instagram boulder-boj vimeo google-plus twitter facebook english czech

Nejnovější komentáře

Autor: Jan Daniel12.04. 19:29
Autor: Jakub Klinkovský11.04. 21:24
Autor: Aleš Krumphanzl05.04. 20:04
Autor: Jiří Oliva05.04. 17:49
Autor: Aleš Krumphanzl05.04. 14:57

BB - najdi si svou akci...

<Duben '18>
poútstčtsone
 1
 2 3 4 5 6 7 8
 9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816


Otevírací doba:
Po - Pá   08:00-23:00
So - Ne   09:00-23:00

Vstupné:

Dospělí
110 Kč s BB kartou
130 Kč bez BB karty

Děti
85 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

Tréninková skupina

Přihlašování na školní rok 2017/18 je spuštěno!
Tréninková skupina je intenzivní formou lezecké přípravy pro děti od 6 let. V rámci tohoto kurzu se děti naučí nové lezecké techniky a formy tréninku, zdokonalí již nabité lezecké dovednosti a zároveň je připravujeme na dětské lezecké závody, na které s nimi jezdíme. Kurz není určený pro začátečníky, je vhodný pro pokročilé děti, které by rády začaly intenzivněji trénovat, zlepšovat své lezecké dovednosti a účastnit se závodů v lezení.
Aby se děti seznámily se všemi druhy lezení, navštívíme v rámci kurzu čtyřikrát za pololetí také velkou stěnu s lanem (vstupné je zahrnuto v ceně kurzu).

Protože je Tréninková skupina skutečně intenzivní lezeckou přípravou, je formát kurzu zvolený tak, aby byla příprava dětí co nejefektivnější.
Kurz trvá 90 minut a limit počtu dětí na instruktora je 5.
Kurz probíhá 2x týdně, a to v kombinaci pondělí + středa a v kombinaci úterý + čtvrtek.
Na výběr jsou tyto časy:
pondělí + středa:
14:30 - 16:00
(děti od 6 do 8 let), 16:15 - 17:45 (děti od 9 do 12 let) a 18:00 - 19:30 (děti starší 13 let)
úterý + čtvrtek:
14:30 - 16:00 (děti od 6 do 8 let), 16:15 - 17:45 (děti od 9 do 12 let) a 18:00 - 19:30 (děti starší 13 let)

Cena kurzu:
Pololetí (2x týdně): 200 Kč/1 lekce
Půjčovné lezeček:   20 Kč/ 1 pár nebo si pořídit vlastní

Vstupní "přezkoušení":
Po přihlášení na kurz, pokud Vaše dítě neznáme (ještě k nám nechodilo) Vás kontaktuje instruktor Matouš nebo instruktork Ríša a sjednají si s Vámi schůzku v Boulder Baru, na které se podívají, jak Vaše dítě leze a na další jeho dovednosti. Tato "zkouška" je podmínkou pro možnost účasti v kurzu tréninkové skupiny.

Je-li Vaše dítě začátečník, ale přesto by rádo více trénovalo, využijte možnosti chození 2x týdně na klasický dětský kurz. Info ZDE.

Účast na závodech:
Tréninková skupina je koncipovaná jako oddíl závodících dětí. Předpokládáme jejich účast na závodech, které se v průběhu roku pořádají. Samozřejmě Vás ani Vaše děti nebude k účasti nikdo nutit, ale bereme to tak, že kdo se do Tréninkovky hlásí, toho závodění baví. Kromě závodů pořádaných přímo v Boulder Baru, jde hlavně o sérii závodů Boulder Děti pořádanou v rámci Českého poháru v boulderingu, a to 6x do roka na různých místech po ČR. Konkrétní termíny jsou k nalezení na stránkách boulderzavody.cz. Na závody, které se konají mimo Prahu, budeme děti brát my (tedy pokud si neplánujete udělat do daného místa rodinný výlet). Zajistíme vždy vše, včetně dopravy, přespání a jídla. Konkrétní informace Vám vždy pošleme před danou akcí, ale s tím, že to takto bude fungovat, můžete počítat. Ať už půjde o Pardubice, Ostravu nebo další místa :)

Rezervace kurzu: ZDE 

Možnost objednat obě pololetí najednou
Chcete-li mít jistotu, že se Vaše dítě i ve druhém pololetí dostane do stejného kurzu jako v pololetí prvním, nabízíme Vám nově možnost objednat obě pololetí najednou. Pro každé pololetí je potřeba udělat samostatnou rezervaci. Platbu za druhé pololetí není třeba provádět hned, takže se nemusíte bát vyšších výdajů v jeden okamžik.

BB karta
Zavedení BB karty, a to pro všechny rodiče, jejichž děti navštěvují odpolední dětské kurzy a tréninkovou skupinu, už není novinkou a většina z vás ji už má. Karta stojí 100 Kč, je nevratná a slouží k urychlení odbavení na recepci při příchodu na kurz. Díky ní si už nemusíte pamatovat a pokaždé zadávat login a heslo (super hlavně pro případy, kdy dítě na kurz nevede přímo rodič, ale babička nebo jiný příbuzný). Loginy a hesla ale budou fungovat i nadále pro případ, že kartu zapomenete doma. Máte-li na kurzy přihlášených více dětí, máte stále pouze jednu kartu (je vázaná na rodiče, ne na dítě).

Celková částka za pololetí:
Konečná částka za kurz Vám bude spočtena po rezervaci v našem jednoduchém rezervačním formuláři, a to podle počtu hodin, které do konce pololetí zbývají.
Cenu kurzu je nutné uhradit do 10 dní od rezervace, a to buď převodem na náš účet (číslo účtu a variabilní symbol Vám přijdou v automatickém potvrzujícím emailu po provedení rezervace), nebo hotově na recepci v Boulder Baru. Nebude-li objednávka v této lhůtě uhrazena, bude automaticky smazána a místo na kurzu uvolněno dalším dětem. Děkujeme za pochopení. Zbývá-li v době tvorby rezervace do zahájení kurzu méně než 10 dní, je možné ho uhradit hotově v BB při příchodu na první lekci

Storno poplatek
V případě, že v průběhu pololetí budete chtít dítě z kurzu odhlásit, účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení.

Svačinky:
V rámci objednávky kurzu máte nyní možnost objednat pro své dítě i svačinku. Tu dítě automaticky dostane vždy po skončení kurzu a Vám tak odpadá starost, co s sebou Vašemu dítku dávat na zahnání hladu. Navíc máte jistotu, že mu dáváte kvalitní svačinu – v nabídce si můžete zvolit některou z tyčinek, které jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin, bez konzervantů a v bio (respektive raw) kvalitě. Příchutě jednotlivých tyčinek budeme střídat. Při provedení rezervace si zvolíte, zda o svačinky máte zájem či ne, a cena za svačinky se Vám připočte k celkové ceně kurzu dle výběru produktů.

Více informací o BB svačinkách najdete ZDE

Dětské BB dny:
Stejně jako v předchozích letech, i v tomto školním roce pro děti chystáme několik speciálních akcí, v rámci nichž na děti čeká nejen program na stěně, ale vždy nějaké další zpestření, například návštěva Mikuláše s čertem a andělem, dílničky a spousta dalšího. Více informací najdete průběžně ZDE

Více informace o BB dětských dnech najdete ZDE

Prohlídka fyzioterapeutem:
Zároveň s rezervací kurzu máte možnost pro své dítě objednat i prohlídku fyzioterapeutem v BB. Konkrétní termín si po objednání prohlídky prosím dohodněte telefonicky přímo s fyzioterapeutkou Janou Španihelovou na čísle 724 955 252.


Zkušební lekce:
Velký krok dopředu je pro nás zrušení individuálních vstupů, které během roku rozhazovaly jednotlivé kurzy. Naše snaha je pracovat celoročně s ucelenou skupinou dětí pod vedením stabilního instruktora a jednovstupy (nepravidelné chození dětí) to bohužel bouraly. Proto jsme se rozhodli k radikálnímu kroku a od letošního školního roku chceme pracovat pouze s těmi, co si objednají celé pololetí. Zároveň však ale jednou za pololetí nabízíme možnost tzv. "Zkušební hodiny", kde si dítě (rodič) může náš kurz v praxi vyzkoušet a rozhodnout se, zda do registrace celého pololetí s námi půjde. Zkušební lekce se, tak jako samotný kurz, musí objednat skrz tyto webové stránky a rezervaci můžete udělat ZDE


Členství v oddílu Boulder Bambini
V rámci Boulder Baru jsme založili dětský oddíl Boulder Bambini. V tuto chvíli se Vaše dítě automaticky, při provedení rezervace kurzu, stává jeho členem. Co z toho pro Vás plyne? Vaše dítě se tím zároveň stává evidovaným členem ČHS (Českého horolezeckého svazu). V rámci Svazu získává úrazové pojištění. Do budoucna plánujeme další výhody a akce se členstvím v Boulder Bambini spojené.

Omluvy a náhrady:
Dalším velkým krokem vpřed je finální dotažení systémového omlouvání kurzů a jeho náhrazování. Princip omlouvání je takový, že nejpozději do 9.00 ráno v den kurzu musíte provést omluvu kurzu zde na boulder.cz. Jednoduše se přihlásite a v kurzu zaškrtnete omluvu konkrétního dne. Takto omluvenou lekci si pak můžete v rámci tohoto pololetí nahradit. Náhradu ale musíte opět nahlásit dopředu zde na boulder.cz, a to přihlášením do Vašeho kurzu,kde nakliknete omluvu na konkrétní den a čas. Pro nahlášení náhrady není časové omezení, ale musí být v rámci tohoto pololetí. Nelze převádět omluveného hodiny do dalšího pololetí! Všechny omluvené hodiny se můžou nahradit během daného pololetí, jinak bohužel propadají.

Přebírání dětí po skončení lekce:
Po skončení lekce instruktoři přivedou všechny děti zpět do prostoru Bouldránkova za zelenou síť a zde je hromadně "vypustí" k rodičům. Není v silách instruktora, aby každé dítě zvlášť předával jeho rodiči. Je již na samotných rodičích, aby si zde sami děti ohlídali a přebrali. Děkujeme za pochopení.

 

Časté dotazy:
Jak zjistím konečnou částku za kurz?

Konečná částka za kurz Vám bude spočtena po rezervaci v našem jednoduchém rezervačním formuláři. Formulář můžete také využít jako kalkulačku na spočtení ceny za kurz -pozor- pokud pouze počítáte cenu kurzu a nechcete zatím rezervovat nedávejte prosím tlačítko Uložit.

Propadne mi hodina v případě, že dítě nemůže na kurz přijít?

Víte-li, že na kurz nebudete moct dorazit, můžete hodinu zde na stránkách po přihlášení omluvit. Pokud ji omluvíte nejpozději do 9:00 daného dne, lekce Vám nepropadá a můžete si ji přijít nahradit v průběhu daného pololetí. Omlouvat hodiny později není možné. Hodiny, které nebudou nahrazeny do konce daného pololetí, propadají.

Co má mít dítě s sebou?
Pohodlné sportovní oblečení. Nemá-li Vaše dítě lezecké boty, je možné si je u nás na každou lekci půjčit za poplatek 20 K4 nebo si pořídit vlastní přímo v našem obchodě (www.bbshop.cz).

Pro zkvalitnění kurzů budeme rádi za vaše návrhy.
Dotazy a připomínky: katka@boulder.cz  nebo telefonicky na 774 740 825/605 700 820 (ve všední dny mezi 8-18 h)

Formulář pro nezletilé ZDE

Pokud máte zájem o klasický odpolední dětský kurz (1x či 2x týdně), podívejte se na odpolední dětské kurzy.
Přemýšlíte-li, kde uspořádat pro Vaši ratolest nezapomenutelnou dětskou oslavu, podívejte se na naše narozeninové oslavy.
Na vybraných základních školách také pořádáme kroužek lezení v rámci školní družiny.
V létě pojedeme s dětmi na horolezecký tábor a pořádat budeme také tábory příměstské.

reklama
reklama
reklama