio vrátíme do hry. BB = Lezení & Cvičení & Fyzio.

A to je vše, přátelé. Ale nedá nám to a ještě vás navnadíme - chystáme doslova bombu, zatím ji nemůžeme pustit ven, ale brzy se tak stane, takže zůstaňte s námi a sledujte nás!

 

reklama
reklama
reklama