Nejnovější komentáře

Autor: Kateřina Pírková16.01. 16:58
Autor: Jan Kohout15.01. 22:57
Autor: Petr Černocký09.01. 11:14
Autor: Kateřina Pírková08.01. 23:44
Autor: Petr Černocký06.01. 11:15

BB - najdi si svou akci...

<Leden '22>
poútstčtsone
 1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder Boj 2022

15.01.Bboj č.1Výsledky

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:

pondělí - neděle
09:00 - 22:00

Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

14.11.2017 23:28

BB News 46

foto

Ano, je to tak, další úterý, další BB News. Číslo 46 a nová porce infa o dění v BB


Hodnocení boulderů
Novinka, o níž jsme vás informovali už minulý týden a kterou právě nyní uvádíme do provozu. Hodnocení jsme plánovali dlouho a jsme velmi rádi, že je venku. Věříme, že přispěje ke kultivaci stavění boulderů v BB, které má nejen díky Boulder Boji dlouho tradici. Zároveň je možnost hodnocení důležitým nástrojem pro zvýšení kvality boulderů. Parádní zpětná vazba jak pro nás, tak hlavně pro stavěče, skvělá možnost částečně ovlivnit stavění a následně i podobu BBoje, pro vás.

Postavit dobrý boulder, který zaujme a baví, je kumšt. Navolit sadu chytů, vybrat profil a dílo může začít. Někdy se povede skvost a někdy je to nuda, nuda, šlem, šlem... To všichni známe, a taky o tom rádi a často, ať už přímo pod profily nebo u piva, diskutujeme. Aby slova nevyšla naprázdno, máte nyní možnost své komentáře přiřadit ke konkrétním boulderům on-line na boulder.cz. 

V této souvislosti se malinko změnila grafická podoba výsledků a samotného zapisování. Pro samotné hodnocení, komentování a samozřejmě i zapisování přelezů, je potřeba být zalogován. Pokud náhodou nevíte, je to ten samý login, který jste si zvolili při registraci a používate jej při příchodu do BB, nemáte-li BB kartu. 


Takto vidíte tabulku výsledků bez zalogování, je-li u boulderu ve sloupci Komentáře jiné číslo než nula, znamená to počet komentářů, stačí na něj kliknout a komentáře se vám zobrazí.

Nahlížet do komentářů je možné i bez zalogování. Nové přírůstky mezi komenty vidíte i na hlavní straně webu v levém sloupci v boxu Nejnovější komentáře pod hlavním menu, tak jak jste byli zvyklí v případě komentářů pod články.


Takto vidíte tabulku výsledků po zalogování, stává se interaktivní, můžete zapisovat přelezy, komentáře a hodnotit.

Po přihlášení můžete zapisovat přelezy, a to kliknutím na symbol tužky u daného boulderu. Zároveň můžete boulder hodnotit, a to kliknutím na symbol plus ve sloupci O. Zobrazí se vám 5 hvězdiček a vy si vyberete, kolik jich danému boulderu dáte. Pět hvězdiček je nejlepší hodnocení, jedna nejhorší.

Věříme, že možnost bouldery hodnotit a zároveň komentovat ještě více zatraktivní celou sérii Boulder Boje a umožní stavěčský proces korigovat tak, aby byli všichni spokojení. Zároveň připomínáme, že Bebeso je tréninkovou stěnou par excellence. Našim cílem je mít dostatek zaházených profilů a poskytnout tak prostor všem, co to myslí s tréninkem vážně. Vymýšlení vlastních boulderů je nejvíc, slovy Oliváče, a snažíme se tomu jít naproti. V profilu vedle kýlu přibyly nové chyty, chystá se nový profil v Hale 27, máme naklápěčku a Moonboard. Ověřit svou sílu můžete na Peg Boardu či na našich balknách a kampusu. A jak by řekl další velký lezec :-) Ben Moon "Train hard, climb harder"!

Nove cesty s lanem
Na stěnce s lanem se objevily nové cesty. Může za ně Zbyšek a jsou připraveny k přelézání. Stěna s lanem slouží především pro potřeby dětských kurzů, ale je k dispozici i pro veřejnost. Máte-li děti a chcete jim dopřát adrenalin a naučit je jistit, je vám plně k dispozici. Na recepci je možné si zapůjčit jak úvazky, tak jistící prostředky. I na relativně malém prostoru nabízíme dost linií a o zábavu je tak postaráno.Mikuláš v BB
Mikulášská akce pro děti se v BB uskuteční v úterý 5.12.2017. Začátek akce bude v 16:00. Nejprve na děti čeká 90minutový nabitý program na stěně. Půjde o kombinaci her a mikulášské stezky plné všemožných pohybových, lezeckých, ale i tvořivých úkolů. Kolem 17:30 pak za námi do Bebesa dorazí sám Mikuláš s čertem a andělem a přinesou dětem nadílku.Na akci je nutné se přihlásit předem, a to online ZDE. Kapacita je omezená, tak s přihlášením neváhejte.
Cena je 160 Kč.

A to je vše přátelé, další příští týden. A teď hurá přelézat, zapisovat, komentovat.

 
Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama